bugün

entry'ler (57)

bir boka benzemeyen minimal şiir

ayrıldık yine sevgilim
bu da diğerleri gibi mi bilemedim
bizden geçti derken hep
ağlıyor kalbim, bedenim

seni çok özlerken
çok seçenek denedim
hiç biri sen olmadı
yine döndüm kürkçü dükkanı

sen de seviyorsun denkçe
bu cumartesi ara bence
ararsan yine barışırız
kim bilir sevişiriz gece

benim gibi bulamazsın
başkasıyla yapamazsın
ikimiz de biliyoruz
hafızandan atamazsın

şiirim burda biter
bana beklemek düşer
ben seni çok sevdim
bitsin artık bu poker

bugüne kadar söylenmiş en doğru söz

Her şeyin bir sonu vardır.

bittiğinde oha dedirten filmler

(bkz: awake)
(bkz: perfume the story of a murderer)
(bkz: black swan)
(bkz: the game)
(bkz: a serbian film)
(bkz: the skin i live in)
(bkz: requiem for a dream)
(bkz: orphan)

yazarların kendilerine öğütleri

diyet yap yeme daha fazla, amı götü dagıttın yine.

ahmet kaya dinlemeyen insan

olaya sadece sanat olarak bakamayan yada bu ayrımı anlama olgunluğuna ulaşamamış insandır.
sanmıyorum ki; ahmet kaya şarkılarının sözlerini cankulagıyla dinleyip de etkilenmeyen, adam yazmış da söylemiş de diye düşünmeyen, o an aşk acısını dibine kadar yaşamayacak rasyonel bir insan evladı olsun.

hayatta yapmam denilen şeyler

intihar etmek.

spermin tadının sanki biraz ekşi olması

Tadından cok kokusu mide bulandırıcidir, ekşidir diye de bir genelleme yapılamaz, tadı sahibinin süre iÇerisindeki beslenme alışkanlıklarına gore degisiklik gösterir.

kızlardan erkeklere tavsiyeler

ilk önce ter kokmayın, dişlerinizi fırçalayın ve tırnaklarınızı katiyen uzatmayın.
sonra kösele,tesbih,künye,yüzük,bileklik, gibi bilimum iğrenç aksesuardan koşarak uzaklaşın.
arkadan konuşmayın, sinsi olmayın. (erkekte çok leş duruyor)
dedikodu sevmeyin.
kız gibi trip atmayın gamsız olun lan azcık.
herhangibir kız grubundaki tek erkek eleman olmayın.
insan içinde sarhoş olmayın, içmeyi bilin.
o gün için paranız yoksa randevulaşmayın, rezil olmayın.
oral seks yapın.
espri yapabilin, sosyal olun, girişimci olun. (özgüven +10 puan)
öpüşmeyi bilin, ''sevişmeyi'' bilin.
pısırık olmayın, ha korkaksanız belli etmeyin bari lan, öyle vurdulu kırdılı ortamlardan uzak durun.
bence göğüs ya da dil piercingi yaptırın.
gay degilseniz gay gibi davranmayın. (hitaplarınıza, giyiminize, konuşma şeklinize dikkat edin)
sevgilinize 'kızım' demeyin.
yerinde küfredin, her cümlenin sonuna amk eklemeyin.
'seni seviyorum' demekten gocunmayın ama fazla fazla söyleyip değerini kaybettirmeyin.
arada maço olun her kız bundan hoşlanır kararındaysa şayet.
makas alın, masaj yapın, popoya hafif şaplak atın (itiraf etmeseler de kızlar bunu sever)
şiveniz varsa düzgün konuşmaya çalışın hatta diksiyon dersi alın.
yerine göre centinmen ve kibar olabilin (yol verin, sandalye çekin, iltifat edin, çanta taşıyın vs)

tabiki bu özllikler tek bır adamda toplanmayacaktır lakin şunlardan beşini bünyesinde barındıran adam dikkat çeker, her zaman bir adım öndedir, ben size deyim.

sinir olunan kıza sen kilo mu aldın demek

sinir olunan kıza 'senin burnun ne çirkin öyle kanca gibi' demekle katiyen yarışamayacak hede.
şayet söylenen kızın burnu kemerliyse kız bunalımdan çıkamayacaktır.
estetiğe kadar gider aga.

