bugün

entry'ler (937)

zall

zamanında gammazlığımı alan zalımın oğlu.

kadın poposunu bateri olarak kullanmak

maalesef başarılı değildir. tamamını izlemedim bile. masa ve a4 kağıdıyla daha iyisinin çıkarıldığını gördüm. tıs.

sözlük yazarlarının favori silahları

meme ya. kesinlikle.

rus kızı vs türk kızı

kabulüm "ilik gibi abla" lafını büyük bir kısmı bizden daha çok kabul eder. ama hızlı deforme oluyorlar. geçen gün polikliniğe botoxa gelmiş 34lük rus abla bence 50 yaşında ve yaşına göre güzel bir rus ablaydı. onlar ömürlük değil abi, seyirlik.

yazar nicklerinden ismini tahmin etmek

mutetabip : mustafa

sözlük yazarlarının instagram hesapları

sude'nin kalbi kırılmasın diye bu gece paylaşmayacağım'dır.

ilk gece uyuyan gelin

uykusu gelen gelin.

yazar nickinden hayallerini tahmin etmek

beyninikullan: düşündürmek.

tartışma bitiren cümleler

-şu an yazabilecek kafada değilim.

sözlük yazarlarının favori ülkeleri

1- tereddütsüz italya. mübarek açıkhava müzesi. tarih kokuyor. ıı şey sonra,erkekleri.

2- macaristan. sanırım kan çekiyor, onlar da hun ya. veya budapeşte'nin güzel anıları var diye.

3- hollanda. bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum.

sözlük yazarlarının en sevdiği organları

aralarında seçim yapmak çok zor ama ilk üçüm:

çekiç
örs
üzengi

yazar burda matkap ihtiyacının bilinçaltından nasıl fırladığını gördü.

fatih altaylı

"fatih bi sakin ol." lafını cüneyt özdemir'den yemiş zat.

sevgililer gunünde sevgiliye ruj almak

bir chanel rujun free shopta bile 30 euro olduğu göz önünde bulundurulursa olur o olur.

sözlük yazarlarının istekleri

ts türkiye birincisiyle evlenmek. getirin aşık olayım. nolur.

1 yılla liseyi 3 sene okumayı kaçırmış nesil

sözkonusu neslin bir alt nesil, girdiği tüm sınavların ilk kobayı olmuştur. o yüzden rica edeceğim 91'liler sussun.

sözlük yazarlarının itirafları

bugün portalda soru sorduğunu görünce "aa ne tatlı çocuktu ya analizi birlikte alıyorduk, sayesinde 23 almıştım." dedim ve profiline girdim. lan. biz dün daha birlikte kopya çekiyorduk. daha okul bitmedi. arkandan atlı mı kovaladı? nerene evlendin? yetmedi bir de çocuk yaptın? ay başım. kötü oluyorum.

sen ikincisin aşkım diyen sevgili

hesap verme gereği duyması ilginçtir.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

sende nasıl var hayret ettiğim özgüvenin, kabalığın, aksiliğin, "bakın bu mahalledeki en cool çocuk benim ve siz bana tapacaksınız" tavrın, biri diğerinden düşük göğsün, solunda döneri olan kaşın, meymeletsiz suratın hepiniz siktirip gidin lan hayatımdan. beni seviyor musun? hayır. ne tesadüf ben de seni. hatta benden nefret mi ediyorsun? evet. ne tesadüf ben de! nietzsche'nin düşmana yakın olma kuramı bir yana, eline vereceğim. son zamanlarda tek idealim.

sözlük kızlarının en son satın aldıkları şey

öncelikle burdan telefonuna mesaj gelmemiş kadın yazarlarımıza belirtmek isterim ki accesorizeda %70 indirim başladı. eh pek tabii bundan mütevellit:

1 ev uggı
2 çift gerçek deri eldiven
1 rus beresi.

hepsi için 88 lira. gitmeye değer bence.

ismiyle güzelliği orantılı olan kızlar

(bkz: üçharfli kızlar eqlesin)

olabildiğine serbest çağrışıyorum.