1. 1.
  guy richienin pek hoş 2000 yapımı filmi. bir elmas peşinde ordan oraya giden eğlencelik bir yapım. genelde tanınmamış kişiler hakim olsada amatör bir film değil. özellikle brick top karakteri favorimdir *
  6 -6 ... fallen angel
 2. 2.
  brad pitt ,benicio del toro gibi bir çok ünlü kişinin rol aldığı müthiş filmdir.boksör menejeri olarak başlayan turkishin nasıl elmas satıcısı olduğunu anlatmasıyla başlar.filmdeki çingene muhabbetide süperdir.
  4 ... baadir
 3. 3.
  bir cınayete karıstıgınızda cesetten nasıl kurtulacagınız konusunda guzel ögutler veren film . fakat bı handikap var buda turkiyede bu olay gerceklesirse domuz çiftligini nereden bulacagımızdır...
  6 ... rapter
 4. 4.
  tam adi snatch. olan, 2000 yapimi guy ritchie filmidir. Lock, stock and two smoking barrels tan sonra, ona benzer bir film daha yapmış, fix oyuncularını yine oynatmıştır.

  tanınan oyuncular:
  benicio del toro, brad pitt, vinnie jones, jason statham' dir. imdb' nin en iyis 250 film siralamasinda 208. siradadir. 10 uzerinden 8 almıştır.
  1 ... mickey
 5. 5.
  muhteşem bir kurguya sahip, her daim hareket, her an eğlence ve espri içeren, aynı zamanda devamlı düşündüren, anlamaya çalıştıran çok başarılı bir film. özellikle brad pitt ve benicio del toronun performansları çok etkileyici.
  3 ... devedikeni
 6. 6.
  brad pitt in çingene boksör rolünde çok başarılı olduğu filmdir. vücutta yapmıştır film için. kızlar bs player da o sahneleri ileri geri alıp dururlar. sizi gidi sizi...
  4 ... sapkaya sican tavsan
 7. 7.
  guy ritchie'nin lock stock and two smoking barrels filminin devami gibi ama bu filmde kendisini daha da gelistirdigi kesin. kurgu tek kelimeyle mukemmel.
  2 ... laz pacino
 8. 8.
  soundtrackleri çok iyidir.özellikle massive attack-angel kullanıldığı sahneye cuk oturmuştur.sırf bu yüzden bile birkaç defa izlenilebilir.espirileride güzeldir.misal.

  tyrone: i don't want that dog dribbling on my seats.
  vinny: your seats? tyrone, this is a stolen car, mate.
  3 ... nebula
 9. 9.
  *atlas pasajının yukarısında sokağa bakan çok kaliteli elbiseleri çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz mağaza.
  (bkz: street fashion)
  1 ... muru4xi
 10. 10.
  insanın ömründe başından sonuna dek hiç ama hiç sıkılmadan seyredebileceği yegane bir kaç filmden birisidir..kendi halinde kült olmuştur..dünyayı kurtaran adamdır..

  --spoiler--
  alimleri ibranice genç kız kelimesini yunancaya bakire olarak yanlış biçimde çevirmiş.bu hatayı yapmak çok kolay çünkü iki kelime arasında yalnız bir telaffuz farkı var..ama bunun bir önemi yok..insanlar inanmaktan hoşlanıyor..neyse şimdi bunu bir kaç yüzyıllığına kaynamaya bırakalım...
  --spoiler--
  3 -1 ... azorka