bugün

Asırlardır süren tartışma.

Bekâret kelimesini türeten şahıs mutlu musun?
Al amk insanlar birbirini öldürüyor bu yüzden. ismi olmasa vasfı da olmazdı.
ancak orta doğu ülkelerinde sorulacak soru.
önemli diye cevaplandırılacak sorunsal. genç kaşarlar rahatsız olur bu durumdan onlarda bekaret olmadığı için onlar da önemsizdirler çünkü.
değildir. şu arap kafasından kurtulması gerek ülkenin.
Önemlidir ama çok aşık olunursa da pek önemi kalmaz.
ruhu bekaretli olsun o önemli.

Edit:önemli diyende eksilenmiş önemsiz diyende.Yol soran bile eksilenmiş demek ki biri si kilmiş.
Baydınız artık gidin burdan.
Önemlidir. Geçmişi beni ilgilendirmez diyenden hayır gelmez.
er kişi aşne fişneye bulaşmamış hanımına saklamışsa kendini o er kişi için bekaret bi kriter olabilir ve kimsede bunu tartışamaz. ama yok “2. el araba mı sıfır araba mı?” karşılaştırması yapanlar bir kadınla arkadaşlık dahi etmesinler. edebileceklerini de düşünmüyorum. gidin araba falan alın. kadınlara araba, kabuğu soyulmuş domates, perdesiz ev muamelesi yapanları esefle kınıyorum.
Şu an önemli. Ama her an önemli olmayabilir.
her genç kız vermeden önce önemser. ancak verdikten sonra ise önemli değil savunmasına geçer.
bunun sebebi ise kültürel ve toplumsaldır. en geniş ailede bile bu olayın ilki olacağında önemsediği kişi olması telkin edilir ve dolayısı ile genç kız bunun önemli olduğunu düşünür.
önemseyen de var önemsemeyende.
herkesin popisi kendisine kardeşim.
Bu sozlugu ara ara toplam 5yildir takip ederim. 5yildir konusulan konular hic mi degismez.. abi senin icin onemliyse onemli ya da degilse degil. Evleneceginiz kadini burada mi bulacaksiniz? Bu onaylanma ihtiyaci niye. "Kardeşim benim icin bakirelik onemli baslik aciyorum siz de sizin icin onemli oldugunu yazin, beni destekleyin! Hadi aslanlarim!" kafasindan bir cikin. Kimse bakirelik ile ilgili dusuncelerinizi duymak istemiyor artik. Rahat birakin sozlukleri. Cok ovdugunuz tas gibi bir rus kiziyla( ki boyle bir seyin olma ihtimali uzaya gitme ihtimalinizden bile dusuk) sevgili olsaniz bakireligi eminim dusunursunuz. Anca konuşun aq.
yine diyeceğim; Bizim, ben seks yapıyorum yhaa rahatım bhen sene olmuş 2018 sikismeyen kaldı mi ya sex süper kızlarıni kudurtan bir öneme sahip..

neden çünkü daha kendileri bile ruhlarında bunu bir acizlik olarak görmekteler. Ulan öncelikle bakire değilseniz ve bir önemi de yoksa sizi neden kudurtuyor? Ağzınızda köpüklerle entry giriyorsunuz.

Ağzınızda sperm artıklarıyla bakirelik konusu önemli diyecek haliniz yok. Ee o zaman siktir git? Kime ne?

Sen zengin, yakışıklı, kaslı aman şöyle böyle 3 saat boşalmadan siken erkek arıyorsun laf eden yok. Ve bunu kendine hak görüyorsun. Ama biri bakire arasın, oturduğun yerden kudur dur. Nasıl bir aşağılık kompleksidir lan bu? Kendinizi bari azıcık sevin.

