1. 1.
  sahibine çay, kahve hazırlayacak telefondur. bir benzer uçuk cihaz için; (bkz: playstation 15)
  3 ... architectus
 2. 2.
  iki tane samsung galaxy s4 e bedeldir. düz mantık
  3 -1 ... caylaktanyazara
 3. 3.
  Samsungun asla çıkarmayacağı telefondur.

  S4 s5 nereye kadar aynı telefonlara 2 tane özellik ekleyip 500 lira fazlaya satıyorlar. Neymiş efendim ekran çözünürlüğünde düzeltmeler yapılmış 1080 p neyine yetmiyor
  1 ... yetersiz mamana
 4. 4.
  Kahvaltı hazırlayıp sizi öperek uyandıracak telefondur.
  ... sosyalistimam
 5. 5.
  samsung galaxy s8
  -1 ... emre s
 6. 6.
  Boşuna beklenilmemesi gereken telefondur. Elinde patlayan note 7den sonra samsung hiçbir yenilik geliştiremeyecektir.
  4 -5 ... tenete
 7. 7.
  Bu yıl normalden biraz daha erken satışa çıkacağı söylenen Galaxy S8 için resmi tanıtım tarihi belli oldu.
  --spoiler--
  Galaxy Note 7 modelinin pil sorunlarıyla boğuşan Samsung, birçok kişiye göre Galaxy S8 modelini öne çekerek rüzgarı tersine çevirmek istiyordu. Ancak bugün itibarıyla çıkan bilgiler gösteriyor ki, Galaxy S8 her yeni S serisinin tanıtıldığı tarihte ve yerde duyurulacak.
  MOBiL DÜNYA KONGRESiNDE TANITILACAK
  Samsung yeni Galaxy serisini her sene Barselona’da gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi’nde duyuruyor. Mobil Dünya Kongresi bu sene 27 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek ve bugün doğrulanan bir bilgiye göre Galaxy S8 planlandığı gibi Mobil Dünya Kongresi’nde duyurulacak.
  --spoiler--
  -1 ... recomax
 8. 8.
  Galaxy S8, iki farklı model ile geliyor
  --spoiler--
  Galaxy Note 7 modelinin fişini çeken Samsung, artık buradaki kayıplarını yeni modellerinde sarmayı deneyecek.
  Mevcut ürün gamında hala güncel bir noktada olan Galaxy S7 ailesiyle, Galaxy S8 çıkana kadar devam edecek olan Samsung, şimdilik S8 modeline odaklanmış durumda. Siri’yi geliştiren Viv Labs’i satın alan Samsung, S-Voice’u Viv Al olarak güncelleyecek ve yeni amiral gemisi Galaxy S8’de kullanacak.
  Galaxy S7 özellikleri nasıl olacak?
  Gelen bilgilere göre Galaxy S7 ailesinde olduğu gibi Galaxy S8 modellerinde de iki farklı ürün olacak. Bunlardan biri 5.1 inç büyüklüğünde ve diğeri de 5.5 inç büyüklüğünde.
  Galaxy Note 7 ile beraber Edge ekranının kıvrımını azaltan Samsung, Note 7 modelinde olduğu gibi Galaxy S8 modellerini komple Edge ekranlı üretebilir. Sadece ürünler arasında ekran boyutu ve pil farkı olacağı konuşuluyor.
  Dolaşan iddialara göre Galaxy Note 7 modelinde olduğu gibi, belli pazarlarda Samsung’un Snapragon, belli pazarlarda da Exynos işlemcili modeller çıkaracağı konuşuluyor.
  Snapdragon 830’u 10nm teknolojisiyle üretecek olan Samsung, anlaşılan o ki, Exynos 8895 işlemcisini de benzer bir şekilde geliştirecek, performans farkını en aza indirecek ve iki modelde de kullanacak.
  Henüz bu gelişmenin kesin olmadığının altını çizelim.
  --spoiler--
  2 ... recomax
 9. 9.
  Yapay zeka ile birlikte geleceği söyleniyor.

  https://www.engadget.com/...g-galaxy-s8-ai-assistant/

  Siri ve ya google asistant gibi değil bunlardan daha üst düzey olacakmış.

  Yani kendi kendisini programlayabilen, kendi programını yazabilen, kullanıcısını tanıyabilen bir yapay zeka. ismi muhtemelen viv olacak.
  Sınırlandırılmamış bir yapay zeka tehlikeli olabilir tabi. Bakalım yapımcılar bunu nasıl aşacak.
  ... inheritance vice
 10. 10.
  Galaxy S8 için sesli asistan açıklaması
  --spoiler--
  Samsung, Galaxy S8 modelinde yer alacak sesli asistan için yeni bir açıklama yaptı.
  Samsung'un yeni amiral gemisi olacak Galaxy S8 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Yepyeni bir sesli asistan ile beraber geleceği söylenen telefon için Samsung kanadından bir açıklama geldi.
  Whatsapp'ta GIF dönemi başladı
  Yüksek ihtimalle ismi Bixby olacak servisle alakalı, Samsung Başkan Yardımcısı Rhee In-Jong konuştu.
  YETENEKLi BiR ASiSTAN
  Bu alanda yeni bir emsal olacak açık platform yapay zeka geliştiriyoruz diyen In-jong, bu yapay zekanın kabiliyetlerini bir de örnekle açıkladı. Samsung yöneticisi, “Şu anda Galaxy akıllı telefonları ayrı uygulamalara ihtiyaç duyuyor. Örneğin bir kahve veya pizza siparişi vermek için. Yeni yapay zeka ile birlikte kullanıcılar böylesi şeyler için ayrı uygulamalara ihtiyaç duymayacak” sözlerine yer verdi.
  Daha önce üçüncü parti servisleri sorunsuz bir şekilde kullanabileceği söylenen sesli asistan, direk olarak kullanıcıların günlük hayatını kolaylaştırma ve zenginleştirme görevi görecek.
  --spoiler--
  ... recomax