1. 1.
  tanrının onayladığı ya da bir başka deyişle güzel ve ahlaki olan herhangi bir şeyi yapma sonucunda kişinin hanesine yazılan pozitif puan..bunların fazla olması her zaman günahların fazla olmasından yeğdir..
  1 ... thoth
 2. 2.
  Allah tarafından ödüllendirileceğine inanılan davranış.
  1 ... italiano
 3. 3.
  sosyal yardim magazasi zirvesi 1'e katılanların sahip olacağı şey...tabi elleri boş gelmezlerse.
  1 ... bluedream
 4. 4.
  islamiyete özgü bir kavramdır. hristiyanlıkta sevap diye bir şey yoktur örneğin. hristiyanlar sevap olarak geçen şeylerin zaten insanların doğal olarak yapması gereken şeyler olduğuna, tanrı'nın insanları ek olarak ödüllendirmeyeceğine inanırlar. günah kavramı ve günahın cezası vardır. ancak iyilik yapmak sıradan bir şeydir, bunun için ayrı bir mükafat yoktur.
  1 ... oneqeno
 5. 5.
  çok biriktirirseniz cennette göğüsleri kabarmış huri'ler' i kazanabilirsiniz.

  belki şirine ye bile sahip olabilirsiniz. evet...evet...
  1 ... heavensent
 6. 6.
  iğrenç bir tanım yapacam. günah olmayan.
  1 ... desenebastan
 7. 7.
  eskiden insanların doğru kavramına * yükledikleri anlam. şöyle ki eski kitaplarda * kitabın son sayfasında yanlış- doğru çizelgesi adı altında bir çizelge vardır. ve o çizelgede yazım yanlışından kaynaklanan durumlarda aslında yazılmak istenen yazılır. bir nevi edit. işte o çizelgede yanlış kelimesinin karşısında doğru yerine ilginç bir şekilde sevap kelimesi bulunmaktadır.
  ... rapidoya kafa atan ogrenci
 8. 8.
  hamile birinin ayaklarını ovduğunuzda kazandığınız şey.
  1 -1 ... morhipopotam
 9. 9.
  dinin para birimidir. aslında birer vicdan meselesi olan tüm işler sevap birimine endekslenmiştir. sözde yaratıcı ve sözde kul arasındaki çıkar ilişkisinin sayısal değerlerini temsil eden birimdir. eğer çok sevap kazanan biriysen sözde tanrın ile çok iyi bir çıkar ilişkin vardır. az sevap kazanan biriysen yine sözde yaratıcın ile olan çıkar ilişkine dikkat etmelisin.
  1 ... marsellus wallace
 10. 10.
  Artı puan, iyilik görme yatırımı, Saf iyilik sonucu. Din üzere yapılan güzel şey. Kaydetmek ( save up ). Cennete giriş bileti bonus birimi. Tanrı sevgisini kazanım aracı. Öz güven ve yaşama anlam yükleme materyali. + 9 full set wings. Cehennemden kurtulma kuponu...
  ... demonic lexicographer