bugün

kendi kendini yok eden her yeni fotoğrafıyla sözlüğü dalgalandırır.
Nickaltına girilen girdilere bakarak söyleyebilirim ki oldukça çirkef ve ilgi manyağı birine benziyor. Evlerden ırak..
Asaletli tarzına göre davranan çok güzel bir yazar.
Çok itici bir karı değil mi ya?
Nick altına yazılmasına da ayrı bir kıl oluyor.
Karı değil, olsa olsa bağyandır. Ayıb.
çingenelikte eline su dökemem abla.
nik altı için sağ ol.

iyakşamlar *
Arada fake fotoğraf atan.
Bu karımıymış lan. Sözlükteki karı kız muhabbetinden bu kadar mı uzak olur bi yazar ya. Neyse ehehehe hep beğenmişimdir kendisini.

Edit: açık eksi oyladı amk.
Olm itici demek suç mu dava açacaksın aq.

itici dedim diye geldin anasına şöyle demişler böyle demişler dedin. Özelden de hakaret ettin. Ruh hastası kuduruk karı.
Bence siz allah'tan belanızı istiyorsunuz kıskıskıs.
Çaylak olmuş. Kesbiş olsun noldu?

Bir daha dm den hakaret etme insanlara. Hanım bir kardeşimiz ol.
temkinli yazmakta fayda var. geri dönecek nasıl olsa..
orası burası estetikli yapma filtreli fotolarla falan ego tatmini yapıyor başka bişe değil.

üzülmedim kardeş kusura bakma.
En kısa zamanda çaylaklıktan kurtularak filtreli fotoğraflarını görmek istediğimiz -belki de istemediğimiz, bilemedim şimdi-* yazardır efendim, evet.
Haybeden çaylak oluyo garibim.

Davarın teki gelip nick altına yazıyo... Bu da kemiğini geveletmez zaten... Çaylak oluyo.

Kimi zaman ben olaya girip sövüyorum onlara araya girip.
son bir saattir bir şeylere ve birilerine sinirlenmiş biçimde entryler giren değerli yazar. kendisi çok sakin biriydi, kim sinirlendirdi ki ?
neden sinirleniyor acaba.
https://m.uludagsozluk.com/e/46363290/

Dünyalar güzeli kardeşim. senin o tertemiz kalbinle, içtenlikle yazdığın övgü dolu sözlerine istinaden..

Hayatta, Tüm iyilikler, güzellikler, mutluluklar seninle olsun. sözlükte çok çok sevdiğim ve saygı duyduğum güzeller güzeli, melek yüzlü kardeşim benim.

inan ki, aynı şekilde senin de, karıncayı dahi incitmeyecek kadar tertemiz bir kalbin var. Amma ve lakin gel gör ki, damarımıza basıp basıp bizi çileden çıkaracak kadar karaktersiz insanlarla mücadele etmek zorunda kalıyoruz çoğu zaman. Onlar kendi içindeki pisliği, başkalarına çamur atarak temizlemeye çalışan basit insanlar sadece. Bu sıradan insanlar için üzülmeye dahi değmez. Onlara diyeceğim tek şey.

"Sahip olduğunuz tek şey bir çekiçse her şeyi çivi olarak görmeye başlarsınız". Ne kadar doğru bir söz..
otobanda araba farına bakan ceylan gibi izliyoruz abla.
asosyal olduğunu düşünüyorum, cinsiyetini hiç tahmin etmedim bile.
kendi düşüncesine ters düşen bir entry ve yazar kişisine , davranışını hic hoş bulmadığım, bulmuyorum. (Bir geçmişimiz var)
biraz daha ikili ilişkilerde samimî (açık, alıngan olmadan doğruca )
söyleyen, olması gereken sevgili yazar .
Belki bir sevgii , bir dost hayatı
ve ya hayat arkadaşı onun için bir arzu
yarın gel witcher olarak işe başla diyeceğim o saçının halini gördükten sonra. biraz daha beyazlatırsak tam geralt olursun.
Bir kötülüğünü görmedim.
violet diye arena of valor karakteri vardı. bir de arcane'deki vi'nin tam adı violet. severim bu ismi.