bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Hoş bir grup. sanırım dagıldılar. to the moon and back sarkıları gayet hoştur.
  3 ... hendrix
 2. 2.
  97'de "savage garden" albümüyle piyasaya çıkmış grup. solisti darren hayes mükemmel bir sese sahiptir. gruptan ayrıldıktan sonra da solo albüm çıkartmıştır.
  to the moon and back, truely madly deeply, breake me shake me dinlenilesi şarkılarındandır.
  4 ... oylumunelumune
 3. 3.
  (bkz: lover after me)
  1 ... white pages
 4. 4.
  bir zamanların kaliteli şarkılar yapan grubuydu.
  (bkz: darren hayes).
  (bkz: daniel jones).
  3 ... swastika
 5. 5.
  şarkılarını severek dinlediğim gruptu.dağıldıktan sonra darren hayes solo albüm yaptı ki o albümde insatiable adlı doyumsuz bir sarkısı vardır.
  2 ... yalanci simit
 6. 6.
  90'lı yılların ortalarında kasıp kavurmuş avustralya'lı duo. her ne kadar çoğu kez "genç kızların sevgilisi" olarak yansımış olsalar da, müzikal açıdan çok daha ötedeydiler. kendileri yazıp, kendileri söylüyordu en azından.

  ilk albümlerinin* her iyi bir arşivde bulunması gerekmektedir. tabii grup olarak çıkardıkları 2 albümün ikisi de bulunsa çok daha iyi olur.
  1 ... filozofil
 7. 7.
  (bkz: truly madly deeply)
  1 ... what if
 8. 8.
  tears of pearls şarkıları harikadır. keşke tekrar birlikte olsalarda bu harika şarkılardan daha çoğunu yapsalar.
  2 ... batis
 9. 9.
  to the moon and back sarkilari her daim dinlenecek kapasiteye sahip, darren hayes in basini cekmis oldugu, dagilmis olan grup.
  2 ... faidelibilgi
 10. 10.
  to the moon and back , i want you, truly madly deeply, i knew i loved you, break me shake me, tears of pearls, carry on dancing, memories, universe, chained to you, promises, mine, a thousand words, santa monica, affirmation, love can move you, the animal song ve you can still be free şarkıları ile tadından yenmez bir greatist hits çıkarmış gruptur. bu şarkıları neredeyse 10 yıldır bıkmadan dinletebildikleri için takdir ettiğim iki müzisyenden oluşmuşur. dağılmasıyla keşkelerimden birini oluşturmuştur.
  2 ... if not than what