sözlük yazarlarının itirafları

bu aralar çok yosmayım sözlük paso birilerinin evinde kalıyorum, kaldıgım adamlara 3-4 günlük platonik aşk besliyorum, sonra geçiyor ama. güya ayrılığımın acısını cıkartıyorum; çivi çiviyi söker dedim ama şu aralar o çiviler bir bir götüme giriyor. onu çok özlüyorum be sözlük, kimsenin onun yerini tutamayacagını tecrube ettikçe daha bir üzülüyorum, herkeste onu aramaktan bıktım. başka insanla mutlu olamayacak mıyım lan ben.

tilllate com

uysal halk paparazzileri bunlar.
izmir’e gittim geçen hafta sonu büyük mekanlarından michelle’e götürdü arkadaşım.. acun programların ön elemelerini falan bu mekanda yapıyor olum dedi, neyse gittik mekan güzel ablalar güzel cabare show güzel falan.. dik saçlı elinde makinaları olan grup ortada dolaşıyor, düğün fotoğrafçısı gibi bu ne lan dedim, paldır küldür çekiyor elemanlar.makineyi kapan fotoğrafçıyım diye geziniyor bir de para alıyor dedim. kendime göre de naçizane bilgim var fotoğraf konusunda.. kartvizit bastırıp işi büyütmüşler falan..baktım ücretsiz, elamanı çağırdım ayak üstü muhabbet etme fırsatım oldu. adam işini bırakıp gayet güzel anlattı, sitesine baktım elemanın güzel işler çıkarmış. neyse madem göt oldum gülümseyeyim dedim objektifine..
bu da böyle bir anımdır.

tillate

uysal halk paparazzileri bunlar.
izmir’e gittim geçen hafta sonu büyük mekanlarından michelle’e götürdü arkadaşım.. acun programların ön elemelerini falan bu mekanda yapıyor olum dedi, neyse gittik mekan güzel ablalar güzel cabare show güzel falan.. dik saçlı elinde makinaları olan grup ortada dolaşıyor, düğün fotoğrafçısı gibi bu ne lan dedim, paldır küldür çekiyor elemanlar.makineyi kapan fotoğrafçıyım diye geziniyor bir de para alıyor dedim. kendime göre de naçizane bilgim var fotoğraf konusunda.. kartvizit bastırıp işi büyütmüşler falan..baktım ücretsiz, elamanı çağırdım ayak üstü muhabbet etme fırsatım oldu. adam işini bırakıp gayet güzel anlattı, sitesine baktım elemanın güzel işler çıkarmış. neyse madem göt oldum gülümseyeyim dedim objektifine..
bu da böyle bir anımdır.

117 sigara bırakma hattı

SaÇma sapan bir halta yaramayan hattir.

bir ateistle flört etmek

Bir ateistle 4 yıldır birlikte olup bir kötülüğünü görmediğim olaydır, her koyun kendi bacağından asılırmış

düğünlerden nefret etmeme sebepleri

düğünün yemekli olması yahut aÇık havada bir bahar düğünü olması.

oğluna evlat diye hitap eden baba

bi de bunun kızına evlat diyen baba versiyonu da vardır ki evlerden ırak

nefret edilen şeyler

kulaklığı takmış yüksek ses müzik dinlemekteyken tam da şarkıya kendimi kaptırmışım, o kolum bir yerden çıkıp herhangi bır kulağımdaki kulaklığı hızla haşırt diye çıkarmıyor, o sırada tek kulağa inen müzik konforum eksilere düşmüyor mu ifrit oluyorum arkadaş. daha da nefret ettiğim bir şey yok.

helada gizli kamera olabilir mi endişesi

Çogu zaman iş görülen yerin altında suyun dibinde bir kamera olma ihtimaline karsı duyulan bir korku yaşanır ki envai Çeşit cinsel organa tanıklık etme fikri düşünülence bana bile masumane bir fikirimiş gibi gorünebilen hede.

kızlardan erkeklere tavsiyeler

dedikodu yapmayın
cimri olmayın
narin olmayın

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

ahaha günaydın şeker, ben de fark etmemiştim o an valla ama etsem de çaktırmazdım belki sen yabancı değilsin diye .D şu an muazzam dersten çıktım muaazam haberlerle, bi sonraki dersin workshop'ı olacakmış akşam akbank sanat'ta, bu sebepten ders yalanmış, önümüzdeki dersim 15.30'a kaydığından eve uçuyorum ben de, kahvaltı sonrası şekerleme ötesi bir şey yaparım ben de, gözlerim kapalı .p cumamız hayroluyor kanka ikimizin de; çok özenmiştim uyumaya, allah baba sağ olsun şeklini koydu .d öpüyorum seni iyi yatışlar cümleten .p

11.21 de sevdicekten gelmiştir,canım benimmm..