bugün

kusma eyleminden vakit kalırsa yapılabilecek eylemdir.sonuç olarak ah x i seviyordum terketti beni.ben x i seviyordum ama o gitti o kazmayı sevdi.x beni sattı.x benimle kavga etti gibi entryler girilmesi muhtemeldir.sabah kalkıldığında akla gelecek ilk soru ulan ben ne yaptım dün sorusu olup cevabı akla geldiğinde yapılan ilk şey sözlüğe girilip yazılan entrylerin silinmesidir.fakat vakit çok geçti.nitekim bütün gece oturan şahıs bütün sabahı uyuyarak geçirmiştir ve entrylerini cümle alem okumuştur.sonuç olarak geri dönüşü olmayan bir yola girilmiştir.
sarhoş bünyeye hükmeden beyinden ziyade klavyeyle mücadele etmeyi gerektiren meşakkatli durum..
bazı bünyeler de ayık kafadan daha iyi kelamlar cıkartabilecek eylem.
(bkz: klavyedeki harfleri çift görmek)
aynı anda çalan şarkılara uygun formatta entry girmeye mahal verebilecek durumdur. vur beni sözlük yaşamaya gerek yok anasını satim ..yine de hey hey..
-abi napıyorsun yahu??
-dur be oğlum yawhwuuu..şu tayyip'e de küfür ediyim kapatıyommm sözlüğü beaa..
-bir daha açamayacaksın zaten sözlüğü bu gidişle.
sızıp kalmadan önce içki masasında cereyan eden esprileri unutmamak için sözlüğe girme işi.
yazılanlar ayıkken düzeltilir.
SABAH AYILINCA UTANILACAK ENTRYLER GiRMEYE NEDEN OLUR.. ***
"bir bira daha getir be arkadaşım" yazılıp entera basılan eylem. lakin bira falan gelmez, akabinde sozlukte naralar atılır ve hatta sozluğe kusulur bi güzel.
entrynin silinmesi ve moderasyonun uyarısıyla sonuçlanması muhtemel eylem.
yazdıklarının farkında olmamana yol açabilecek durum. * *
bazen en beğenilen entryleri listesine girecek entryler girmeye sebep olabilecek harekettir. sözlük formatına aykırıdır ama kaçınmak lazım tabi. *
baileys yoksa krema likörü ile gerçekleştirilebilecek bir aktivite. böylesi pek bir sevilir ve sevgili uuser tarafından sıkça gerçeklenir. bu uuserlarda mümkünse acıyan bir yanık vardır -ki bu esnadaki halıya sürtüşlerden ileri gelir. kedi olmak zor zanaat, gerçi bu konuda pek bir yazmışlığım da var, tekrar yazmak yerine buralara* gidilebilir -ki tavsiye etmiyorum.

öncelikle maddi olarak, ehm, iyi yazarların yapabileceği bir iş olduğu aşikar. sarhoşluk yaratan etkenler, bugün bedava bulunmadıkları için, doğrudan, erken yollu, evvel zamanından türkiye'nin nufus politikasına* kar ettirmek istenmediği müddetçe minimum 10ytl gibi bir paranın heder edilmesi gerektirir. 10ytl bir kriter olamaz tabi, amma velakin, 10ytl'yi böyle na-sosyal (aman da ne cahilim) ya da gerçekten de toplumsal alkol alış kültürüne aykırı bir şekilde heba etmenin pek bir anlamı olmadığı bizim sağır sultan tarafından bile duyulmuştur. ona göre derim, ona göre dinlerim. iyi bilin.
alkol ihtiva eden içeçeklerin vucuda alınmasının ardından entry girmek suretiyle gerçekleşen eylem.
ertesi gün bir açıklama bekleyen moderasyona "sarhoştum hatırlamıyorum" demeyle sonuçlanabilecek hadise.
şimdi sözlük dünyasında bir klasiktir bu başlık ve altına girilen entry genelde iki çeşit olur.

birincisi "şu an yaptığım şey" gibisinden entryler girmektir ikincisi de harflerin yerini karıştırıp sarhoş olduğu izlenimini vermek ve sevgi pıtırcığı takılmaca yöntemidir.

aslında bi de sarhoş olunca beynini kusan adamlar vardır ki onları tebrik etmemek elde değildir. alkol her bünyeye farklı etki yapıyor demek ki... *
insanin ruhunu buldugu ve cogu zaman realde takindigi hilaflar zirhini indirdigi zamanlardir bazen..
(bkz: işte böyle birşey)
geceye, votka - vişne suyu - cin - likör karışımından oluşan kokteylle başlayıp, gecenin ilerleyen saatlerinde rakı, şarap veya birayla devam edecek yazarlar tarafından gerçekleştirilecek eylemdir. *
"sarhoştum hatırlamıyorum" kaçış/çıkış kapısını kapatır eylem. gözüne sokarlar hatırlamıyorum deyip kaçmaya yeltenirken. bu yeltenmek kelimesine oldum olası olumsuz bir hassasiyet beslerim.
Sizin için denedik (#1087798)*
kendini kaybetmek ve ne girdiğini bilmemektir. mükemmel bir muhabbetten sonra sözlüğe gelip oturmaktır. heeeyt allah bee dir. yakarım ulan ben ortalığı dır.
normalken girmekten daha zevkli olan şey.. rahatça saçmalamanın verdiği huzurlu sorumsuzluk.. anlaşılacağı üzere galiba ben..
saçma önerilerde bulunmaya neden olan durum.

(#1088224)
-hesabı getir zall. getir dedimmmm.

silik butonuna ikaz gelir. üzerine tıklayıp da açtığında okur;

-entryniz formata uygun olmadığı için silindi.