bugün

kendisine mutlu yıllar diliyoruz.
görsel
Burası Yalova mahrumiyet bölgesi olduğu için maalesef yaş pasta bulamadım browni var. Doğum günün kutlu olsun violet.
Doğum günün kutlu olsun hafız Mustafa.
Burada yazdıklarından anladığım kadarıyla derdini kısa cümlelerle anlatan yazar. Belki artık uzun cümleler kurmaktan sıkılmış biridir, belki de daha önce kurduğu uzun cümlelerin sonuçları değiştirmediğini, insanların çoğunun uzun cümlelere odaklanmadığını, vermek istediği mesaj kısa ve net olduğunda daha kolay anlaşılabildiğini gördüğü için böyle bir yöntem kullanıyordur bunu bilmem mümkün değil; ama ben ara ara sevgili pure purple violeti okurum ve yazdıklarının çoğuna hak veririm.
sinirlenip açık eksileyince daha da seksi olan dişi yazar. belirtmeden geçemeyeceğim.
Kendisine "koparmaya kıyamam benim taze menekşem" diye bir serenat yapılmasını bekliyoruz. *

Sonradan gelen edi büdü: o fotodaki rujun marka ve numarasını merak ettim, nude ince taneli ve hoş duruyor.
Ojelerini sevdigim yazar. Seni kokoş seni. * *
bana kendisini bir şey sanıyor demiş. kırıcı bir teyze.
moru sevdiğini nickiyle, ojeleriyle her türlü belli eden bir yazar.
Frank ı donuzlamış işte ümmet işte feraset.
Nickiyle güzelim imajı veren aslında öyle olmayangillerden ama özgüveni takdir edilesi.
Bu özgüven bende olsa HOLYWOOD a jöndüm aw.
millete cahil diyen ama bkz vermeyi bile beceremeyen bie yuzir.
müslüm'cü gibi yazıp içimizi karartan yazar. azıcık neşe dolu yaz be yazar arkadaş . kendimi jiletleyesim geliyor seni okudukça.
Bana cirkim demeyi birakirsan sana düzgün afro yapan yerler söylerim ihihihihi.
Hoş gelmiş inşallah 74 kilodur.
Birazcık Kilolu ve tombik gibi görünüyordu süslü efektli fotoğraflarında ama bu kimseyi ilgilendirmez tabi ki.. önce kendinize bakın?
taze mor menekşe.
Arkadaşlar sela, bölüyorum ama o violetin italyancası viola biliyorsunuz.
anonim hesap tarafından iftira atılan yazardır.
şubatta 39 olacaktır.
Doom günü kutlu olsun.
Ben de 40 yaşındayım kasap hani duymayan kaldıysa siz zahmet etmeyin diye bir de buraya yazayım dedim. Ulan neden kadınların yasları icin başlık acarsınız zaten surda 3 5 kadın kalmış, kertenkeleler sizi.
La teneke milletin alım gücü nerene battı 2 gündür kendi çapında boş sesler çıkarıyorsun.
57 gordu bu gozler, cok saapmayin.
iyiki doğdun.