bugün

eğreti gelin filminden ve smile adsl reklamlarından tanıdığımız genç, yetenekli oyuncu.
şaşkın filminde evrim akınla başrolü paylaşan oyuncu. çok yetenekli geldi bize ayrıca fazlasıyla da okan yalabıkı andırıyor.çok sevimli çok.
ezo gelin adlı dizide nurgül yeşilçay ile beraber oynayan yetenekli oyuncu.
eğreti gelin filmindeki performansı ayakta alkışlanası oyuncu. şaşkın filminde de oynamıştır.

(bkz: http://www.sinematurk.com/kisi.php?11833)
saskın filmindeki rolü sayesinde kendisini daha da sevilesi yapmıştır. *
ülker' in ben böyle şey görmedim sloganlı reklamında oynadığını sandığım.
oyun atölyesinde oynadığı köçek rolü ile kesinlikle izlenmesi gereken kişidir. *
devrim arabaları ve pandora'nın kutusu gibi iki filmle sinema kariyerinde daha güzel adımlar atacağının sinyallerini veren yetenekli oyuncu.
bu akşam yayınlanan canım ailem isimli dizide adeta oyunculuğuyla -bana göre- şov yapan insan.. bu kadar doğal olunur mu diye sordurmaktadır.. çok rahat ve sakin oynamasına rağmen inanılmaz doğal duruyor ekranda.. başarılarının devamını diliyor ve dizide daha çok sahne almasını senaristlerden reca ediyorum..
ayrıca hemşehrim * olduğunu öğrendiğim ve kendisine kanımın biraz daha kaynamasına sebep olan oyuncu.. devam adaş..
canim ailemde izlemeye doyamadigimiz, oldugumuz, bittigimiz, dunya yakisiklisi, on numara cekici, gercek erkek dedigimiz ve an itibariyle sozlukten izmirli oldugunu ogrenmemizle bize kararimizin ne kadar yerinde oldugunu kanitlayan, hakli gurur yasatan yavrukustur.
kral hemşehrim, doğal adam.. on numara oyuncu.. yürü be furkan..
Şaşkın adlı filmde Mehmet rolünde, Canım Ailem'de ise Furkan rölünde izlediğimiz 1985 izmir doğumlu yetenekli oyuncu.
eğreti gelin filmindeki performansını da unutamayacağımız iyi oyuncu.
Arkadaşına yardım amaçlı girdiği Haluk Bilgilerin Oyun ataölyesi sınavında oyunculuğu ile dikkat çekmiş ve alınmıştır.
kanımın fazlaca ısındığı oyuncu. evet, kesinlikle yetenekli. oyuncu demek bile istemiyorum kendisine. bir yerlerde görürsem falan naber onur diyeceğim adamdır bu. naturallik durumu farklı kılıyor işte. sevdim kendisini çok. bana bir anda pandora'nın kutusu 'nu izlemem gerektiğini hatırlattı şuan tekrardan.
canım ailem adlı dizide oynamaktadır.tarif edecek kelime bulamıyorum. süper yetenekli oyuncu...
(bkz: ben böyle şey görmedim)
yüzünde yaratılış şaşkınlığına hayran kaldığım yeni nesil yetenekli samimi oyuncu.
başarılı oyuncudur.
en yakın arkadaşım.oğlum dizin yine yayından kalkmış,kardeşim yine kızacaksın bana ama ne yapayım,boşver oscar almasanda sen benim en kral arkadaşımsın,iyi ki varsın.
görsel
görsel
görsel
görsel
Testosteron adlı oyunda harıkalar yaratan adamcagız. 'deney yapıcaz dedıler deneeey' gelsın benı bulsun hemen evlenırım.
Eğreti gelin'in ali'si.

Sinemadan elini ayağını çekmiş tiyatro ile devam etmektedir.
Tiyatro, sinema filmi ve televizyon dizisi oyuncusu. istanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan 2006 yılında mezun olmuştur. 34-35yaşlarında başarılı bir oyuncudur.
Moda Sahne'de babamı kim öldürdü oyunundaki enfes performansı ile kendisine hayran olduğumuz bir oyuncu. Ağır bir oyunu tek başına oynamasına karşın böyle bir projenin altından çok iyi kalktığını düşünüyorum. Oyun hala oynanıyor. En kısa zamanda izlemenizi tavsiye ederim
güncel Önemli Başlıklar