bugün

son yedinci nesil yazarlardan. hoş gelmiş.

edit: e bu entry kasıyor.
tam adı rylai crestfall olan dota karakteridir. pasif skill'i mana regen'ini arttırır, diğer skilleri de stun tabanlıdır. aganim yapılabilinen hero'lardandır.
rylai nickini tercih etmiş ise muhtemelen kızdır, çünkü dota oynayan hiç bir erkek kendisine bu nicki yakıştırmaz. mesela bak benim nickime. gondar, daha geçen oyun rylai de vardı. mal bkb kasmamış ultiyi açtı, fırlattım toss'u, takımı kurtardım.*
hoşgelmiştir.
lütfen ama çok çok çok çok çok çok çok çok çok çoook!!
lütfen...
(bkz: #9992014)

teşekkürler...
anı anlatacaksak anlatıyım. karşıda rylai var karşıda. bende de tabi ki invoker. crit mom bash üçlüsüyle 3 yada 4 kere vurmam yetti. tabi takımı kurtaran yine ben..
not: meteor atmayı bilmiyo musun? qwer yap at laflarına girmeyelim. aghanim invoyuda biliriz.
yedinci nesil yazar.
hoşgelmiş.

ben de bir anımı anlatayım: ursa ile fena kasmışım, vg, hot, phase bot, fly falan. ulti ile 2. skill i açıp daldım bu rylai denen heroya. o arada da ne kasmış bir bakayım derken öldü kız.
günde 200 den fazla entry giren yazar. bu bir aşağılama veya küçük düşürücü nitelikte bir yazı değildir. ama biraz * asosyal olduğunu düşünmekteyim.
garip işler çevirip, damarsız seven çaylaktır.
ağzından bal damlayan yazardır. (#10497190)
(bkz: ricardo andrade quaresma bernardo/#10497643)
bu yazıyı 15:00'da yazdıktan sonra 15:21'de yeniden yazmasının nedenini anlayamadığım yazar.
dota oynarken öldürmeye kıyamadığım karakter. o nasıl bir tatlılıktır öyle. *
şifremi deneyen yazardır.

estağfurullah eheheh.
okumaktan keyif aldığım entrylerin yazarı. çizgisini bozmamasını dilerim.
dotada en çok oynadığım hero. hep sup yapıyorlar ya beni.
dikkat çekici entyler giren yazardır. devamını bekliyoruz.
son birkaç gündür dikkatimi çekmiş yazardır. beğenerek takip ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
böyle bir yazar yokmuş?
yaşamını arthas menethil olarak sürdüren yazar.