1. 1.
  madrid kentinin 2 takımından biri. real madrid'in ezeli rakibi.
  1 ... wolfshade
 2. 2.
  fernando torres gibi bir yıldızı elinde tutmaya çalışmaktadır
  1 ... city walk
 3. 3.
  fernando torresgibi bir yıldızı elinde tutmayı maşarmış, bunun yanında yeni bir teknik direktörle çalışmaya başlamış ve hücum gücünü mista gibi eski bir gol kralıyla da güçlendirmiş ispanyol kulübüdür.
  2 ... yasakani
 4. 4.
  ispanya'nın Kırmızı - Lacivertli kulübü.
  ... sulh
 5. 5.
  ispanyanın beşiktasıdır.her senenin basında birçok iyi adam alır ama bir türlü takım olmayı başaramadığı için daha ilk devre bitmeden şampiyonluktan koparlar. bu sene deçok ii adamlar aldılar.torres'i ellerinde tutarak çok ii iş yaptılar.inşallah bu sene de aynı şeyler olmaz da bu sene bir başarı ya imza atarlar.
  2 -1 ... vince81
 6. 6.
  1903 yılında kurulmus, kırmızı-mavi-beyaz renklere sahip ,madrid'in ikinci buyuk kulubu.
  2 ... oumar
 7. 7.
  en son şampiyonluğunu 1996 yılında yaşayan ispanyol takımı. ancak bu sezon kurdukları iddialı ekiple fc barcelona gibi hayvani bir takıma rağmen, acaba şampiyon olur mu sorusunu akıllara getirir. bu sezon yaptığı transferler;
  (bkz: mariano pernia)
  (bkz: yourkas seitaridis)
  (bkz: costinha)
  (bkz: maniche)
  (bkz: mista)
  (bkz: sergio aguero)
  2 ... fowler
 8. 8.
  ispanya'nın tartırsmasız en asil takımıdır. inanılmaz bir potansiyeli vardır. son derece isabetli transferlerle takımı ispanyanın en iddaalı takımları arasına sokmuşlardır. forvette mista - torres, ortada petrov - maxi rodriguez ön liberoda maniche - costinha gibi topçularla zirveyi zorlayacaklardır.
  2 ... blackjack
 9. 9.
  ünlü forvet fernando torres'in oynadığı ispanyol takım.
  1 ... trafos
 10. 10.
  roberto carlos'tan sonra ispanya liginin en sert ve isabetli şut çeken oyuncusu mariano pernia'yı kadrosunda barındıran takım.
  ... blackjack