bugün

çoğu yerde soyadı bodur diye geçen, 20 yaşında, mimar sinan üniversitesinde okuyan, öyle bir geçer zaman ki' de neredeyse her bölümde metenin dayağına maruz kalan şımarık çocuğu* canlandıran oyuncu. asıl olan oyunculuğuna değinecek olursak ciddi anlamda laf yok. adamda aşırı derecede kaş oynatma yeteneği var. dalga geçerken bunu çokca yaptığından öyle alaycı bir rolde oynamasıyla tam on ikiden vurmuştur. dizideki rol icabının aksine aras bulut iynemliyle çok sıkı fıkı olan genç, neredeyse her haftasonunu onunla geçirmektedir. ayrıca son üç yılda birçok reklamda oynamıştır.
çok yetenekli bence dizilerin piç oyuncusu olacaktır bundan sonrada.
ses tonuyla yıkıp geçen oyuncu.
atlıkarınca 'dan sonra yakın zamanda yeni bir film de daha rol alacak yetenekli oyuncu.
onur ünsal gibi yeni bir yetenekle daha karşı karşıya olmak.
ispanyolca öğrenmeye baş koymuş yer yer kıl yer yer sevecen biraz serseri biraz insancıl, bildiğin insan işte. he bide benim dışımda kötüleyeni kötülerim.
çok yakışıklı, boylu poslu biri değil ama kesinlikle çok çekici olan 1990 doğumlu oyuncu.
tanımadığım fakat anladığım kadarıyla Türk bir dizi oyuncusudur.
Rol yapışına hayran kendilerine aşık olduğum oyuncu.

Öyle bir geçer zaman ki de mete değil o favorimdi.

Soyadına bodur diyen de var. Bilemedim. Bir adet ikizi mevcutmuş.

Kendisine talibim.

Ama tipi değilim galiba.
ikizi olan ve şu aralar favorim olan türk oyuncu.
Güllerin savaşını izlemiyorum ama evde açık olduğu için arada salona girince bu çocuğu görüyorum. Mevzuyu bilmesem de sahne bitene kadar izliyorum. Adam dehşet iyi oynuyor. Çocuğun önü çok açık. Umuyorum kaliteli işlerde oynayıp daha da tanınan kasesi yüksek bir oyuncu olur. Gulru karakterini oynayan kız allah vergisi olarak çok güzel ama kütük bile ondan daha iyi oynar. Canan Ergüder ve cihan olmasa o dizi 40 kere final yapmıştı.
güllerin savaşı gibi gayet sıradan bir diziyi canan ergüder ile birlikte taşımış olan oyuncudur. helal olsun gerçekten, daha iyi yapımlarda görmek isterim kendisini. kösem e yakışır mesela. *
acıların çocuğu rollerinin gediklisi bir oyuncudur kendisi.