bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tez canli bir yazardir.
    2 ... painkiller
  2. 2.
    gün itibarıyla aşmış bir yazardır,azmini tebrik etmek gerekir
    1 ... enterezan
  3. 3.
    bu kızan iyi bir yazardır kendilerini ilgiyle takip ederiz ailecek. ama yine de aceleye mahal yoktur.
    ... sefertasi
  4. 4.
    yazdığı her entryi aynen şu şekilde okuduğum yazar:
    "hım ne yazılmış, bla bla bla bla. "hadiii" bak sen, demek öyle, güzel olmuş yav"
    1 -1 ... asiti kaçmış kola
  5. 5.
    çok kullandığım bir laftır. Şaşkınlık ile kızgınlıgın birleşmesinden doğar.
    ... hendrix
  6. 6.
    counter strike oynayan, bu oyunun felsefesini çözdüyse işi kavramış, cok yönlü olabilmiş yazardır.
    -1 ... aby
  7. 7.
    küllüğü ve çakmağı saklayıp da sigara paketini ortada bırakarak bir kez daha yakalanmı$ yazar.*
    3 ... hadiii
  8. 8.
    (bkz: allaaaaah) *
    bir dileği var ulaşmak istediği...inşallah en yakın zamanda dileğine ulaşır yazdığın entryi editlersin.
    (bkz: aşık yazar)
    1 ... morfin
  9. 9.
    kendisi bir zamanlar bana kötü bir ayar vermesiyle bir ay uyuz olmamı sağlamış sonradan uludağ sözlük tavla zirvesi ' ne aaaa bu da mı gelicek gösteririm ben ona dediğim kişilik. bütün gün uğraştım evet. yalan değil. gidip gelip sataştım. ama bana iki tane * * iyilikle sevgimi kazanmış , çok eğlenceli, ama tavla da ve dama da performansını pek sergileyememiş uuser.olsundur , bir dahakinedir. edirne'den yarışmamıza katıldı. ben oynayıp yenilirdim bizzat bak. *
    ... kacak kelebek
  10. 10.
    dama oyununda kendisini dümdüz eden sahsiyet benimdir.he buna üzülmüşmüyümdür?hayır.hiç acımadan,hunharca salmısımdır damalarımı üzerine..
    -1 ... amele donu