bugün

entry'ler (1208)

mansur yavaş

chp den
aday olarak siyasi hayatının en büyük hatasini yapan adam. ankara da mevlut Karakaya da iddaalidir. vs bütün mhp'liler yine kendi partisinin adayıni destekleyecektir.

torpil kurumu olarak cemaat

vay ulan bugunse cemaat ne hallerde utandim bu entryden boy boy Özür diliyorum sayin cemaat.

mhp nin yasaklanan reklam videosu

milliyetçi hareket partisi daha da geç olmadan diyerek oy talep ettiği reklam filmidir. destekliyoruz efendim.

cemaat ablalarının şok ses kaydı

çok da güzel bir tartışma olmuş. tebrik ediyorum kendilerini bu ülkede çoğu kişiden daha güzel siyaset yapıyorlar. daha güzel tartışıyorlar. tebrik edilmesi gereken ablalardır.

kızılelma

mit reklama ihtiyaci olan bir kurumdu. sonun da birilerinin aklına geldi ve güzel bir isimle güzide bir kurumumuza güzel bir reklam dizisi çekilmiş oldu devamını ve filmini de bekliyoruz.

mhp ye oy vermeme sebepleri

Allahsızı vermez dindarı vermez anarşisti vermez faşisti vermez komünisti zaten vermez. kısacası bu seçmen milleti vermeyeceği varsa vermez. ama her zaman böyle olumsuz değildir durum.

çal versin yolsuzluk yap versin. amarikan uşaklığı yap versin, halka küfür et versin, kömür dağıt versin, bölücülük yap versin, kul hakkı ye versin...

sözlük yazarlarının yakışıklılık derecesi

mahkemeye verseler tipden idama mahkum edilirim o derece.

diyarbakır lice de pkk nın 4 askeri kaçırması

aynı zamanda ziraat bankası diyarbakır bağlar şubesini de ateşe veren kardeşlerimizdir...!

küba

hala 1990'lardaki ekonomik gücüne ulaşamamış ülkedir. sscb'nin 1991 de yıkılması ile birlikte (hibe ve yardımların kesilmesi ile birlikte) çöküş dönemine girmiştir. komünizme aykırı olarak özelleştirmeler son yıllarda sıklaştırılmıştır. şimdilerde iki müttefiği vardır birisi madenlerini sömüren çin diğeri de chavez'in başa geldiğinden beri de venezuela'dır. nitekim millet hala bu ülkedeki insanların mutlu olduğunu savunur.

ziraat bankası

personelini gençleştirmesiyle ve sadece tarımsal krediler dışına çıkıp ticari ve bireysel kredilerde de diğer bankalarla yarışa ortak olan ülkemizin en güzide ve en köklü kurumudur.

ülkemizde 150. yılı aşan bir elin parmağını geçmeyecek kurumlarından biridir.

ziraat bankası

150. yılını kutlayan türkiyenin en köklü kurumudur.

kürt kıza aşık olan ülkücü genç

öz be öz dayısı bdp den milletveki olan kıza aşık olan ülkücü kadar zor durumda değildir.

evet bu benim.

kitap ayracı olarak kullanılan şeyler

Rodi pantalon etiketi.

emirates cup 2013 şampiyonu galatasaray

Galatasarayin bu sene görebileceği tek kupadır. Hayırlı olsun

kamboçya da 3 milyon insan öldüren komünist sistem

şu bir gerçektir ki komünizm dünyaya faşizm den daha fazla zarar vermiştir.

bunu kesinlikle faşizm yanlısı veya faşizmi haklı bulduğum için söylemiyorum. yazılı ve sözlü tarih bunu gösteriyor.

ünal karaman

ülkücü bir futbolcu abimiz. nikah şahitliğini de başbuğ alparslan türkeş yapmıştır.

geri gelen mektup

türk edebiyatına böyle harika bir şiiri armağan eden atsız ataya binlerce kez teşekkürler. hangi kıza okursanız okuyun ayarlama garantilidir.

kürtlerin cidden can sıkıcı olması

realist olarak yaklaşırsak tek kelimesine kadar doğru.
hümanist olarak yaklaşırsak hepsi aynı değil.
faşizan olarak yaklaşırsak bunlardan mangal kömürü yapılması lazım.
komünist olarak yaklaşırsak bütün halklar kardeştir. teröristte olsa kapkaçcı vs. de olsa,
yunusça yaklaşacak olursak yaradılanı sevmek gerek yaradan da ötürü.
bana göreyse koy götüne rahvan gitsindir.

ntv

An itibari ile yayınlarında akil adli fareleri pkk y i mesrulastirma cabalatinin bir parçası olarak söz veren satılmış kanallardan biri.

bir kadının en savunmasız olduğu an

Arabada sevgilisi ile oturuken ön koltuktan arka koltuğa geçmeye ikna olduğu andır.