1. 1.
    ortadan kaybolan sarkicilar'dan biri...
    basketbolcu tolga öngören ile evlenip, yuvasının şarkıcısı olmuştur...

ufalana ufalana kaç kuşak
    yürüdük bu yollarda
    kimimiz yerle yeksak
    kimimiz zorla yatak**....
    3 ... ferrole
  2. 2.
    çok tatlı bir şarkıcıydı, sanırım birde slow bir clip çekmişti, daha sonra ortadan kaybolan şarkıcılar kervanına katıldı.
    ... andromedian
  3. 3.
    kız çocuklarına verilen, farsça kökenli, renkli- parlak renkli- güzel,hoş-süslü anlamlarına gelen bir isimdir
    1 ... tutunamayanederlezi
  4. 4.
    aldatıldık pes etme gönül gibi güzel parçaları vardı..çok kaliteli değişik bir sesi vardı tutunamadı garibim ..evinin kadını olmayı seçmiş
    ... oksimoron
  5. 5.
    yalnız geceşarkısı playlistten inmeyen şarkıcı.
    ... doksanüç
  6. 6.
    beyazıt öztürk* 'ün eski sevgilisi.
    ... janjan
  7. 7.
    yalnız gece şarkısı süper ötesidir.
    ... lilith
  8. 8.
    tofaş koçu tolga öngören'in eşi. ayrıca türkiye'nin gelmiş geçmiş en güzel gözlü şarkıcısı. atatürk spor salonunun numaralı tribününde bir çift yeşil gözü gördükten sonra maçı izlemeyi bıraktığımı ve ertesi maç numaralı tribün bileti aldığımı hatırlıyorum. ama ertesi maç gelmemişti. tofaş'ın kapandığı günlerde en az bu gelişme kadar hamile olan rengin'in çocuğunu düşürmesine de üzülmüştüm. hep merak etmişimdir tofaş'ın kapanmasının moral bozukluğu ile bu düşük arasında bir bağ var mı diye.
    ... sessiz harf
  9. 9.
    şişmanca bir şarkıcımızdı. kliplerinden birinde duvar boyuyormuş gibi yaparken yüzü gözü boya içinde kalmıştı. aynı klipte birde tüylü beyaz bir köpek vardı.

(bkz: hiç kimseye faydası olmayan entryler)

not: tüysüz köpek var mı acaba?...
    6 -1 ... metin oktay
  10. 10.
    aldatıldık adlı eğlenceli parçası geliyor efendim. buyrun:
    http://www.youtube.com/watch?v=qWa7zNnKH38+
    1 ... nikim yok benim