1. 1.
  ortakoy'de bogaza nazir bir gecede binlerce fakiri doyuracak kadar yiyecegin, yuzbinlerce fakiri gecindirecek kadar paranin israf edildigi igrenc gece kulubu bozmasi.
  tiklim tiklimdir, ne dans etmeye ne de oturmaya yer vardir. muzigi soylemiyorum zaten, ibrahim tatlises calan bir gece kulubu. restaurantlari da tam bir soygun yeridir, kafaya cevirip bakmak bile gayri safi milli hasilanin yarisi anasini satayim. manzarasi da bir o kadar sahanedir yanliz. tek guzelligi yaz acilisinda ickinin bedava olmasi. hehe.
  ama bir ibret tablosudur burasi. sahte yuzler, sahte gulusler, sahte asklar, sahte seksler. disarida bir selpak satmak icin kicini yirtan bir cocuk, iceride bir gecede kisi basi 1000 ytl harcayan insanlik musveddesi bir topluluk. ama sadece mutlu gibi gorunen ama icleri kan aglayan bu gulen insanlari gormek icin bile bir kere gitmeye deger. ama fazla kaptirip icmeyin, gecenin sonu kanli bitmesin.
  29 -3 ... laz pacino
 2. 2.
  (bkz: laila)
  2 ... manson
 3. 3.
  gösteris amacı tasıyan yer giden 10 kişiden sadece 2 tanesinin gercek anlamda eglenmek için gittiği yer.
  3 ... karpuzkabugu
 4. 4.
  kacak bölümleri gün itibariyle yıkılan ama yakın zamanda gene yaparlar düşüncesini akla düşüren,
  yıkılan duvarının altında ölen insanların haklarını aratmayacak kadar nüfuzlu(!), saygıdeger(!) isletmecileri olan eglence mekanı
  ... dopdop
 5. 5.
  gayet eğlenceli mekan.
  extra-mini etekli motorların, sevgilisiyle gelen tatlı,efendi bayanların,"ya bizim oğlan niye her gece buraya geliyo? ne bok var burda?" diyen babaların olduğu, girişinde iki-üç tane babanın bulunduğu, cumartesi geceleri girişinin 80 ytl olduğu,içerde bir arkadaşınız varsa rahatlıkla bedavaya girebileceğiniz, mojito adlı kokteylinin muhteşem olduğu, yat ile yanaştığınız zaman giriş ücreti ödemediğiniz, ortaköy-etiler sapağından 150-200 metre ilerde sağda olan, 25 ytl vale ücreti ve polislere ayar veren valeleri olan, iki katlı olan ve deniz kenarındaki masaları saniyesinde dolan, içinde NiŞ adlı dehşet yemekler yapan bir restorant bulunan sortie'nin az gerisindeki gece klübü.
  5 -2 ... maksat muhabbet
 6. 6.
  (bkz: reiana)
  3 -1 ... mozambik tavsani
 7. 7.
  http://www.milliyet.com.t.../05/yazar/temelkuran.html
  ... vernon sullivan
 8. 8.
  gidilmese de olur denilebilecek bir mekan.içki fiyatlarının uçtuğu bir yerde hesap ödemek ne kadar akıllıca tartışılır.sözlüğün herhalde 7 temmuzda yaptıkları fasılın toplam bedeli reina da içilen 2 şişe rakının bedeli kadar birşey çıkmıştır.böyle mantıksız paraları ödemektense gitmemek daha akıl karıdır.
  ... hakande84
 9. 9.
  bu akşam tüm gelirini engellilere bağışlayacak olan gece kulübüdür.
  2 ... miksaj
 10. 10.
  elleri göreyim denesi bir mekan
  ... dermatolog