Bu benim umrumda değil, olmayacakta.
Bunu önemseyenler evlilik düzeyinde, ciddi ilişkiler düşünen tipler. Yani kim, 50 farklı erkeğin sperminin tadını ezberlemiş bir kadınla hayat sursun, aile kursun? Düne kadar, hizli sik erkeğim diye birilerinin kucağında zıplayan bir kadınla kim ciddi düşünsün? Ulan siz şaka mısınız? Umarım, doğal seleksiyonla sizden üreyen olmaz. Memeleri yalanmaktan morarmış, üstünde türlü boşaltım ürününün izleri kalmış kadınların çocuğu olması kadar, şu hayatta iğrenç bir şey var midir? Lan ya ahah sen ağzına alırken, öğürüp salyalarınla erkeklerin torbasını ıslatan bir kadınsın. seni kim ciddiye alsın? Sgssgsg.
sikmek uğruna seviyormus gibi yapan tiplerle ömrün geçecek ve keyifle sperm yutacaksın bolca sayın modern, çağdaş türk kadını. Bekaretin ne önemi şimdi allasen..

iyi oral yapıyorsanız mesaj atın ben de önemsemiyorum bakireliği. Lan dediklerime bakmayın harbi zerre umrumda değil. Isi ciddi olanlar kafa yorsun bana ne ulan ahah.

+

(bkz: kızların seviştikten sonra saldırganlaşması)
bacak arasında olan mı yoksa beyindekinden mi bahsediyorsunuz? hangisi olduğu da önemli bence.
Ne bileyim amk ne desek illa biri ters tepki yapcak. En iyisi ben anlamam öyle işlerden diyip çekilmek bu saatten sonra feministler ile uğraşamam.
Üst katımda bir öğrenci kalıyor.sevgilisi var. Sabah 10 gibi başlıyorlar bunlar, yarım saat boyunca sevişiyorlar. Tak tak yatak sesleri geliyor.
Neyse işte mk, ne dicektim; başkaları ile mutlu olan kadınlar beni hep mutsuz etmiştir.
bekaretini kaybedenler pişmanlıklarını maskelemek için önemsiz olduğu idda edilen
bekaretini kaybetmeyenlerin ise önemli olduğu söylenen durumdur.
benim kişisel görüşüm, bekaret durumu ve duygusunun seni karşı cinsin duygularından ve istismarından koruma durumudur.
bu sadece kadınlar için değil bence erkekler içinde aynı olan durumdur...
kadına yasak erkeğe serbest gibi bir düşünceye kapılmasın tüm cinsler...
motorlarla gavatlar için değildir, standart insan için önemlidir.
şimdi hocam sen milletin altından çıkma, üstünden inme eee?
bököröt önömsöz.
he anam he.
önemliyse hem erkek hem kadın için önemlidir, önemli değilse ikisi için de önemsizdir. karşınızdaki bakire olsun istiyorsanız siz de bakir olacaksınız.
Bir erkek olarak söylüyorum önemli değil çunki erkek milleti önüme gelenle düseyim kalkayim ardından ayranim dökülmesin modunda evleneceğim kişi bakire olsun der o zaman sende bakır kalacaksın güzel kardeşim bu kadar basit.
Önemlidir. Siz kendinizi korumuşsunuzdur. Eşinizinde korumuş olmasını istersiniz. Ama yok ben seviyorum umrumda değil dersiniz, kalan herkese mok yemek düşer.

Not: Ona buna kendini düdükleten kaşalar yok beyindeydi, yok türbanlar parklarda öbüşüyordu diye kafa ütülemeye başlamışlardır eminim.
Sevişti bir bakirle bir bakire, erkeğe milli dediler kadına fahişe..
En iyi özet bence. Toplumsal olarak önemlidir.
Kimse çocuğunun dünyaya geleceği deliğe başka heriflerin girmesini istemez.
Siz hala bunları mı tartışıyorsunuz iğrenç herifler.
Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Herkes evleneceği bir omur geçireceği insanın daha önce kimseyle iliskiye girmemiş olmasını ister. Ama ne yazık ki bu imkansız hele ki bu zamanda. Herkes birileriyle birşeyler yaşıyor yaşayacakta kadın olsun erkek olsun. Herkes birbirinin geçmişine saygı göstermek zorunda diye düşünüyorum. Takıntılı insanlar geçmişe takar. Takıntılı insanlardan uzak durun gençler.