1. 1.
    the pacific de kafadan kontak deniz piyadesi merriell 'snafu' shelton u oldukça başarılı oynayan aktör.

http://sharetv.org/shows/...st/merriell_snafu_shelton
    2 ... siyahnefte
  2. 2.
    şu sıralar aşık olduğum kişilik. söylendiği gibi the pacific'te "snafu" karakterini büyük bir başarıyla canlandırmaktadır. yerim.
    ayrıca arap ya da mısır asıllıymış sanırsam. ilginç. benzemiyor.
    1 -1 ... thegrass
  3. 3.
    night at the museum da firavunu oynayan oyuncu.arkadaşlarım beni ona benzetirler *
    ... koygorenmasumuzayli
  4. 4.
    pacific dizisinde snafu karekterine cuk oturan bir yüzü olan iyi oyuncudur kendisi.
    ... longestday
  5. 5.
    larry crowne filminde bir üniversite öğrencisini canlandırmıştır kendisi. gerçek yaşını öğrenince epey şaşırdım. sadece bana mı bu kadar çekici geliyor acaba?
    ... gidesimvar
  6. 6.
    the robot değil, mr. robot'un nevrotik çocuğu. yaşadığı karanlık psikolojik travmalar sebebiyle melankolik bir atmosfer çizmektedir. iyi oyunculuk sergiliyor lakin dizi başladığı performansını 4. bölüm itibariyle sürdüremiyor. ancak umutluyuz.
    2 ... kifayetsizkelimeler
  7. 7.
    Elliot karakterini sanki oynamıyor yaşıyor aq dedirten insan.
    4 ... narsist 1 pesimist
  8. 8.
    Rolünü çok iyi oynuyor.Dizi çok efsane başlamıştı iyi gidiyor ama git gide düşüyor kalitesi.
    -2 ... wilcoo
  9. 9.
    (bkz: fuck society)
    4 ... bity
  10. 10.
    en iyi erkek oyuncu dalinda emmy odulu kazanan balon.

tek yaptigi otistik gibi etrafta dolasmasi.

tyrell wellick'i oynayan herifin hakki yenmistir.

edit: saka bir yana tyrell wellick'i oynayan vatandas aday bile gosterilmedi ama, olsun yahu. 10 bolumluk sikindirik bir ergen dizisine emmy vermek nedir aq.
    3 -5 ... dr harleen quinzel