1. 1.
  eskiden haluk levent,bulutsuzluk ozlemi gibi isimlerle calismis,simdilerde solo albumler yapan gitarist.*
  oldukca efendi bir insandir ayrica.
  2 ... a fine day to exit
 2. 2.
  türkiyenin yetiştirdiği en kraL gitaristLerdendir...teknik ve hızLı...gitarına bir şey demiyorumda o iğrenç sesiyLe nasıL şarkı okudun be arkadaşım...nasıL bir özgüvendir bu anLayamadım...ama her türLü gitaristtir bu adam...
  3 ... tucimania
 3. 3.
  dünya standartlarındaki albümleriyle hayranlığımı kazanmış virtüöz gitaristtir. tr'de enstrümantal gitar albümü yapmak her baba yiğidin harcı değildir. onun için takdir edilesi insandır. özgürlüğe doğru, mutluluğun gözyaşları, azraille dans, iç içe, umutsuz, yansıma, güneş doğudan yükselir, dünya, sensiz olmuyor, haylaz, kaytan adlı şarkıları fazlasıyla dinlenilesidir.*
  3 ... gerko
 4. 4.
  türkiyenin yetistirdigi son donemin en iyi müzik adamlarından biridir,konu gitar olunca ceket iliklenesi insandır.soloları atarken gitarı cıglık cıglık bagırttırır.
  1 ... karpuzkabugu
 5. 5.
  ibanez'ini ağlatan müzisyen. mutluluğun gözyaşları ve sükut isimli iki albümü var. mutluluğun gözyaşları albümünden aynı isimli şarkıyı dinlemeniz şiddetle tavsiye edilir.
  4 ... cgr
 6. 6.
  çağlayan örge tarafından yapılan elyapımı gitarları kullanan türkiye'nin sağlam gitaristidir. gitaristliğine taban tabana zıt gidecek derecede kötü şarkı söylemektedir. kendisine ait bir de prodüksiyon şirketi vardır.*
  3 ... mozambik tavsani
 7. 7.
  türkiyedeki gitar virtüözlerinden biridir. müzik üzerine akademik eğitim almamıştır. boğaziçi üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü mezunudur. pek çok grupta gitaristlik yapmıştır. yapımcılık konusunda da bayağı donanımlıdır. kendine ait bir prodüksiyon şirketi vardır.
  barış akarsunun albüm prodüksiyonunu yapmış ve albümdeki gitarları çalmıştır (gitar tonlarından ve solodan anlaşılabilir).
  ukalalık etmeyen, mütevazı, insanı terslemeyen tavrıyla takdir toplayan bir gitarist.

  El yapımı bir gitar, sansamp marka bir pre-amp, morley wah pedalı kullanır. gitarını arada modifiye eder, arada rengini değiştirir.
  2 ... zlatan1937
 8. 8.
  Hiç bir zaman virtüöz olamamıştır. Kim virtüöz diyorsa virtüöz kelimesinin anlamını yanlış biliyordur. Gayet elektrik gitara hakim bir gitarcıdır. Fazla özelliği yoktur. işini iyi yapar.
  -5 ... hendrix
 9. 9.
  https://video.uludagsozluk.com/v/serdar-öztop-3870/

  ... gerko
 10. 10.
  ses rengi efsane kramp vokali ahmet karaferya'yı andıran usta gitarist.
  1 ... blindguardian