bugün

entry'ler (13309)

güzellik merkezi nin tehditkar davranması

bizim kızlarımız koca ile nikah masasında imza atması gerekirken, güzellik merkezinde imza atıyor, cauyıyor, tehtid yiyor.
şimdi iki aylık bursunu verecek merkeze kızcağız.

güzellik merkezi nin tehditkar davranması

olayın hepsini yüzde yüz bilmiyorum.
ama yan binada arkadaşım ilknur un haziranda başına gelmiş.
bu bir kadın güzellik merkezine gidiyormuş hizmet satın almış. tekrar paket mi seans mı tam anlamadığım bir şey satmışlar 22 haziranda. hatta bir sözleşme de imza etmişler. ama o düşünmüş vazgeçmiş 2 gün sonra dediğine göre aramış. iptal etmek istiyorum ceza ödemeden demiş. kıza demişler ki çarşamba gel konuşalım sorun ne..kız gitmiş demişler ki 3.500 tl lik bir hizmet bu %25 ini ödeyeceksin. 825 tl tutuyor. hadi 25 bizden olsun 800 öde iptal edeli demişler.

-kız çıldırmış. ödeyemem ben size söylemiştim telefonda demiş. onlar da işine gelirse öde ödemezsen faize bine revine icra gelir. biz snn için öylüyoruz diye nasıhat vermişler. bana sordu ödemedim hala napsam verip kurtulsam mı dedi.
dedim avukata git.
diyor ki avukat ücreti ortada..

velhasıl; kız imzayı attı mı geri dönüşü yok mu bu işlerde. evliliklerde bile iptal davası açılabiliyor.

baygın bakışlı insanlar

türkan şoray gelir aklıma

ama ben de baygın bakışlıymışım kimle tanışsam aynı ifadeyi kullanıyor.

sırf bunu anlamak için fotoğrafımı çekin o anlarda dedim. ancak oyle emin oldum baygın bakışlı olduğuma.

terazi burcu kadınları

eğer biraz güven verseydi, dengesini ve dilini koruyabilseydi belki biriyle evliydim.

mutluluğu yakalayabilen bir terazi kadını görmedim. çünkü hep yanlış kararlar veriyorlar.

sözlükten resim özelliğinin kaldırılması

sözlükte yıllardır resim atma özelliği var ve son yıllarda profil resmi de koyabiliyorsunuz.

erkeğe bakıyorsun bilmem ne aktörü resmi atıyor,

kadın ise başkasının atsa iyi. direkt kendi uygun olmayan resimlerini atıyor.

burası laik bir ülke evet ama bu yaptığınız nedir.

yeni tanıştığınız flörtleriniz buraya attığınız resimleri görse devam eder mi sizinle?

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

kız zaten güzel olduğunu iddia etmiyor ki neden güzel değil diye etiketlediniz.

gören de her erkek yazar brad pitt zannedecek.

imamların 20 bin tl maaş alması

mümkün değil. 8-9 alıyorlardır. hadi 10 de. 20 bin tl olamaz.

engelli kiracıyı sokağa atmak

boş yapma gerizekalı fesat.

haklı bile olsan kanun önünde. tek bir gerçek var. engelli bir insanı sokağa attın nokta.

bizim milletimiz batı yaşamını örnek ala ala soğukkanlılıkta almaya kalktı. kılıf arıyor her şeye.

yazılım öğrenmek vs siber güvenlik öğrenmek

hangisi daha mantıklı merak ettiğim hede dir.

erdoğan saraylarda millet sokaklarda yaşıyor

sen ne zırvalıyorsun gerizekalı.

kut diyor kızılelma diyor.

millete verecek bir şeyi olmayan liderler bunları zırvalamış..satmış.. bugün hala peşinden gidenler var.

dodurga nüfusunun 5 413 olması

%87 si ak partiye oy vermiştir.

ahmet davutoğlu nun her yerde poz kesmesi

üşendiğimden buraya bulup koymadım ama gerçektir.

davutoğlu hangi toplantıya katılsa foto çekimlerinde filan ortada poz vermek için kenardan değil de standa ortadan giriyor. mesela temel molla veya meral hanım yürürken davutoğlu geriden yürüyor ki önden gşderse kenarda buluvermesin bir anda kendisini. millet diziliyor, sinsi sinsi izliyor gözlük altından. sonra hemen ortaya yanaşıyor. sağ ve soldaki açılında giriveriyor.

her yerde bunu yapıyor. sırf bu geriden gelip ortada durma alışkanlığından dolayı fransa da arkada kaldı. ilerleyemedi, pozda çıkmak için ilginç hareketler yaptı.açın bakın.

erdoğan ın baş muhtar olduğu gerçeği

muhtar bile olamaz dendi, baş muhtar oldu.

kılıçtaroğlu nun köyünde ikisi muhtarlık için yarışsa kim kazanır sizce..

şöyle bir simülasyon yapsalar milyon izlenirdi herhalde.

renault spring vs fiat uno

tarafını seç ulan bodur esnaf.. eşofman değil bu.

dodurga da dombralar çalınıyoreeee

geziciler suskun

gezicilerr mahsun..

çal keke çaaaaaaal..

renault spring vs fiat uno

cevap bekleyen hede.

ak parti nin yine kazanması

çankırı nın dodurga beldesinde kazanmıştır

hem de %87,02 ile.

ekşiciler diyor ki

--tesadüf yaaa

-akrabaya oy vermişler yaa

-türkiye geneline teşmil edilemez yaa

bir bitmediniz be. ak parti nin ölüsü bile seçim kazanır. önce bunu kabul etmek ardından ak parti ye muhalefet etmek gerekir.

mahmut efendi cenazesinin dönüm noktası olması

ekşi ve ulu sözlük ahalisi cahil olduğu için anlayamayacağı gerçektir.

o kadar kişi sorunsuzca fatihte toplanabildiyse uzun bir aradan sonra, güçlü olduklarını hissedeceklerdir. bu güçle toplum üzerinde tahakküm bile kurmak isteyeceklerdir.

unutma beni apartmanı

böyle bir apartman varsa çarkına tüküreyim. duygusal müşterileri daire satın almaları için bu adı koymuş olabilirler.

hataylı dişçi

hataylı dişçiyi nereden bulucam ben hıyarağası.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.