bugün

istatisliklerde "haftanın hiperaktifi" birincisi olmamı engellemektedir.
salca (141)
Omayra (124) * *
nickimin altına hakkımda belli ki beni kötüleyen entryler girmesiyle dikkatimi çekmiş, saygı duyduğum yazar
yanıma gelipp oooooo manson naber diyip kendini vandallıkepceoperatorü diye tanıtan sahtekar yazardır. beni keklemeye çalışmıştır. halbuki gelir gelmez şahsım kendisinin salça oldugunu anlamış, çaktırmamıştır. *
seneye tribünde fazlasıyla görüşeceğimiz, bursa-istanbul maçına iyi hazırlanmasını dilediğim muhabbeti eğlenceli yazar.
epey bir süre salca olduguna inanmadıgım insan oldu.
ama sonra kullandıgı cümlelerden cıkardım kim oldugunu.
onca zorluktan sonra yanyana oturduk da bursa hakkında bilinmeyen birçok şeyi duydum ondan.
bursalı yazalarla ilgili bilgiler için ayrıca teşekkür ederim. *
çok genç gösteren babyface insan. kanım fokur fokur kaynadı kendisine. *
forza argentina taraftarı olmasıyla zaten gönüllerde ayrı bir yer kazanmış,zirvede herkesle konuşabilme potansiyeline sahip *,aslında ben gerçek hayatta da geyiğimdir ilk görüşmelerde çekingenimdir dediğim insan.*
maxibus kavramını otomotiv sektörüne yerleştirmek için ilk adımını bu pazar besiktas sahilde cay icelim zirvesinde atmış yazardır. saldırıcı tarafından çiroz olarak anlatılmak istenen mekanı çözebilmek için uzun dakikalar boyunca ter döktüğümüz yazardır ayrıca. zirvedeki hoş sohbeti ile dikkat çekmiştir. çok formal bir yazı oldu neden böyle oldu anlamamışımdır. sözlük formatı için kasıyorum acaba ondan mıdır.
bu pazar besiktas sahilde cay icelim zirvesinde tanıştığım bursa a milli futbol takımının iddalı yazarıdır.merak etmesin sağlam bir kadromuz vardır,bide ben kalede olursam zor gol arkadaş zor diyorumdur.*ama ön libero oynayacakmışım hoca öyle söyledi.*
ayrıca florya'dan* kanal d binasına kadar yolu anlatamamışımıdr kendisine,utanmaktayımdır.*
nick'inin ilk 3 harfi itibariyle salvatore di stefano'yu andıran ve beni kıllandıran yazarçamur *
kendisi yanar döner jan janlı aklı fikri konser de bile ! * geyik yapmakta olan kısaca ren diye çağırdımız yazardır **

şukela dolu entry girsende farketmez bu saffet seni af etmez *
en kısa zamanda gözüne bi görünecek olan sataryazar.
çok bilgili yazarımız.
sabah serviste yanıma oturup bizi ekmesiyle ilgili açıklamalar serisi yapan yazar. ben uyumuşum bir ara. kusura bakmasın. *
üzerine gidildiğini düşündüğüm ve şahsı adına rahatsız olduğum için , hakkındaki gerçeği açıklama gereği duyuyorum. dinleyiniz efendim;
26 haziran günü saat 21:30'da ,üstünde beşiktaş forması, yüzünde beşiktaş makyajı ve elinde devasa beşiktaş bayrağı ile stadyumun önünde kalakalmıştır. az ilerdeki açık hava tiyatrosundan gelen seslerin ve akın akın oraya yönelen kalabalığın ardına düşmüş ve acı gerçekle yüzyüze kalmıştır. 26 haziran 2006 husnu şenlendirici sertab erener konserine gidiyoruz zirvesine katıl-a-mamış olan bu şıracı kardeşimiz, hüsnü şenlendirici'nin bir stoper diil klarnet virtüözü, sertab erener 'in ise yan hakem diil bir ses sanatçısı olduğunu dün akşam tesadüfen öğrenmiştir. *
''çok yavaşsın mirim çok yavaşsın'' dediğim insan.*
joblamak için can attığım takım arkadaşım..**
msn, ne dinliyorum özelliği sayesinde gizliden gizliye ismail yk hayranı olduğunu öğrendiğim yazar. *

inanmayanlar olabilir işte tarihi belge --> http://img422.imageshack....g422/681/mwsnap0344lp.jpg
metin tokat, muhittin boşat ve cem papila'dan sonra* en sevmediği hakemin artık lubos michel olması ihtimali yüksek yazar.
şu sıralar msnde konuşulmaması gerek kişidir.nickinde aynen şöyle yazıyor.'arjantin maçı hakkında yorum yapanın kalbini kırarım.' korktum ya.*
edit: anlaşılan yine iddaa da kaybetmiş.
kendisine bursa'ya dönüşümün yaklastıgını belirtmek istedigim, halı saha macı ayarladı mı diye sordugum arkadasım. * *
gün itibarıyla isveç arzusunu keşfettiğim ,mevkimi ve yetkimi kullanarak ayrıca olric e danışarak ,çeki listesini hazırlayıp düzenleyip gönderilmek üzere ihracatını yapmak üzere omayranın değerli ellerine teslim ettiğim ve yeri bizim odanın alt katında olan birinci nesil sözlük yazarı *sevimli kişilik **** *
el birliğiyle isveç e yollamamızı tavsiye ettiğim yazar... * *
(bkz: yemegin salcalisi kadinin kalcalisi)
en bi sevdiğim yazarlardan biri.ama an itibariyle bana küsmüştür.bana küsmesin diye dua kampanyası açacağım yazardır.* **
edit:toru topu en çok sevdiğim üç yazardan biridir.