bugün

nam ı diğer beyaz. türkiyenin ilk showmenlerındendır. yakışıklılığı annesine olan düşkünlüğü düzeyli esprileriyle aileler tarafındanda çok sevilir.
okan bayülgenden daha sempatik olan insanlara laf atarak, onları ezerek değil de ince espriler yaparak ve hatta çoğu kez kendisiyle dalga geçerek insanları güldüren, yıllardır izlediğim hatta mizah anlayışımın gelişiminde büyük etkisinin olduğunu düşündüğüm şovmen.
canlı yayına telefon aldığında, ayağa kalkıp kameraya doğru yaklaşır ve ceketini ilikler. kendince saygıda kusur etmez vesselam.
"r" leri söyleyemeyen en tatlı en tatlı sovmen.
o bir sovmen,o bir yakısıklı,o bir benim biricik askım ve o bir beyaz
o bir artvinli.
1969 yılında bolu'da doğmuş olup,aslen artvinli olup,babasının (bkz: polis) mesleğinden dolayı gemlik'te de bulunmuşluğu vardır,ayak numarası 43 olup boyu 1.87'dir..
çok efendi çok samimi bir insandır.uzun uzun sohbet imkanı bulduğum gerçek anlamda işinin 'ustası' diyebeleceğim showman.
(bkz: beyaz)
diğer meslektaşlarının aksine bel altına fazla girme lüzumu duymadan da insanları yerlere yatırma yeteneğine sahip insan..tiplemeleri çok hoştu*özellikle hüsmen dayı
eskiden beyaz show içinde yaptığı skeçlerle ** bir aralar hayranı olduğum şimdilerde pek takip etmediğim showman..cem yılmazla araları nane limon olduğu için anti-beyazcılar fazlalıktadır..
ailemizin şovmeni şirinlik muskası
eglence,para,güncel konular,havada birbirine carpan espriler,populerite,güzel bayan konuklar.
yakında ntv'de hava durumu sunması olası kişilik
pişti programı ile kendini bitirmiş kişilik.yazık yazık hülya avşar ev reha muhtar gibi iki C-H-O-N(12-13 kadar dala element var sanırım) yığınıyla program yaparak yıllarca üzerimizde biriken mizah,sempati,zeka ve yerinde davranma güdülerine veda etmiş ve görünüşe göre bu durumdan bihaberdar komedyen.
bu akşam yayınlanan biri bana anlatsın adlı programda kadir çöpdemir'le birlik olup rıdvan dilmen'e bir güzel ayar veren komedyen.
annesini çok sevdiğini ve saydığını her fırsatta belli ettiği için tüm annelerin çok sevdiği insan..
Özellikle bu sene program kalitesi ve programlardaki eğlenceler(evi lady kızı ile maç,uğur dündar geldiğinde bone takma vb.)bakımından tavan yapmış ve popülaritesi katlanarak artmış olan sanatçıdır.Türkiyede talk show hadisesini en başarılı biçimde götürebilende kişidir.işte bir insanın profesyonelliği burdan anlaşılır.Mazhar alanson'un 'kaşar',ata demirer'in 'vercen mi?'gibi laflarını idare edip işini iyi yaptığını kanıtlamıştır....
Bu ülkedeki insanlara söyleyecek sözü olan ama söylemek istediklerini geveleye geveleye ter döke döke acaba söylesem mi? bu fikrimi beyan etsem ters tepki alırmıyım? bu siyasi görüşüm bazı hayran kitleme ters gelirde olduğum mevkiden düşermiyim diye korkan er kişi.
Artık televizyonu her açtığımda kendisini görmekteyim..Her yerde aynı esprileri yapmaktan bıkmadı..Yaptığı yeni esprilerinde başkası tarafından yazıldığı çok belli. Kendisi (bkz: ailemizin şovmeni) kıvamında bir insan olmuştur. Bu yüzden belden aşağı bir espri yaparken hiç ayıp olmasa bile utanıp sıkılarak yapmaktadır. Kendisine iyi tekrarlar diliyorum.
bol espirili ve caliskan insan.uzunca suredir hicbir bolumunu kacirmadan izledigim beyaz show turkiye'nin en cok eglendiren gulduren programlarindan biridir.samimi, soyledigi hicbir sey yapmacik olmayan gayet dogal bir insandir bundan dolayi da takdir edilesidir.
uzun yıllardır kendi adıyla şov programı yapan, ilk çıktığı dönemlerde güneş gözlüğünü çıkarmayan fakat bi süredir kendini tekrar eden yakışıklı ve efendi olarak tanıdığımız bir şov insanı. ntv de yaptığı biri bana anlatsın programı sayesinde benim gözümde tekrar yükselmeye başlayan kişilik. gerçi benim gözümde yükselmek onun için ne kadar önemlidir tabi.
ntv de yaptığı programda herkesten çok konuşmaya başlayarak giderek okan bayülgene benzemeye başlamış şovmen.programında derdi insanların ne dediği ya da diyeceği değil konu ne olursa olsun belli aralıklarla espri yapmaya çalışarak tempoyu yüksek tutmaya çalışmaktır.format gereği biraz daha ciddi olması beklenen biri bana anlatsın'ı kakara kikiri yaparak beyaz şova döndürmüştür. e be kardeşim biri sana anlatacak da, bi dinlesen.
showmendir. espirileri belden aşağı degildir. diyaloglar içinde anında espiri yapar en iyi yonu de budur. bir dönem aşklarıyla gundemde durmuştur.
yaşlılığını çok merak ettiğim sevimli karizmatik yakışıklı aynı zamanda akıllı bir şovmendir kendisi halk tarafındanda çok sevilir özellikle gençler tarafından.