bugün

* John Davison Rockefeller (1839-1937) tarafından kurulmuş olan ve petrol, sanayi ve bankacılık devi haline gelmiş ailedir. Fransız-Alman-Amerikan soyundan gelen aile, 19. yüzyılın sonlarında kurdukları Standard Oil Company adlı şirket ile petrol işinden en büyük özel serveti elde etmiştir. Exxon-Mobil, Chevron, Citi Group, Chase Manhattan Bank ve JP Morgan Chase, ailenin varlıklarındadır.
oldukça zengin ve adı komplo teorilerine konu olan bir aile.
yine başka bir rivayete göre abd başkanlarının bile siyasi tutumlarına yön veren aile. bush lar, obama lar bildiğin kuklaymış.
(bkz: john d rockefeller)
(bkz: David Rockefeller)
dünyanın dört bir yanından gençlere rockefeller foundation fellowship bursu'nu veren ailedir.

trivia: bülent ecevit bu burs ile amerika'da harvard üniversitesi'nde okumuştur, daha doğrusu araştırmalarda bulunmuştur.
new york taki rockfeller centerın sahibi aile. sanki dünyanın .mına koymaya en çok o karşıymış gibi bunların ele başının binanın girişinde bir tablette bol bol hümanizm içeren sözleri var.
aslında var olmayan ama efsanelere ve mitlere konu olmuş dünyayı yönettiği zannedilen aile.
Rockefeller de sözü devralarak başlıyor;

Türkiye hakkında biraz daha durmak istiyorum; çünkü dünyadaki en stratejik konumdaki ülkedir ve bizim için çok önemlidir. Nedenlerine gelince:

Bir kere Büyük israil Devleti topraklarının su kaynaklarının önemli bir kısmı şu anda Türkiye ye aittir.

ikincisi, Müslüman ve demokratik bir ülke olarak bu konuda öncü bir ülkedir. islamiyeti yıkmak istiyorsak önce Türkiye den başlamalıyız.

Üçüncüsü, Avrupa ve Asya arasında bir köprü durumdadır. Maden, petrol, doğalgaz gibi zengin yer altı kaynaklarına sahip Ortadoğu ve Kafkasya ya hakim olmak istiyorsak bu ülke elimizin içinde olmalıdır. Ortadoğu hemen hemen elimizde sayılır. Kafkasya ve Orta Asya daki diğer Türk devletleri de yakında darbelerle kargaşaya boğulacaklar ve avucumuzun içine düşecekler. Bu Türkler aslında birleşip bir araya gelseler karşılarında hiçbir güç duramaz. Bu yüzden böyle bir olasılığa karşı, ajanlarımız her an tetikte bekliyorlar. Türk devletlerinde kilit mevkilerdeki adamlarımız, aralarında en ufak bir yakınlaşma sezdiklerinde hemen istikrarı bozacak olaylar ve darbelerle bunu önlüyorlar.

http://www.xing.com/net/t...ci-bir-roportaj-20671599/
-----------------------------------------------------

şeytan iş başında bizimkiler hala açık hava konserlerine gidiyorlar .
dolar denen paranın sahibidir.
bana kız verceklerse bi kere daha sünnet olurum öyle para var ibnelerde.
en güzel anlatımların birini alev alatlı'nın schrödinger'in kedisi romanında göreceğiniz aile...
küresel sosyalizmin gelmesi ile hiç bir güçleri kalmıyacak aile.

ama küresel sosyalizmi de bunların bir plan olarak getirmesinden korkuyorum aq, manyak herifler. başka işleri güçleri yok dünyanın götüne parmak atıyorlar.
mütevazi bir köy kilisesinde ayin eşyası muhafızıyken, bir ticarî işletmeye muhasebeci olarak giren john rockefeller, daha sonra simsarlık şirketine ortak oldu. bir komisyoncu olarak hayata atılan rockefeller, daha sonra madencilik ve çelik işleriyle uğraştı. 1859'da bir arkadaşıyla clark ve rockefeller adını verdikleri bir şirket kurdu. iç savaş sırasında şirket gelişti. petrolün ileride ticari önem kazanacağını düşünen rockefeller 1863'te ilk petrol rafinerisini kurdu.

dünyayı yöneten bir kaç yahudi sülaleden biri...bu ailenin avrupa versiyonu da rotschildlerdir.

bir çok araştırmacının üzerine kitaplar yazdığı bir ailedir, kesinlikle bakılıp geçilmeyecek bir konudur. dünyanın nasıl psikopat beyinler tarafından yönetildiğini de anlatır bu kitaplar. amerikanın her bir dolarının arkasındaki karanlık taraftır bunlar.

(bkz: emperyalizm)
(bkz: standart oil)
(bkz: illuminati)

http://www.youtube.com/watch?v=-UrhC6oID7A&feature=related
(bkz: rockefeller)
dünyanın en zengin bilemedin en zengin 2. ailesi. karanlık işlerin alemdarı.
Roshild ailesinden sonra ikinci karanlık dünyayı yöneten aile sanayi petrol işlerinde varlar genelde 11 eylülle alakası oldukları sölenir videoyu atayımda tam olsun

http://www.youtube.com/watch?v=TBU8PwxBuxQ

burdaki her şeyi anlatan yönetmen 6 ay sonra kanserden ölmüştür acaba kanserdenmi ölmüştür diye sorası geliyor adamın ama ne gereği var yaşamayı seviyorum.
(bkz: michael sikkofield)
Rockci serpilin ailesidir.
rockefeller ailesinin yatırımları;

https://www.youtube.com/watch?v=Ud0RZKQreug

islam dininde Mikail aynı zamanda mevsimlerden de sorumlu melek; deccal de tanrılık iddiasında bulunacak haarp da deccalın Mikail'i olacakmış.
oğullarını kaybeden ailedir.
al işte o kadar paran var, ne yapabildin. gitti evladın...
bülent ecevit ve deniz baykali da burslarıyla okutan ailedir.
abd de tv de hiç gösterilmeyen ya da hiç haberleri yapılmayan ailedir. görseniz şaşarsınız. bu adamlar dünyanın en zengin ve ülkelerde sözlerini geçiren dünyayı yöneten bir aile olmalarına rağmen haklarında en ufak bir haber yoktur...
Valla ben illuminati falan filan bilmem. O kadar fazla eğitim bursu veren bir aile ki benim için hep bonkör, entelektüel, eğitimci bir aile olarak kalacaklar.
Petrol endüstrisinin oluşumuna yön veren dünyaca ünlü aile. petrol işinden çekiliyormuş.

http://www.posta.com.tr/d...iyor.htm?ArticleID=333973
güncel Önemli Başlıklar