bugün

şu ailedir bu ailedir diye herkesin hakkında bir şeyler bildiği(ni iddia ettiği) 'aile'. (vay amk)

benim bildiğim aile, anne baba çocuktur. kim o zaman bunlar arkadaşım. de ki bana babanın ismi şu annenin ismi şu. çocuklar şunlar. yok. böyle denmiyor. aile aile aile.

sülale desen anlarım belki biraz.

internet sitesini de buraya yazalım da boş liseli bebelerden farklı olarak bilgi girelim, bi hayrımız dokunsun:

http://www.rothschild.com/
Dünya'nın para kaynağı haline gelmiş ailedir öyle ki zamanında ingiltere ve Osmanlı Devleti gibi bir çok güçlü ülke bu aileye borçlanmıştır. Osmanlının dağılmasında büyük payı olduğu söylenmektedir. Hatta ve hatta Yahudilerin israile yerleştirilmesi için Adolf Hitlerin kukla olarak kullanılıp (katledilenlerin %10u Yahudi olduğu sonradan açıklanmıştır, katledilen Çingeneler ve Polonyalılardır.) Yahudilerin gözünün korkutulmasını sağlamışlardır. O sırada kullanılan zehirli gazlar bu ailenin ilaç şirketinden temin edilmiştir. Bunlarla birlikte 1. Dünya Savaşı da dahil olmak üzere Dünyanın dikkatini çeken tüm kaos ortamlarının organizatörü olduğuda söylentiler arasında.. Ve bunun gibi birçok karanlık iş.
karanlıklar krallığı.
karanlıklar prensliği.
hsbc bankın sahibi olan aile .
daha ne kadar para basıp kayıt dışı dolar rezervini şişirecekleri merak edilen aile.
http://inciswf.com/1288033921.swf
psikolojik harp balonu olarak ortaya atılan internet efsanelerinden biridir...

evet rockefeller ve rothschild aileleri vardır ve zengindirler..ama ne doları bastıkları vardır,ne de dünyayı yönettikleri vardır..ne haklarında ortaya atılan abartılı iddiaların hiçbiri doğrudur..

dünyadaki tek güç para değildir arkadaşlar..anlayın bunu..ve illuminati gibi rothschild ailesi gibi şehir efsanelerini sağda solda dillendirip de komik duruma düşmeyin..
dünyayı türlü entrikalarla yönetmeye uğraşan yahudi ailedir.

