bugün

Emre gibi bir oyuncunun yokluğunu şampiyonlar liginden elendikten ve 20 milyon avroyu gs'ye kaptırdıktan sonra görebilen bir yönetimin başarılı transferi.görün işte milyonlarca gönül vereni olan bir kulübün nasıl acemice yönetildiğini.içimden sevinmek bile gelmiyor.
şampiyonlar liginden elendikten sonra yapılması çok büyük bir hatadır.
ntvspor'un fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladığını son dakika olarak geçtiği portekizli futbolcu
fenerbahçemizin 4 yıllığına imzayı attırdığı portekizli futbolcudur.
hırslı ve zeki bir oyuncu. beğeniyordum, sevindim transfer edilmesine.
selçuk şahin esprisi yapmak istemediğim futbolcu.umarım fenerbahçemize hayırlı olur.ancak işin boyutu "komik" olmaktan çıktı.ciddi ciddi aykut kocaman, şampiyonlar ligi kupasını takımına katkı yaparak kaldırmış bir adamı ertesi sene kadrosuna dahil etmek gibi bir şansa sahip olmasına rağmen selçuk şahin'i oynatırsa.. o oynarsa.. hele bir.. neyse diyeyim artık.
selçuk şahin'in yedeği olacak futbolcudur. anca 70.dakikada 1-0 geride olduğumuz maçta sow'u çıkartarak sokar bu oyuncuyu aykut hoca.
bu başlıkta şu an yazmakta olduğum bu entry dahil, kendim dahil selçuk şahin diyenlerin alayının parmaklarını koparıp ağzına sokasım var. bi şakanın da tadı olur, yeter ulan. yeter valla anasını siktiniz.. yeter da..
fenerbahçemize orta sahada büyük güç katacak olan portekizli yıldız futbolcu.
son gün transfer edilebilecek en iyi transferlerden biridir.
resmen fenerbahçede:http://www.fanatik.com.tr...e_3_Detail_467_275455.htm
fenerbahçe nin portekizli yeni transferi. s. moskova ya elenmeden önce transfer edilseydi her şey farklı olabilirdi ama nasip işte.
Türkiyeye gelen diğer Portekizli apaçiler gibi olup olmadığını ve düzenli bir hayatının olup olmadığını merak ettiğim oyuncudur. Umulur ki apaçi değildir.
fenerbahçe'nin 10 milyon euro transfer bedeliyle kadrosuna kattığı oyunucu.

edit: alacağı ücretin toplamıymış.
`http://galeri.uludagsozlu...m/r/raul-meireles-319598/` çubukluyu giymiştir.
aldığım formalara anelka hariç başka hiçbir futbolcunun ismini yazdırmadım ama kısa süre sonra meireles'in ismini formalarımdan birine yazdıracağım.
senelik 2 milyon euro + 3 dövme karşılığında fenerbahçe ile anlaşma futbolcu.
bir galatasaraylı olarak açık açık imrendiğim trnasfer. fenerbahçe'ye gelmesinden söz ediyorum.

hayranı olduğum imajı ve oyunu ile beğendiğim bir box to box adam.

umarım kuyt gibi sevgimin yerini yaptığı yavşakca hareketler ile nefrete döndürmez. alex gibi karakterli olsun yeter. çünkü ne hikmetse bizim ligimize efendi gelip piç giden futbolcular çok oluyor.

edit: bunu eksileyen kuş beyinliler ben burada adama olan sempatimi yazmışım siz içinde yavşak vs. okuyunca direk elektrik aldınız tabi bastınız eksiyi dimi. hadi hadi.
geç kalınmış bir transfer olsa da başarılı bir transferdir.
kendisi için miralay lakabını öneriyorum. cellat ve soğukkanlı bir yapısı var, askerliğini topçu olarak yapmış ve lizbon ordusunda albaylığa kadar yükseldikten sonra lejyoner olmayı seçmiştir.

kral ve soytarısının orta sahadan kaybolmasından sonra ipleri eline almasını bekliyoruz.

yürü miralay
haydi miralay
al takımını
cimboma da koy.
beşiktaş transfer yapınca futbolcunun 5 yılda alacağı paranın üstüne yemek-su-elektrik masraflarını da ekleyerek manşet yapan basının sus pus olduğu transferdir. ha iyi oyuncu mudur , evet iyi oyuncudur.
alex gibi bir efsanenin yerine getirilmiş olması dışında aranan kan gibi görülen transferdir.
fener'e geldi diye her gazetede 15 sayfa haberi bulunan portekizli ortasaha. artık ailecek ne yiyip içtiğinden don markasına kadar biliyoruz. teşekkürler türk basını.
çift yönlü oynayabilen bir futbolcu olup, başarılı ama geç kalınmış bir transferdir.
müthiş transferdir orta sahaya gereken enerjiyi, dinamizimi katacaktır. keşke ş.ligi maçından önce alınsaydı elenmiş olmazdık yine de hala çilek bekleyenlere güzel bir gönderme olmuştur fenerbahçe gidip ş.ligi şampiyonu chelseanin orta sahasını alırken, çilek bekleyen gs liler ancak 35 lik kabagı almıştır, bu iki kulup arasında ki vizyon ve güç farkını çok net ortaya koyuyor.
beşiktaşa portekizli oyuncu transferi nasıl yapılır ayarını verdirten oyuncu.