1. 1.
  TEB Grubu'nun ilk kuruluşu olan 1927 yılında faaliyete başlamış ve TEB Grubu şirketlerinin büyük bölümünün kurucusu ve hissedarı konumunda olan banka.
  ... italiano
 2. 2.
  Turkiye Ekonomi Bankasi.
  ... italiano
 3. 3.
  eski mısır da kent. nil nehri nin denize dökülen kısmının tersinde, güneyinde yer alması nedeniyle yukarı mısır olarak adlandırılan bölgededir. mısır tek krallık olarak birleşmeden önce burada yer alan yukarı mısır krallığı nın başkentidir. ayrıca mısır birleştikten sonra da önemli bir kent olma konumunu sürdürmüştür. kentte firavunların yaptırdığı pek çok anıt yer almaktadır. en bilinenleri luksor, karnak, tutankamon, ıı.ramses mezarlığı vs...dir.
  ayrıca (bkz: memfis)
  2 ... suzergecer
 4. 4.
  az once seyrettigim reklami ile, ekonomi terminolojisine borsadaki faiz oranlari terimini kazandiran banka.

  sahilde oturup martilari seyreden sevgililer:

  --spoiler--

  kiz - martilar da asik oluyo mudur?
  Erkek- bilmem...
  Kiz - sen ne dusunuyosun oyle?
  Erkek- borsadaki faiz oranlarini dusunuyorum

  --spoiler--
  ... hreisk
 5. 5.
  yeni açılan şubeleriyle türkiye genelinde ciddi bir büyüme gösteren banka.
  ... free zone
 6. 6.
  yoğun sayılmayacak olan bir çarşamba günü sabahı para yatırmak için sıra aldığınızda en az 20 dakika bekleten (- ki kıytırık bir şubede) aynı zamanda kredili hesap açmak için 4 ay süründüren rezalet banka. borcumu kapatıp defedeceğim sözde hizmet vericiyi.
  edit: bunların atm leri de yalancıdır. üzerlerinde para yatırabilirsiniz falan gibi birşeyler yazar ama öyle bir özelliği yoktur, sorarsınız - yakında gelecek derler -ki 6 ay geçti, ayrıca bu atm ler sürekli bozulurlar, yani sonuçta teb sizi paranızla rezil eden bir bankadır. offf yeter bea.
  1 ... selfless
 7. 7.
  2005 senesindeki BNP Paribas ortaklığı ardından 3 senede 79 şubeden 343 şubeye çıkan banka.
  ... megajardel
 8. 8.
  düzenlediği buluş yarışması sonucunda kurduğu kıvılcım isimli ağ üzerinden bütün çalışanlarının banka içerisinde bulunması istedikleri yeni fikirleri inceleyerek molalı kredi kampanyasını ortaya çıkarmış olan bankadır. molalı kredi fikrini yazan banka güvenlik görevlisi ise ödül olarak banka işlem görevlisi konumuna terfi ettirilmiştir.
  ... muhasebeye giris
 9. 9.
  müşteri hizmetinden yoksun, personelinin ne iş yaptığından bihaber banka.
  çözüm değil mazeret üreten banka.
  1 ... chronicle
 10. 10.
  genelde türkiye ekonomi bankası olarak söylensede gerçek ismi türk ekonomi bankasıdır. fındıklı da bulunan genel müdürlüğünü yakında ümraniye de inşaatı bitmek üzere olan yeni binasına taşıyacaktır.teb leasing , teb factoring ve teb arval kardeş kuruluşlarıdır. ayrıca çalışanlarının çoğunu diğer bankalardardan transfer eden bankadır.
  1 ... isimde gucumdeyim