bugün

1977 doğumlu real madridin en önemli starlarından ispanyanın milli takımda gelmiş geçmiş en çok gol atan oyuncusu
(bkz: raul)
sampiyonlar liginin en golcu * fitbolcusu
O kadar yıldız oyuncu gelip gitmesine rağmen uzun süredir real madrid'de en yüksek ücreti alan futbolcu..Real Madrid'in alt yapısında yetişmiştir..
futbolu ayaklarindan cok beyniyle oynayan, teknigiyle, oyunuyla begeni toplayan ispanyol futbolcu.
(bkz: raul)
real madrid kulübü ve taraftarları için sadece bir futbolcu olmaktan ziyade kulübün bir sembolü olan, 16-17 yaşlarında atletico madrid'ten transfer edilmiş ispanyol forvet.
birçok dünyaca ünlü yıldıza rağmen real madrid takımında en çok forması satılan oyuncu
"sakatligi daha gecmedi mi, yoksa eskisi gibi oynayamiyor mu bu adam?" seklinde ikilem arasinda kalmaya yol acan ispanyol futbolcu.
raul gonzalez blanco dur tam adı...
gördüğüm andan itibaren kafamda anlamsız bi şekilde şövalye isimlerinin geçmesini sağlayan anlamsız bi isim .
e benim hiç şövalye ismi bilmediğimi varsayarsak durum biraz vahim
ahmet çakar a göre futbolcu olmayan insan. *
uefa şampiyonlar ligi'nde en çok forma giyen futbolcu.
babası fanatik atletico madridtaraftarıdır. raul'un futbola başladığı ilk takımı da atletico madridtir fakat kendisini celimsiz yakıştırması yapılarak 17 yaşında real madrid'e gönderilmiştir. raul'u gönderenlerin akıllarının çelimsiz olduğu sonradan ortaya çıkmıştır. ispanyanın hakan sukur'ü de deriz biz ona.
real madrid'te raul madrid denmesine neden olan bitirici forvet.
bugün barcelona nın bazı bölümlerinde bile efsane olan raul, davranışları, sürekliliği, kapalı aile yaşamı ile mükemmel bir örnektir. ayrıca şampiyonlar ligi tarihinin en golcü futbolcusudur.
27 haziran 1977 doğumlu ispanyol, futbolcu kişi. kendisi; başarılı kariyeri, efendi kişiliği, kaliteli futbolu kadar, attığı her golden sonra yüzüğünü öpmesiyle de bilinir.

resmi tanımı bitirdiğimize göre artık içimizden geleni dökebiliriz.

tanım olarak, "ilk aşkım, sevgilim, madrid'lim benim diye şarkılar söyleten insan evladı" da diyebilirim ben kendisi için. herkesin*, dönem dönem çok sevdiği futbolcular* olur. bir de hepsinin arasından gelmiş geçmiş en favori oyuncusu olur. futbolunu, stilini, karakterini, konuşmasını, tavırlarını seversiniz ya hani. hangi futbolcuyu takdir ederseniz edin ondan çok sevmezsiniz ya. işte benim için "o" futbolcu raul gonzalez blanco'dur. daha küçüktüm, maçları, sırf babam beni golden sonra havaya atıyor diye izlediğim zamanlardı, utanırdım ben bu adamdan. aylar, yıllar geçti, futbol, hayatımın sağlam bir parçası oldu. babam beni artık havaya atmıyor, utangaçlığım da geçti. ama hala seviyorum raul'u, onun gibi bir oyuncu olmayacak bir daha benim için. umarım futbola devam edeceği önümüzdeki 3-4 yılı da iyi değerlendirir, kariyerini zirvede bitirir, ailesiyle çok mutlu olur. sana ne ki bundan diyebilirsiniz, ben de tam olarak bilmiyorum çocukluğumdan hatırası olduğu için olabilir, psikologlar boşuna "çocukluğunuza dönelim" demiyorlar herhalde.
daha 18 yaşındayken real madrid formasını giymiş raul gonzalez. taraftarın en sevdiği futbolcudur, onsuz bir madrid düşünülemez. 7 numaralı madrid prensi.
dünya futbolundaki akla gelen ilk isimlerden olmasa da dünya futbolundaki en başarılı, en büyük isimlerdendir.
2 eylül 2007 villareal real madrid maçında attığı golle ne kadar büyük bir golcü olduğunu bir kez daha göstermiştir.
tilki lakaplı, dünyanın en istikrarlı oyuncularından ve real in efsanelerinden biridir.
Futbolu güzelleştiren bir isimdir kendisi. Öyle medya maymunu değildir göz önünde durmayı sevmez ama bakan göz ondan başka bir şeye konsantre olamaz sahada.
Raul Gonzales Blanco ,kralın takımı olan Real Mdrıd taraftarlarının sevgilisidir.Lakabı fırsatcılığından dolayı tilkidir.Yıllardan beri adı Real Madridle özdeşleştiğinden dolayı Raul'a Raul Madrid lakabı takılmıştır taraftarlar tarafından.
taraftar baskisiyla real madrid'te oynatilan futbolcu bozuntusu. real'de oynayacak kapasiteye sahip degildir kesinlikle. ne suratlidir, ne aman aman bir top teknigi vardir, ne de hava toplarina hakimdir. dumduz siradan bir forvet oyuncusudur. bunun gibi turkiye 2. lig b kategorisinde cok futbolcu vardir. ama tanri bir kere yuru ya kulum demeye gorsun. boyle kazmalari real madrid'te bile oynatir. araplara benzemektedir fena halde ki tahminin kendisinin kaninda bir miktar araplik vardir.
efendi futbolcu. ceketini kravatını takar, futbolunu oynar, maç bitince kepenkleri indirir, dükkanı kilitler gider. öyle şov magazin televole artistlik bok pek duyulmaz. bir de öyle bir metreden adam geçince hayvan gibi yere atlayıp ah vah yandım hakem çığlıkları atmaz bizim memlekete gelen her yabancı futbolcu gibi. bir de gattuso vardır böyle. aynı, efendi futbolcu, aferin.