bugün

bir karşılaşma sonrası pascal nouma için zenci sıfatını kullanma gafletinde bulunmuş bir futbol hakemine hitaben inönü stadı eski açık tribünlerinde açılmış bir pankarttır.
her açıdan benzer olmadığının farkında olanların ve bunu kompleks yapan bir grubun sloganı
(bkz: haydiiii)

(bkz: al başına belaa)
benzerliğin ten rengiyle sınırlı olmadığının farkında olanların, insan olmanın, aynı hırsı, tutkuyu paylaşmanın daha önemli olduğunu göstermek için beşiktaş tribünlerinde açılmış, ben de zenciyim dedirten pankart.
son olarak eto için beşiktaş tribünlerinde açılan pankart,
avrupada Türkleri barbar olarak görenlerin etoya yaptıklarından sonra kapak olacak nitelikte anlam içeren pankarttır ayrıca
uludağ sözlük yazarları için gecerli olmayan tanımlama. sözlük yazarları 3 kısımdır.*

(bkz: beyaz yazarlar), (bkz: zenci yazarlar), (bkz: gri yazarlar)
(bkz: we are all eto o)
son günlerde yaratıcı beşiktaş taraftarının yine taklit edilmesi (bkz: hepimiz tuncayız) pankartı bana bunuda hatırlattı bu başlık
yaratıcı ve bilinçli beşiktaş taraftarlarının , avrupada ki ırkçılığa karşı açtığı pankarttır.
(bkz: zenci yazarlar)
(bkz: yakisikli zenciler)
(bkz: hepimiz zenciyiz) * *
sanırsam will smith de giriyormuş bu listeye.
en basit şekilde "hepimiz ermeniyiz" sloganını açıklayan slogan
-hepimiz zenciyiz
-hadi be!! ????
(bkz: creative zen)
-hepimiz zenciyiz nalan hepimizzzz
+kuş öyle demiyor cezmi he bana icraat lazım anlıyor musun?
-ama ama nalan bak
+neyine bakayım cezmi bakıyorum bakıyorum selpak süper soft
-ühü ühü
hepimiz olaylarının başlangıcı olan slogan. bu pankart açıldıktan sonra hepimiz kelimesi artık klasikleşmiş ve her yerde kullanılmaya başlanmıştır.
yurdum adult site bagimlisi gencliginin keske olsak dedigi onerge.
ciddi ciddi cevap vermek istediğim ankettir.

(bkz: patrick kluivert)
(bkz: denzel washington)
hepimiz 3 bacaklıyız.
(bkz: beyaz zenciler)
mental olarak mümkün fiziksel olarak mümkün olmayan slogan.

sen bana o 25 cm i yoksay diyorsun, ha şimdi ? *
ali aydın'ın pascal nouma'ya zenci futbolcu demesi üzerine çarşı grubunun ertesi hafta tribünde açtığı pankarttır.
insanlığın afrikadan dünyaya yayıldığı göz önünde bulundurulursa doğru olan önermedir.
dünkü disko kralı'nda konuk olan ırmak ünal hanım kızımızın red light district'te zenciler tarafından kovalanmasını öğrenen yurdum gencinin sloganıdır.
Hepimiz Hrand Dink'iz gibi bişey olmalı...
güncel Önemli Başlıklar