bugün

fazla j harfi sarfijatına yol ajar abijim, öpüjem.
saçmalama olasılığı yüksek durum...
ben sarhıslevlara birn hakatert sezdim...diilim lan ben sarhos ük...sulmeyinh lan buu...akızekk at.okk . . ...

şeklinde entry lere sebebiyet verecek durumdur. hele bi de hıckırık bir sekillde hissettirilirse entry tadından yenmez olur.
ucurulmayla sona erebilecek olan eylem.. *
Ertesi gün başka birinin entrylerini okur gibi tek tek yazdığınız butun entryleri okumanıza neden olan hadisedir.Eglencelidir, tavsiye edilir.
(bkz: yaşadım ordan biliyorum)
yazılan entrye gönderilmeden once 2-3 defa yazım yanlısı, araya kacan fazla harf var mı vb. icin bakılmasını, okunmasını gerektiren hadisedir**
-abi bira başlığına entry giriyon rakı başlığına niye girmiyon
+olm onun mezesi bol ya.şimdi kavun başlığına yazıcan,beyaz peynir başlığına yazıcan,haydari başlığına yazcan,ooo uzun iş.
-abi artık içmesen
farkında olmadan ayarlara marus kalınabilir sonucunda.
sözlük başında uyuya kalmakla sonuçlanabilecek olaydır.
(bkz: sarhosken sozluge girmek)
-laaaaa noluyo olm bu entryler ne lan yapmazsdın sen
+beğğğnnn sarhojjjj değiliğğğmmmm
-heee anladım abi
(#283850)
bu akşam yaz okulu vizelerinin bitmesi şerefine ryu ile rakıyı sek içenler derneği tüzüğüne aykırı hareket ederek devireceğimiz jack daniel's 'dan sonra yapacağım işlem.
-SÖZLÜK SENi ÇOK SEViYORUM BEAAA. ÖPÜJEM BEA...
farkında olmasanız da direkt "silik" bölümüne gidecek entryler yazmanıza sebep olacak eylemdir.
(bkz: imla hatası)
bol bol şukela dağıtmakla herkesi memnun edecek olan eylem (bkz: ahahaha)
nereye girileceğinin bilinememesi durumu.
afafs gibi entrylerle oluşabilecek durum.*
sarhosken sozluk acilamadigi icin gerceklestirilemeyen hadise.
(bkz: çaylak olma sebepleri)
entry girmenin en rahat ve içten formudur. herşey olduğu ve olması gerektiği gibi yazılır.
(bkz: no mind)
saçmalamak bazen, doğru dürüst yazamamak da olabilir ama o an yazdığın şey çok komik gelir aadama sonraki gün bir bakarsın osuruktan tayyare.
elleri karıştıran ,yanlış yazdıran hadise. iyi bir entry görüldügü vakit fazladan gülme sebebi.
gerçekten yapılmak isteniyorsa alternatif yöntemler kullanarak gerçekleştirilebilecek hadiiise. örneğiyle görelim*;

oynatalım uğurcum

h*:olm içiden gelio
h:entry gircem
d*:ahaah olm imla hatalı girme de şimdi
h:niwe lam
d:olm silinir
d:sen entry yi yaz msnden bana*
h:islinsin
d:ben düzeltiyim sen ordan kopyalayıp yazarsın sözlüğe*
h:öenmli naçlarda kendini göstremeyn, tümerid e kendie benzetm$ olan futbolcu.
h:olm alexe yazcanm buna*
h:bunu
d:önemli maçlarda kendini gösteremeyen, tümer'i de kendine benzetmi$ futbolcu.
h:heah
h:ssaol *
sarhoşluğun verdiği keyfin entry yazmakla birleştiği durum, olacakları görmek açısından denenilesi bir durumdur.