1. 1.
  Citigroup'un bünyesindeki banka.Kredi kartı kullanımın öncülerinden.
  ... italiano
 2. 2.
  ülkemizde yabancı işlemlerinde çok büyük bir çoğunluğa sahip banka
  ... cell-im
 3. 2.
  en sömürücü bankalardandır,kredi kartına faizi hesap kesim tarihinden değil,alışveriş yaptığın günden itibaren işletir.
  ... aktiflora
 4. 3.
  kredi kartı alışveriş faiz oranları en yüksek olan bankadır. her ilde şubesi yoktur. kredi kartınızı iptal ettirmek için telefonda ki kadına etmediğiniz yalakalık kalmaz, taklalar atmak zorunda kalırsınız. insanın kanını emmek için açılmış bankadır.
  -1 ... trablus
 5. 4.
  tüm visa noktalarındaki alışverişlerinizi bir telefonla taksitlendirebilen dünyadaki tek banka.
  ... tameryor
 6. 5.
  olmasa da olur banka.
  hatta olmasa daha iyi olur banka.
  1 ... bartimaeus
 7. 6.
  kredi kartlarında uyguladıkları meşhur faizler bir yana hiçbir kurumla taksit anlaşması yapmayarak kartlarını daha da değerli(!) hale getiren banka. alışveriş sonrası elimdeki kartlardan hangisine kaç taksit yapıldığını sorarken bu bankanın ismini zikretmiyorum bile. bazen bir umut kasa çevresinde citibank reklam afişi falan görüyorum ya citibank'a kaç taksit var diye soruyorum aldığım cevap şu kadar vade farklı şu kadar taksit oluyor öeeeh diyorum ben de... hele bir de şimsi ekstrelerde övünç kaynağı olarak sundukları kendilerince reklam aracı olarak kullandıkları bir ifade var ki aynen aktarmak istiyorum: "Alışveriş sırasında şifre kullanımı sadece çipli kartlar için uygulanıyor. Citibank Kredi Kart'ınızı kullanırken şifre girmeniz gerekmiyor. imzanız yeterli" a.q. bankası resmen şifreye gerek yok diye övünüyor! halbuki bütün mesele her banka müşterilerine çipli yeni kredi kartları gönderirken bunların ona bile tenezzül etmemesinden ibaret. zahmet edip kartları yenilemediler, çünkü bu onlara ekstra masraf anlamına gelirdi sanırım... yönetim politkalarını neye göre belirliyorlar hiçbir fikrim yok ama çok özgün bir politika olduğu kesin. kartı kullanma sebebime gelince: bu bankadan başka gelir göstermeksizin kartın ilk alındığı anda yüksek limitli kredi kartı veren ikinci bir banka yok; ben de kendilerinin kredi kartını banka kartı gibi tek çekimlik alışverişlerde * * kullanıyorum; ekstresi gelir gelmez de ödüyorum. hiç ödemeyi eksik yapıp faiziyle daha sonra eksiği tamamlamaya ise cesaret edemedim doğrusu kimseye de tavsiye etmem...
  ... schenardi
 8. 7.
  Türkiye'de 24 şube ile hizmet veren banka.
  ... chukuk
 9. 8.
  şubesi olmayan illerde bile binlerce kredi kartı pazarlayabilen bir banka.
  ... wolfshade
 10. 9.
  kredi kartı istemediğimizi 40 sefer belirtmemize rağmen kredi kartı vermek için işyerimizi 50 sefer arayan ısrarcı ve sinir bozucu banka.
  1 ... vincentvega