bugün

evliliği yattığı yerden para kazanmak olarak gören dişilerin başvurduğu eylemdir.
(bkz: jp morgan ceosu james dimon dan tarihi ayar)
hemen eleştirilen, hatta bunun için dışlanan kızların yaptığı eylemdir. ancak biraz irdelendiğinde yoksul ve de sorunlu ailelerde büyüyen kızların bir kurtuluş yolu olarak tercih ettiği yol olduğunu görmekteyiz. sebep olanlar utansın.
Aradığı koca adayını bulamamış, aşktan ve sevgiden umudunu kesmiş kadınların başvurduğu yoldur. Hem ona zengin koca aramak değil de aranılan kocanın zengin olma özelliğine sahip olması desek daha hoş olur.
Şimdi efendim burada zengin kocadan kasıt nedir ? Veya " neye göre kime göre zengin " misal ali ağaoğlunun oğlumudur kastedilen yoksa yukarıdaki marketin sahibimidir ? Bu ayrıntıyada dikkat etmek gerekir.
Zavallılıktır.
zengin karı aramak ile aynı derecede zevksiz ve karaktersizlik örneğidir tek bir kişiye parası karşılığında etini satmaktan farkı yok.
Moruk mendebur bir adamin nefes kokusunu cekmektense, kuru ekmegi suya bandirip yemeyi tercih ederim.
Bugün Lan acaba mı diye içimden bi anlık da olsa geçirdiğim eylem . iş hayatı mahvetti beni.
çapsızlıktır.

ben burda tabiri caizse köpek gibi ders çalışıyorum.
bence erkekler beni arasın amk.

zamanı geldiğinde mesleğimdeki en iyilerden biri olcam.
çünkü gerekli prosedüre uyuyorum.
köpek gibi zamanımı veriyorum.
çalışıyorum.

öperim.
kolay yoldur. sadece parası var diye sevmediğin adamın karısı olmak onursuzluk gibi geliyor bana.

zengin adamı sevmek daha kolay olabilir tabi. hediyeler, şımartılma, güzel mekanlar filan.
ama öyle boş adamlar var ki zilyon doları olsa çekilmez.

en güzeli sabit geliri olan, düzgün adam bulmak.
otur dendiğinde oturacak, kalk dendiğinde kalkacak kadındır. ekonomik özgürlüğünüz olmaz zengin koca peşinde koşarsanız onun kölesi olursunuz.
günümüz kendinden bi sikim olmayacağını anlayan memleket kızlarının hayatındaki tek başarısı olmaya aday aktivite.
Bu aralar moda. Yalnız arkadaşlar, turkiye de sizin zengin koca talebinizi karşılayacak kadar zengin koca yok, yani yeterli stok yok. Artık bırakın şunları. Yakında fakir ama gururlu erkek modasında da bir yükseliş olacaginı umuyorum.
her geçen gün mantıklı gelendir.
kerhanede çalışan arkadaşlar daha dürüstür bunlardan.
parayla evlenmektir.
YAKıNDA zengin ve zenci bir koca aramaya evrilecek bu gidişle. yapmayın azizem. tamam aç kalın demiyoruz ama kendizi de para para diye paralamayın.
Davul bile dengi denginedir.
cinsel organını bir süreliğine kiralamanın bir üst modeli olup kendini bir ömürlüğüne satmaktır.
bulursan bana da haber ver.
Sınav zamanlarında bunalan yıpranan kızların bir çeşit kurtuluş yöntemidir.
Zengin yakışıklı zeki diye devam eder. Sonra üstüne bide kaymak ister bunlar. Hoşt ulan.
gazeteye ilan verilmeli belki düşer.
evde kalmış kızların işidir. hem yakışıklı hem zengin olacak. kendine aynada baksalar keşke. evet.