burası önemli: ilk 19 entry'de boru gibi kaynaklar ortaya konduğu için ilave açıklamaya yazmaya gerek duymuyorum. ama birileri kıçını kaynak gösterip yalanlamaya çalışıyor. o boru gibi kaynakları bir okusunlar, sonra saçma yazılar yazıp sulandırsınlar diye de noktalıyorum.
birde gülmek için hep beraber tekrar edelim: para güç değildir
ahahuauhauha hadi ya , ne tür bir dünya'da yaşamak lazım bu fikre sahip olmak için ?
fıkra derki: türk ün biri ölür günahı felanda çoktur ceheneme gider. zebaninin önünde yanacağı kazana doğru ilerlerken her kazanın başında bir zebani olduğu dikkatini çeker. insanları ülkelerine göre ayrı kazanlara atmışlardır. kazandan kaçmak isteyenin kafasına kazanın başındaki zebani vurur ve kazana tekrar düşmesini sağlar. her neyse bizimkisi kendi kazanına gelir ama bir şey dikkatini çeker bu kazanda zebani yoktur aslında işine gelir ama merakına yenilip sorar baş zebaniye "bizim kazanda niye zebani yok". cevap açık ve nettir "türklerin kazanında zebaniye ne gerek var nasıl olsa biri tırmanmayı başarırsa altan biri onu ayağından aşağı çekiyor". şimdi bu anlatılan fıkra bile fıs gelir biliyorum. demezki ben tembelim başarısızım adam para kazanmayı biliyor ben bilmiyorum. aha diyorum herşeyi sıfır layalım herkesin parasını felan. 30 yıl sonra tekrar bakın eskiden kimler zenginse hemen hemen yine onlar zengin olacaktır. bu çalışkanlık meselesi bilmem anlatabildim mi?
Federal rezerv dahil tüm ülkelerin para basma yetkisine sahip olan bankalarının sahibi. basılan her para bunların cebine girmektedir.
para basma yetkisini 1963 yılında 11110 sayılı kanunla kendilerinden alarak amerika merkez bankasına veren J.F Kennedy aynı sene bir suikast sonucu öldürülmüştür ne tesadüftür ki olayı gören 57 görgü şahidi de öldürülmüş veya çeşitli kazalarla aynı yıl ölmüştür.
bankanın tanımını yapmış multitrilyoner hanedanlık.
paraları yetmemiş olacak ki, bir diğer über zengin hanedanlık olan rockefeller ile birleşme kararı almışlar.
Kısa ve net: dünyayı yöneten yahudi ailesi.
savaşlarda ülkelere borç vererek o ülkelerden daha zengin olmuşlardır. ailenin fransa kolu devlet tarafından ağır darbe yemiştir. game of thrones'taki lannisterlar gibidirler. direkt iktidar görünmezler ama krallığın yarısına sahiptirler.
Rockefeller ailesi ile birlikte dünyayı sömüren yahudi kökenli aile. Günümüzde, deccalin en büyük yardımcıları bu ailelerdir. Bm ve Nato'nun arka planında bu ailelerin olduğu söylenir.
dünya elmas ticaretinin % 90 ını, altın ticaretinin % 40 ını, kömür- bakır- alüminyum- uranyum ticaretinin % 15 ini yapan ve fransız şarap endüstrisinin yarısına sahip olan yahudi aile.

mayer amschel rothschild bankacılığın kurucusu kabul edilir.
Dünyanın en prestijli ailelerinden hatta şirketlerden. Dedem çok çalışmış bu şirketi kurmak için. *
(bkz: chateau lafite rothschild)
mayer rothschild'in tohumlarını attığı nathan rothschild'in zirveye çıkardığı, bu dünyaya para, finans bankacılık ve ticaret yapmak amacıyla gönderilmiş olan über zengin aile. adamlar o kadar varlıklı ki rockefeller ve ford ailesi ile gururumuz olan carlos slim in servetlerinin 50 katı bir araya gelse bu ailenin gelirlerinin yanında esamesi ile okunmazmış. allah allah çeneme bi yorgunluk geldi neyse devam edelim hazır gaza gelmişim. nathan rotschild bu aileyi bu günkü konumuna getiren en önemli aile üyesidir. kendisi en büyük erkek çocuk olmamasına rağmen para yönetme dehası ayrı boyutta olduğu için kendisi ailenin reisi konumuna yükselmiştir. bu çok büyük bir ayrıcalıktır çünkü ailenin finans kaynaklarını seçtikleri lider kullanabilir ve bu ayrıcalık nathan rotschild'e geçmiştir ve de onun oğullarına. nathan rothschild waterloo savaşının sonucunu avrupa genelinde kurmuş olduğu sağlam iletişim ağı sayesinde devletin resmi elçisinden 2 gün önce ögrenmesine neden olmuştur. bunun sonucunda adamları sayesinde ingiliz parlamentosuna savaşın kaybedildiğini lanse ettirip değeri düşen devlet bonolarını tuvalet kağıdı değerinden toplatıp daha sonra gerçeğin anlaşılması üzerine değeri zirve yapan kağıtları %40 gibi kar marjıyla elden çıkardığını ve bu operasyonla milyarlarca sterlin kar ettiği ekonomi çevrelerinde efsane olarak anlatılagelmiştir. nerde yaşarlar ne yer ne içerler diye ara sıra anlam veremediğim bir şekilde aklıma düşer bu aile evlatlık alsalar giderimde bu yaştan sonra evlat olsam sevilmem be kızılkalkan ailesi. ulan o kadar banka işlemi yapıosunuz bari bi iki kere yanlışlıkla hesabıma yüz bin dollar atsanız ölürmüsünüz lan aç herifler. bunlara kefenin cebinin olmadığını birilerinin söylemesi lazım.
emperyalizmin efendileri, tapınak şovalyelerinin mirası olan bankacılık ve tefeciliği geliştirip modern hale getiren aile.
dünyayı kontrol eden güçler, konusu - ünitesi içinde inceleme yapmakta olan bir insanın ilk 3 dakika içerisinde karşılaşacağı ilk isimlerdendir.

