bugün

entry'ler (150)

dik dur eğilme bu millet seninle

(bkz: dik dur eğilme sikerler yeminle)

metro turizm sahibi galip öztürk ün şok tweet i

otobüslerinin bir bir yanmasını da şüpheli bulacak mı bakalım..

madenci yakını döven şehit yakını tartaklayn parti

yol yaptığı için sorun yoktur.

necdet özel

metin feyzioğlu ile recep tayyip erdoğan arasındaki gerilimde başbakanın arkasından neden kendisinin de gittiğini anlamadığım türkiye'nin genelkurmay başkanı olmasının yanında zamanında bülent arınç gibi, recep tayyip erdoğan gibi kameralar karşısında ağlayarak dünyada tv karşısında ağlayan ilk ve tek genelkurmay başkanıdır.

başbakan ın metin feyzioğlu na tepki göstermesi

çok siyasi konuşuyorsun : o kadar siyasisin ki ben ilkokul mezunu beynimle sana yetişemiyorum.

kleptokrasi

türkiye'nin geçerli yönetim düzenidir. halka yutturmak için ilk önce demokrasi boyasıyla boyanması gerekir. teknokrasilerde demokrasi sadece çalıp çırpan kesim için geçerlidir.

yazarların en büyük derdi

benim en büyük derdim bugün milletin içinde bulunduğu gaflet ve dalaletdir. benim en büyük derdim bugün suçu işleyeni sırf kendi yandaşı olduğu için görmezden gelen köylü kurnazı mantalitesindeki toplumdur.

ben yargıya yargı demem yargı benim olmadıkça

yargı toplum vicdanıdır. dolayısıyla hakimiyet kayıtsız şartsız milletin derken elbette yargının arkasına sığınılacaktır. ha, biz sığınmayalım yargı da desin ki toplum kendi kararlarını kendisi versin, suçluları elimize versin cezasını biz verelim. olur mu? olmaz. bak arkadaş; sen hiç hayatın boyunca mahkeme kararı gördün mü? mahkeme kararlarının başında "türk milleti adına" diye yazar. hukuk, toplum vicdanının temelleri üzerine kuruludur.

dünya gezegeni

Bilinen evrende canlı gelişimine en olanaklı gezegen.

kürt olup insan yerine konmayı beklemek

Terliksi hayvan olup da baslik acabilen yaratik * varsa o da olur tabii. Beyninin yerinde dinazor tassagi tasiyan embesil herifler.

ateist olmanın kötü yanları

Yukaridaki dusunce tipindeki insanlara ateistlerin analarindan dogdugunda ateist degil onlarin da zamaninda dindar insanlar olduklarini ama sonradan dusunerek ve sorgulayarak mantik cercevesine oturtulamayan seyleri kabul edemeyeceklerini farkedip ateist olduklarini, hatta nacizane bendenizin de zamaninda ateistlerle ilgili akla hayale gelmeyecek bir nefrete sahip oldugunu yani onlar gibi oldugumu onlarin da bir gun sorgulamaya basladiklarinda kendilerini ateizme goturecek yola cikmis olacaklarini anlatmanin ne kadar zor ve yorucu bir is oldugunu bilmektir.

kasiyeri korkutmak için alınabilecek 3 şey

1. XXL kondom
2. patlıcan
3. yetişkin hasta bezi.

kasiyeri korkutmak için alınabilecek 3 şey

1. bıçak
2. koli bandı
3. halıflex temizleyici

veya ;

1. çengel kasap askısı
2. elektrikli testere
3. battal boy çöp poşeti

ateistlerin islamı rakip olarak görmesi

ateizm hiç bir dini kendine rakip olarak görmez çünkü ateizm bir din değildir. elmayla armutu yarıştırmak gibi birşey bu. bu yüzden gereksiz. interneti karıştırsanız başlık açacak daha iyi kaynaklar bulabileceğinizi biliyor olmanızı, en azından bir sözlük yazarı olarak interneti nasıl kullanabileceğinizi biliyor olmanızı temenni ederdim lakin yanılmışım.

ev adresini veren sözlük kızı

malum adreste sıcacık yatakta uyanmayı beklerken buz dolu küvetin içinde uyanmaya giden yol. ayrıca bir böbrek de eksik. nerden baksan 20-30 bin lira içerdesin.

suriye tarafından vurulan insani yardım tırları

insani yardım adı altında bölgedeki teröristlere silah ve mühimmat taşıyan tırların suriye devleti savaş uçaklarınca vurulması olayıdır. içinde insani yardım olan bir tırı kimse durduk yere vurmaz zaten türkiye hükümetinin bölgedeki teröristlere silah ve mühimmat yardımı yaptığı doğrulanmıştı.

(bkz: hiç kimseyi ilgilendirmez)

sözlük yazarlarının etnik kökenleri

Bettegerriler'den.

türklerin selfie ile imtihanı

haberdeki darbedilmek acaba darp edilmek olabilir mi yoksa haberi yazan kişinin autocorrect'i açık mı kalmış?

ateistler cumaya da mı gitmiyorlar sorunsalı

sen nasıl kiliseye gitmiyorsan onlar da cumaya camiye de gitmiyordur cumartesi kiliseye de. sorunsal olan bir durum yok.

yazarların kullandığı en iyi müzik aleti

Macbook.