bugün

süper marketlerin ramazan ayında başlattığı; sözde içindeki muhteviyatın uyguna geldiğini savunduğu kampanyalardır. ben hesapladım aralarında bi fark yok tek tek almaya kalksak. bizim halkımız atılgandır.
edit: daha önce bu başlık açılmış olabilir ama ben bulamadım. açıldıysada kusura bakmayın.
şirket olarak alışveriş çekiyle isteyenin istediğini almasını sağladığımız kolilerdir.
içinde nutella olsun.

pekmez tahin, zeytin yağı, reçel olsun.

içinde gofretler, tobleronelar, milkalar olsun.

hep kuru bakliyat...hep kuru bakliyat... nereye kadar?
son günlerde yerini hediye kartlara bırakmış kolilerdir.

bu hem kişilerin tercih ettikleri markalı ürünleri almasını sağlıyor hemde taşıma zorluğunu ortadan kaldırıyor.
alışveriş çeki olarak verilmeli. isteyen kendi ihtiyacına göre istediğini alsın.
--spoiler--
içinde gofretler, tobleronelar, milkalar olsun.
--spoiler--
toblerone lar olsun backwoods lar olsun anthonberg ler olsun.

içinden ne çıkacağı üç aşağı beş yukarı herkes tarafından malumdur.
büyük boy, orta boy ve küçük boy çeşitlerinin olduğudur. içinde temel gıda maddeleri vardır fakat hiçte hesaplı değildir kanımca. kandırmacadır.
alan var alamayan var. insanların nefislerini terbiye etmesi ya da açların halinden anlaması için tezat oluşturacak bir eylem. açlar onu alabiliyor mu ki sen de alıyorsun? ya da nefsini o koliyi alarak mı terbiye ediyorsun? hediye gelmişse o başka tabi.
yılbaşı sepetinin yerini tutmaz.
Çocukken bir keresinde çok ısrar edip anneme aldırmıştım..
Altı üstü içinde ne var; çoğu zaman yediğimiz şeyler. Öyle saklı kapalı olunca cazip geliyormuş işte aklımız sıra.
içindekiler tek tek hesaplandığında daha ucuza denk geldiği doğrudur fakat istediğinizi seçememek kötüdür.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.