bugün

gereksizdir.
hele ki şubatlarınız lanetliyse...
olay hediye çiçek sadece.
o gün perdeleri çekicem.
koltuğa oturup kendime bi kahve yapıcam.
belki köpeklerimi severim.
belki kapısına dayanırım.
bunları parkta çılgın atan gençleri görünce yapmak gelecek içimden,
biliyorum.
yoksa koymuşum sevgililer gününe.
sahi; o akşam provam vardı dimi.
(bkz: kutlu vajina günü)
muhabbeti sıkan gündür. normal günler de 24 o gün de 24 saat. büyütmemek gerek.
yeter lan. her gün sevin birbirinizi.
(img:#226404)
en sevdiğim çiçeği istiyorum bir demet papatya. he bi de uzun bir kaçamak. tatile ihtiyacım var yahu. götür beni gittiğin yere diyecek bir sevgilim olmadığı için boşuna yazıyorum farkındayım .

(bkz: benim de canım var ben de insanım)
çok saçma , saçma yani, gayette saçmalık , hem birazda saçma duruyor gibi .* *
arkadaş ne yaygara yaptınız be! yok kapitalist düzenmiş, yok sevgiyi paraya çevirme günüymüş, biraz da diğer günlerde "kendiliğinden" hediye almayı aklına bile getir(e)meyen sevgililere sahip kadınları düşünün!
yalnızların kırık kalp sendromuna tutulmamak için özellikle yalnız kalınmaması gereken gün. ya da ciddiye almayın lan. ne gereği var. her gün ki gibi bir gün işte.
sevgili olan insanların kutladığı gün. sürpriz olmadığı gün aynı zamanda hediye alınacak yemek yenilecek falan filan. her şey önceden tahmin ediliyor. bir nevi de zorunluluk. yapmasan olmaz. orijinallikten uzak bir hediye. sonra bir şeyler bir şeyler...* işte sevgililer gününün özeti bu. ama alelade bir gün olsa ufak ama üstünde saatlerce düşünülmüş bir hediye olsa. daha anlamlı değil mi? herkesin kutladığı bir gün nasıl özel olabilinir ki? o yüzden içinizden ne zaman geliyorsa o zaman sevgilinize sevdiğinizi hissettirin. hadi bakayım kavga etmeden oynayın.
Her yıl Sevgililer Günü zamanı aynı telaş yaşanır. Ne alsak, ne yesek, nereye gitsek... Halbuki cevap çok basit: Hiçbir şey! Size bugünü kutlamak zorunda olmadığınızı birinin göstermesi gerekiyor. Bende bu görevi üstleniyorum. yok illa da kutluycaz vıcık vıcık olucaz diyorsanız şunları yapmayın..

-Ayrıldıysanız bugün barışmayın.(sakın ha sonra pişman olursun)
-evlilik teklifi etmeyin.( işte o zaman hayatınızın hatasını yapmış olabilirsiniz)
-evde romantik film izlemeyin.
-çiçek almayın.( fiyatlar 5 katına çıkıyor.. alacaksanız da 3-5 gün önceden alın)
-çiçek göndermeyin.( duble kazık)
-yemeğe gitmeyin.( Tıka basa dolmuş restoranlar, yavaşlayan servis, evlilik teklifi bekleyen şıkır şıkır giyinmiş şapşal kızlar...)
-oyuncak ayı almayın.( hiçte tatlı olmuyoruz kanımca)
-Sinemaya gitmeyin.(Çünkü sevgilisinin elini tutma hayaliyle sinemaya giden çok fazla genç sevgili olacaktır. Kalabalık çekiyorsa canınız o ayrı)
-parfüm almayın.(niye alasınız ki zaten nasıl ne alacagını bilememezliktir bu ya)
sevgilinle geçireceğin sıradanın biraz dışında bir gündür. yılbaşı değildir.
Sevgililer gününde yalnız olmak, her yıl bir başkasıyla kutlamaktan iyidir!..
okulda olmadığım zamanı işte, işte olmadığım zamanı da okulda geçireceğim gündür. akşam için müdavimi olduğum cafede yalnızlar partisi düzenleyeceğiz. sakarya'da olan tüm yalnızlar davetlimizdir.
yaklaştıkça daha da bir can acıtandır.
sevgililer gününde yalnız olmak sevgilisi olup ayrı ayrı yerlerde olmaktan daha iyidir.
"sanki 13'üyle 15'inde sevgilimiz varmış gibi niçin taktık 14'üne?". olan var olmayan var ama. lütfen kaldırılsın.
diğer günlerden bir farkı yoktur. seven için sevdiğinin yanında olduğu ve sevgisini hissettidiği her gün sevgililer günüdür.
sevgılın yoksa ve bı de yenı ayrılmıssan ve de ustune bu durumu kabullenememıssen ezıyete donusecek gundur. bu tıp durumlarda Dısarı cıkılmaması tavsıye edılır.
aslında gereksiz olan,gerçekten sevenler için farklılığı olmayan gün.
sevgilisi olanı olmayanı her ikisi için,
24 saatlik çileye sebeptir her yıl.
cümleten hayırlı olsundur. ehe.
4 dakika önce başlamış olandır.

görsel
başlamış bulunmaktadır.

son 23 saat 56 dakika. dışarı çıkmak, kafeye falan gitmek, tv izlemek yok.

olmayanlara sabır diliyorum.
*Duydun mu yarın sevgililer günüymüş...?
- Niye ki artık gençler günlük mü seviyorlarmış ?