bugün

görsel
Söylemezsem Olmaz programının yorumcularından Deniz Akkaya yine ortalığı ateşe verdi. Akkaya, Hadise'nin Ebru Gündeş'in yolsuzlukla adını duyuran eski eşi Reza Zarrab'tan hamile kaldığını söyledi.

https://abcgazetesi.com/d...abtan-hamile-kaldi-402477
hadisenin hadisesi bir yana bu deniz akkaya ne ayak sorusunu akla düşürmüştür. abi bu ünlü kadınlar yaş aldıkça iyice yoldan çıkıyorlar he. 1 ay önce kilolu insanlarla muhatap olmuyorum dedi. yetmedi başka birisine bir şeyler yaptı 3-4 gün hapis cezası aldı. o da kesmemiş demek ki şimdi böyle iddia ile gündeme gelmeye çalışıyor.

yalnız bu zerrap da maşallah herkesi sıradan geçirmiş lan. millet ( anladınız siz onu 17-25 aralık ) neden "önüne falan yatıyor" insanda pis bir gülümseme oluşturmuyor da değil hani. reyiz çıkar da gölgesinde rakı içelim tövbe tövbe ya *
hadse için sıradan bir olay. her an kimden kalacağı belli değil zira.
Akkaya önce kendi rezilliklerine baksın.
Hepsi birbirinden rezil.
hadise için sıradan bir hadise.
Türk erkeklerini çatır çatır ortadan çatlatmış mevzudur.

Düşünsene ya, sen okul okuyup eli yüzü düzgün bir yerde en iyi ihtimalle kıdemli uzman atandığın yaşta bir adam Koca ülkenin bakanlar kabinesini orospusu yapıp, ülkede o günlerde en çok izlenen programdaki hatunların hepsiyle yatıyor. Vay arkadaş, vay anasını..

Bence scorsese dizini dövüyordur senaryonun böylesini bulamadım diye. Yok çünkü
görsel
rezaya helal olsun, aslanım yiğidim.

kıskanmayın adamı ezikler.
money money money must be funny in the rich man’s world.
Vay be.. şimdi hadise abd'ye kadar gidip reza ile birlikte mi olmuş?

Ne diyelim. Alan razı, veren razı ise bize .ok yemek düşer. Swh.
Atalarımızda de dediği gibi "para varsa yancıkta elin oynar a***ta" gerçeğinin ta kendisi. Bir çeşit Şeyma durumu.