"krallara borç vermek halka borç vermekten daha sağlamdır, çünkü onların borcu halktan alınacak vergiyle garanti altına alınmıştır" düsturuyla amerikan federal reserve bank denilen işe, ayrıca bank of england gibi bütün sömürgenin parasal düğümlerinin atıldığı yerde musluğun en başına oturmuş adamlardır bunlar.

amerika birleşik devletlerinde parayı basan merkez bankası "özel" bir bankadır. evet.."özel"dir !!! yani bizim merkez bankasının belirli 2-3 kişiye ait olduğunu düşününüz, aynen abd´de öyledir.

rothschild´ler parayı basarlar - bastıkları para abd dolarıdır- ve bu parayı abd devletine "borç" verirler !!! yani abd´nin piyasada dönen parasına o devlet faiz ödemektedir!!! bu para tabii yüzyıllık bir zaman içerisinde akıl hafzala almayacak seviyelerde para kazandırmıştır rothschild´lere.

aaron russo´nun "freedom to fascism" isimli bi filmi vardır, ayrıca aynı şahsın verdiği bir mülakat vardır. mutlaka izleyiniz.

finansiyel olarak abd devleti, bütün ekonomisi bakımından rothschild ve rockefeller aileleri tarafından "esir" alınmış vaziyettedir.

hal böyle olunca, musluğun başında kim oturuyorsa o adam haliyle "karun" kadar zengin olacaktır. bu ailenin servetinin 500 trilyon dolar civarında olduğu ve bu paranın dünyada dönen paranın yarısı kadar ettiği söylenir.

samuel rothschild bir silkmede avrupa´daki finans krizini bitirebilirmiş. istese. ama istemiyor. dünya finans sisteminin eline "olgunlaşmış armut" gibi düşmesini bekliyor. ki aynen de öyle olacak.

o zaman hepimiz iyice bir köle olacağız.

hani "illuminati" avında bir sürü insanlar türedi ya, işte sana illuminati´nin en önde giden bir ismi - rothschild ailesi !!!

hiçbir politik karar, hiçbir savaş yok ki, bu ailenin kendi ve uzantılarının isteği dışında gelişsin. british shell company falan, bu adamların elinde. olm, bank of england denilen banka bu adamların elinde. federal reserve bank´la birlikte, bu iki banka dünyayı sömüren iki devletinin paralarının buluştuğu yerdir. e bu iki bankanın en tepesinde oturan aynı ailenin mensupları olunca, olay, çok dramatik bir hal alıyor işte.

rothschil ailesi servetlerinin 10 da biriyle dünyayı hiçbir aç insan kalmayacak şekilde ihya edebiliyorlarmış. üstelik halaen daha "dünyanın en zengin ailesi" ünvanını gene de kaybetmiyor adamlar.

ondan sonra da tv´lerde afrika´dakilere yardım kampanyası düzenliyorlar, bizim cebimizdeki 100 euro´ya göz dikiyorlar. biz de "önce zenginlere gidin" dediğimiz zaman, bize "ne kadar cimrisin" diyorlar. esas bu ve bunlar gibi adamlar ne kadar cimri, önce onu bi tartışmak lazım.

sonuçta rothschild ailesi büyük ihtimalle "karun" dan daha zengin ve güçlü bir ailedir. dünyanın en büyük askeri güçlerine sahip ülkeleri (abd, ingiltere gibi) pençesinin içinde tutuyor adamlar.

