bugün

entry'ler (79)

tayyibin başbakanlığı bitince olacaklar

şükür namazı kılınacak.

gözden düşen ünlüler

değişen siyasetle rant sağlamak isterken; yalakalığı yüzüne gözüne bulaştırmış insan içine çıkacak halleri kalmamış ünlü takımıdır. ama henüz farkında olmadıkları aşikardır. çünkü hala kendilerini halkın sanatçısı, vs. falan sanmaktadırlar.
EBRU GÜNDEŞ
hülya avşar
ibrahim tatlıses
bülent ersoy
rıdvan dilmen
muazzez ersoy
necati şaşmaz
? vs..vs..

rte nin milliyetçiliğinden şüphe eden insan

yandaş medyayı takip etmeyen kişidir..

ebru gündeş

yetim hakkı yiyecek kadar midesiz olanların, insan içine çıkabilecek yüzleri de vardır. ebru sarraf hanım f.acun efendinin programında hayatının rolünü oynamış ve; ya salak, ya kömür verilmiş, ya da bu ülkede bu gerçeklerle yaşamayan ne bileyim kutuplardan falan getirtilmiş insanlarca alkışlanmış beni şaşırtmamıştır.

yavşak türk medyası

yavşak Türk medyası, yavşak Türk medyasıdır..

twitter ve facebook u kapatacak kadar alçalmak

hiç bir şey olmamış gibi davransa da, ne kadar korktuğunun kanıtıdır tayyipin.

en güzel kız isimleri

kanat, ırmak, ilayda, dilara

gecenin tek cümlelik özeti

bu son gecemdi..
şimdilik..

200 liralık bir tişörtü ciddi ciddi giyebilmek

onların boyasının kanser yaptığını, yazılarının yada üzerindeki resimlerin bir yıkamada çıktığını söylüyorlar. hayatta giymem..

doktorların aşırı kibirli olması

abi haklılar. onlar insanları ikiye ayırıyor: doktorlar ve insanlar diye. ama bazen ipin ucunu kaçırıyorlar.
geçenlerde babamı acile kaldırdık. canımda her şey var. alzheimer, parkinson, manik- depresif ama şikayetimiz: halsizlik ve böbrek, vs.. adam iki gündür yemiyor içmiyor. sorunumuz o yani bu adam su içmiyor; i-çi-re-mi-yo-ruz.
doktor_ ' babanızın ağız temizliğini ne zaman yaptınız?' dedi ya.
gelmeden önce- ambulansla gittik- babamın dişlerini fırçalamamışız.

zeki insanların ortak özellikleri

akıllı insanlar kadar başarılı olamamalarıdır..
zira var olan zekalarına güvenip başka da bir b.k yapmazlar.
kaplumbağanın tavşanı geçme durumu..

8 aylık gebe karısına seks yapalım diyen erkek

e olmuş o artık..

40 yaşına kadar dinsiz olmak sünnettir

çok önce açılan bir başlığı hortlatmak istediğimden değil, kırk yaşıma basarken (henüz dört koca günüm var) ve gecenin üçünde sıkılırken yaptığım kırk yaş araştırmalarında gördüğüm bu duruma bi cevap vermek istediğimden söylüyorum:
elmayla sütü aynı kefeye koyamazsınız..
bu ne perhiz; bu ne lahana turşusu..
oynaya oynaya gelin çocuklar..

trajikomik olaylar

olayı ben yaşamadığım -yaşamayacağım- için çok güldüğüm, fıkra gibi olayı yeni duydum.
iki arkadaş 'bilmem kaç volt ampulün ağza girebildiğini ancak çıkmadığını okumuşlar; inanmamışlar. biri denemiş ve çıkartamamış. diğeri arkadaşının şaka yaptığını sanmış ve oda ampulü sokmuş ağzına. ikisi de ağızlarında ampulle fırlamışlar evden ve taksiye binmişler taksiciye kağıda yazarak anlatıp hastaneye gitmişler. artık yıllarca tıp okumuş doktorlar bu durumda ne hissettiler bilmiyorum ama çıkartmışlar ampulleri. bunlar rahatlamış vaziyette oradan çıkarken kendileri gibi ağzında ampulle bekleyen bir adam görmüşler. o da onları oraya getiren taksiciymiş.

erkeklerin regl olması

erkekler regl olsaydı, kadınlar mutlaka daha zor, başka bir şey olurlardı. asla altta kalmazlardı..

kişinin 15 yaşındaki haline vereceği öğüt

çok iyi gidiyorsun, aman deyim büyüme!

dile dolanan şarkılar

şevval sam- hey gidi karadeniz.

muhteşem yüzyıl

tarihimizi yanlış öğrettiği savunulan dizidir. yoksa bizim padişahlarımız asla en yakınlarını, çocuklarını, öldürmemişlerdir. kendileri payitahtta otururken ülkeyi başkalarının yönetmesine de izin vermemişlerdir. hatta onların asla haremi olmamıştır. dizide gösterilenler, başında da belirtildiği gibi sadece esinlenmedir. tarihin bu dönemden sonra, osmanlının aleyhine döndüğü de sadece rivayettir.

21 aralık il il kıyamet haberleri

ankara da ankaralılar, yaklaşan kıyameti 'mecliste dayımız var' diye tehdit ederek korkuttular. korkan kıyamet yönünü şirinceye çevirdi. şirince deki kıyametten kaçanzedeler, ankaraya yerleşmedikleri için bin pişman oldular. şirince esnafı kaçanzedelerin öfkesinden korkup evlerine kapandılar. paralarını sayıyorlar..

kıyamet olacak diye harbiden şirince ye giden adam

şu dakikalarda kafasını kaldırmış gökyüzünü izliyodur. 'dünyanın parasını verdik ya lan; şu dünya batmazsa rezil olduğumuzun resmidir diye söyleniyor, bencilliği için, içi içini yiyor bizler için dua ediyordur. sabaha kadar uyumayacak ve güneşi gördüğünde içinden ' buda mı gol değil?' diye söylenip hırsından denize girecektir.