1. 1.
  şu anda yapım aşamasında olan bir guy ritchie filmi. film snatch ve lock, stock and two smoking barrels tarzında olacakmış.* jason statham oyuncu kadrosunda bulunmuyor. 'onun yerine' diyemesek de bu sene gösterime giren 300 ile beraber çok daha yakından tanıdığıma imkanına eriştiğimiz gerard butler oynayacak.
  3 ... micro cuts
 2. 2.
  jeremy piven ve tom wilkinson u da kadrosunda bulunduran film...
  2 ... gonul diyorum akil diyorlar
 3. 3.
  guy Ritchie'nin son filmi. snatch havasında olsa da o kadar başarılı sayılmaz. tabi belki de sinema tarihinin en güzel filmlerinden biri ile karşılaştırarak haksızlık yapmamak gerekir.

  en temel eksiklik ise jason statham ve vinnie jones ikilisi.
  3 ... daghan
 4. 4.
  filmin ardından insana tekrardan lock stock and two smoking barrels, snatch, revolver, mean machine filmlerini izleme isteği uyandıran, diğerleri gibi harika guy ritchie filmi. bu adam bir başka. madonna'nın yanında ömrünü çürüttü garibim.* bana göre filmin tek eksiği ise jason statham veya vinnie jones ikilisinden birinin oynamaması.
  5 -1 ... posee
 5. 5.
  sapkın kamera açılarını süper iyi oturtup, rol üzerindeki karakter ifadelerini kusursuz kılarak bu kadar doyurucu film yapabilen, seyri 5. viteste ayrıntıları kaçırmama sebep guy abimizden gene iyi bir film. ayrıca gerard butler karakteri bence cuk oturmuş, thandie newton ile dans ve düzüşme sahneleri olayı bitirmiştir. hele johnny quid in piyano çalarken sigara ve bağımlılıkları hakkında söyledikleri? bu adam senaryo yazarken ne içiyor acaba. bence black label..
  1 ... diks
 6. 6.
  Guy Ritchie'yi küçük çaplı mobster filmleri çeken biri olarak değil, diyaloglar ve hareket arasında muazzam bir bağlantı kuran bir zekâ küpü olarak değerlendirmek en doğrusu olacağından, filme bakışımız da bu yönde gelişti tabi. Fragmanı izlerken karşıma ne çıkacağından emin oldum ancak, film başladıktan sonra anlaşılan şu ki; devam ettiği süre boyunca yerinizden kalkmanız mümkün değil, neredeyse görülmez zincirlerle yerinize bağlanıyor, The Clashin müzikleriyle adrenalin katsayınız çarpılıyor, hatta film bittiğinde buna inanamayıp, film boyunca neredeyse yanınızda bitmiş gibi hissettiğiniz karakterlerin müthiş ingiliz aksanlarını taklit etmeye çalışıyorsunuz.
  2 ... posee
 7. 7.
  guy ritchie'nin tesadüfler üzerine kurulu suç filmleri kulvarındaki bitirme tezi.

  ingiliz raconunda mafya, uyuşturucu bağımlısı filozof rocker, sapına kadar kapitalist rus, 300'de perslerin kafasını yarıp gay arkadaşıyla dans etme lütfunu gösteren gerard butler, taşakları bıldırcın yumurtası kadar narin bir meclis üyesi, elin tersi ile tokat atma tekniği ve bodyguard terbiyecisi bir kurşun kalem...

  çok eğlenceli kısaca izleyin, izlettirin.
  2 ... soloistdeve
 8. 8.
  uyuştucu, seks, şöhret, övgü, para, lüks, güç........

  but the real rocknrolla is different...cause he's want'em ALL!!!
  1 ... soloistdeve
 9. 9.
  guy ritchie, snatch te elmas lock stock ta silah rocknrolla da tablo nun peşinden koşturuyor. * * *
  ayrıca ; rus patron'un rolünde dennis farina çok iyi olurdu o ayrı.
  ... violet shine
 10. 10.
  Hepimiz biraz tatli hayati severiz. Kimi, parayi sever. Kimi, uyusturuculari sever. Kimileri seks oyunlarini, cazibeyi veya sohreti sever. Ama bir RocknRolla. iste o farklidir.. neden mi? cunku gercek bir Rocknrolla hepsini birden ister.
  ... zutturubittin