bugün

the pacific de kafadan kontak deniz piyadesi merriell 'snafu' shelton u oldukça başarılı oynayan aktör.

http://sharetv.org/shows/...st/merriell_snafu_shelton
şu sıralar aşık olduğum kişilik. söylendiği gibi the pacific'te "snafu" karakterini büyük bir başarıyla canlandırmaktadır. yerim.
ayrıca arap ya da mısır asıllıymış sanırsam. ilginç. benzemiyor.
night at the museum da firavunu oynayan oyuncu.arkadaşlarım beni ona benzetirler *
pacific dizisinde snafu karekterine cuk oturan bir yüzü olan iyi oyuncudur kendisi.
larry crowne filminde bir üniversite öğrencisini canlandırmıştır kendisi. gerçek yaşını öğrenince epey şaşırdım. sadece bana mı bu kadar çekici geliyor acaba?
the robot değil, mr. robot'un nevrotik çocuğu. yaşadığı karanlık psikolojik travmalar sebebiyle melankolik bir atmosfer çizmektedir. iyi oyunculuk sergiliyor lakin dizi başladığı performansını 4. bölüm itibariyle sürdüremiyor. ancak umutluyuz.
Elliot karakterini sanki oynamıyor yaşıyor aq dedirten insan.
Rolünü çok iyi oynuyor.Dizi çok efsane başlamıştı iyi gidiyor ama git gide düşüyor kalitesi.
(bkz: fuck society)
en iyi erkek oyuncu dalinda emmy odulu kazanan balon.

tek yaptigi otistik gibi etrafta dolasmasi.

tyrell wellick'i oynayan herifin hakki yenmistir.

edit: saka bir yana tyrell wellick'i oynayan vatandas aday bile gosterilmedi ama, olsun yahu. 10 bolumluk sikindirik bir ergen dizisine emmy vermek nedir aq.
Adamın dibidir ayrıca bunu Bruno mars'a benzetiyorum ben.
mr robot un başrolü. rol demek ayıp olur onun yerine başka biri oynayamaz adam yaşıyor sanki azizim.
profilden aynı freddie mercury olmuş. sağdaki malek.

görsel
bohemian rhapsody filminde canlandırdığı freddie mercury rolüyle, oscar ödüllerinde en iyi erkek oyuncu dalında aday olmuştır.
Rock tarihinin en iyi gruplarından birinin daha da tanınması için sanatsal açıdan doyurucu bir gay rolünü oynayan oyuncu.

Leş diyen embesiller aleynaa tilki dinleyip barış havuç filan izlesin.
mr. robotla hayatıma giren tuhaf kişiliğiyle dikkatleri üstünde toplayan malek, antonyo deyimiyle sektörde daha tuhaf karakterlere can verebilir. ilerde marvel filmlerinde görebiliriz gibime geliyor.
Baba en iyi erkek oyuncu Oscarını aldı. Çok mutlu oldum şahsen. Bu arada filmde ki manitasını filmden sonra da tavlamış ve şu an sevgililer Lucy Boynton ile. Çok akıllı adamsın Rami.
Kendisini the pasific,need for speed,until dawn(video oyun),mr.robot ve bohemian rhapsody'de izledim çok başarılı bir oyuncu.
Gelecekte daha fazla iyi ve güzel filmleri bekliyorum efenim.
ehe.

görsel
iyi bir oyuncu olduğuna şüphe yok ancak oscarlarda en iyi erkek oyuncu ödülü verilmesi pekte doğru değil.
Oscar'ı kendim alsam bu kadar sevinmezdim. Google'a ismini yazınca altta "En iyi erkek oyuncu Oscar'ı" yazıyor ya ona baktıkça mutlu oluyorum. Until Dawn da Josh rolüyle de döktürmüştür.
Götürdüğü hatunlar efsanedir.
bunun da götü kalktı.

yeni bond filminde kötü adam ol demişler, yok müslüman terörist olursa oynamam diye şart koşmuş.

aq dumoülu çık oyna işte adamlar senin skinin keyfine göre senaryo mu yazacaklar.

ayrıca islami nizamlara bu kadar saygılıysan eşcinsel freddy mercury i oynarken aklın nerdeydi acaba.
oppenheimer filmine de kısa bir rolle dahil olmuştur.