bugün

anlamını bilmediğim,**** bazı yerlerde kullanımına rastladığım bir kız ismi. herkesin garibine gider rahime ismi fakat ilginçtir ki bana karizmatik gelmiştir hep. rahimin bayan versiyonu diyeceğim ama rahim fikret gibi birşey değil ki, anne karnında değil miydi o?
alev'den okşan'dan bile seksi olmasına rağmen takma isim olarak neden kullanılmadığı anlaşılmayan isimdir. rahime ya, var mı ötesi?
(bkz: futbolcu olarak rahim)
cümbür cemaat aile adlı dizinin gülmekten komaya sokan karakteridir. bir demet tiyatro'un yenilenmiş hali gibidir . öyle bir nazi fantazisi vardır ki sormayın gitsin .
kışkırtıcı hareketleriyle çok daha sempatik olan karakterdir.
(bkz: feriştah)
soyadı 'yerleştir' olursa çok tecavüze uğrar.
rahim in dişisine verilen ad. erkeği dışa, dişisi içe dönük olur.
bir jinekolog tabelasından ; rahime akar.
bir kız çocuğuna verildiği takdirde kötü şakalara maruz bırakabilecek bir isimdir.
geniş aile dizisindeki cevahir karakterinin bayan karşılığı.
(bkz: cümbür cemaat aile)
(bkz: kenan ve rahime)
7. nesil yazar. nick seçiminde hata yapmış şimdiden söylüyorum biraz sonra bir sürü kişi entrylerine bayılacak. hatta ilk sexton bayılabilir en sevdiği bayan nicki yok yok ismi.
7.nesil yazardır.*
(bkz: karşılama kültürü daha ölmedi lan)
biz bunu da gördük: rahmican
ne olduğunu anlayamadığım yazar. *
sözlük formatından bihaber kimse.
(bkz: #9753324) entrisi ile beni kötü yoldan çevirmiş kimse.*
yep yeni yazarları da hidayete erdirmesi temennisiyle..
hemşo'dur.
sıcak iklim yazarıdır.
"Rahman ve rahim olan Allah(c.c.)'ın adıyla"

Besmele'nin içerisinde de geçen bir erkek isminin bayanlar için kullanılan versiyonu.

Ve Yeni bir yazar daha. Klavyesine kuvvet.

Düdüt: Ulan nick altı yazalım diye girdik neler neler yazmışız nick altını girmeyi unutmuşuz iyi mi *
bir insanın kızına verebileceği en kötü isimlerden bir tanesi.
(#10814678)
(#10814531)

14 şubat 2011 doğum günü olan yazar. bu da demek oluyor ki, ana karnından yazma bilen yazar.
tantuni tarikatına beklediğim yazar.
en beğenmediğim isimlerin bi tanesidir.*