böyle bir ailedir bu rothschild´ler.
rockafeller ailesiyle birlikte dünyayı yöneten esas güçlerdendirler.bir üçüncüsü de vatikandır.bunların haricindeki güçler yalan ve uydurmacadır.bütün dünyayı ellerinde oynatan bu iki aileyle birlikte yeri geldi mi vatikandır.türkiye rockafeller'in payına düşen bir ülkedir mesela.amerika kıtası ve çin rotschild'indir.arasya ve afrikanın bir kısmı ise rockafeller'indir yine.
görsel

tapınak şovalyeleri'nin avrupa'ya ve dünyanın geri kalanına hükmeden kolu olan aile. abd ve kuzey amerika ise yine rothschildlerin bir uzantısı olan rockefeller ailesi'nin kontrolündedir.

armaları;
görsel

iştiraklerinden bazıları;
(bkz: hsbc)
(bkz: rothschild bank)
(bkz: royal bank of scotland),
(bkz: banco santander),
(bkz: jp morgan),
(bkz: de beers),
(bkz: rio tinto),
(bkz: ing bank)
(bkz: aviva)
(bkz: bnp paribas)
(bkz: citibank)*
(bkz: citigroup)*
(bkz: exxon mobil)*
(bkz: chevron)*
(bkz: standart oil)*
(bkz: royal dutch shell)
(bkz: bp)
(bkz: chase)
(bkz: bhp-billiton)
(bkz: bank of america)*
(bkz: saudi aramco)*
(bkz: m international)
(bkz: warner bros)

rothschild ailesi'nin türkiye'deki iştirak ve ortakları;
(bkz: avivasa)
(bkz: ido)
(bkz: yapı kredi)
(bkz: türkcell)
(bkz: rio tinto)
(bkz: pdf corporate)
(bkz: teb)
(bkz: garanti bankası)
(bkz: tav)
(bkz: denizbank)
(bkz: akfen)
(bkz: koç grubu)
(bkz: karamehmet grubu)
(bkz: sabancı grubu)
(bkz: anadolu grubu)
(bkz: çolakoğlu ailesi)
(bkz: çalık holding)
(bkz: axa oyak)
(bkz: rothschild kurumsal finansman hizmetleri limited şirketi)
(bkz: digiturk)
(bkz: doğan grubu)

eeehhh amma saçmaladık yahu, her dönem kim yandaşsa bu rothschildlerle ortaktır işte, gün olur ben de olabilirim hatta, yeter ki bir ışık yaksınlar.
(bkz: bir ışık yak bekliyorum)
şaka bir yana bu rothschildlerin halen beni bulmaması çok ilginç. ya bunlar ticaretten anlamıyorlar, ya da anlatıldıkları kadar etkili değiller.
bulun beni, paranın birlikte amına koyalım.

herneyse...
fantazileri bir kenara bırakırsak, dünya tarihine yön veren bu aile, ülkemiz tarihine de yön vermektedir.
osmanlı devleti kırım savaşı esnasında almış olduğu ilk dış borcu bu rothschild ailesinden almış, sonra iyice alışmış, duyunu umumiye denilen kan emici kuruluşu bu aileye teslim etmiştir. rothschild ailesi de bu duyun'u umumiye vasıtasıyla anadolu'yu yüz yıla yakın bir süre sömürmüş, sülük gibi emmiştir.
ha bu vampirliği yaparken de bir de banka kurmuşlar, bankanın adını da "osmanlı" koymuşlardır.
(bkz: osmanlı bankası)

yaz yaz bitmez amk.
neticede ben ticaretime bakarım.
rothschildler bulun beni...
hepimiz bu adamların oyuncağıyız. insan-tanrı denilebilir. haklarında yazılan kitapların yarısı bile doğruysa, biz boşuna nefes alıyoruz.
güncel Önemli Başlıklar