bugün

Telefonu şarja takarken video ileri aldım 5 reklam, sonra kaldığım yeri bulmak için 5 reklam, kaldığım yeri bulunca 5 reklam totalde 15 reklam izletirdi. seni tasarlayan mühendisin ben aq. netfix gibi yapsana ne güzel para veriyorum reklam yok indirip izliyorum sürekli bir donmalar. Afedersinizde yarr*k gibi uygulamadır.
Dizileriniz, fena değil güzel ama şu reklamlar'ı ne yapacağız? Reklam izlemek istemeyen ücretli üye olsun, ücret ödemek istemeyen ise reklam'lı izlesin. Hem reklamlar'dan, hemde ücretli kullanıcılar'dan para kazanmış olursunuz. Her 15 dakika'da bir reklam izliyoruz, buda bizim seyir zevkimizi bozuyor. olmuyor böyle yapmayın lütfen gına geldi artık..

edit: yukarı'da yazdığımı twitter, facebook ve instagram sayfaları'na ya da mail adreslerine gönderirseniz belkide bir nebze işe yarayabilir. onlar bizim burada yazdıklarımızı pek kale almıyorlar. özellikle instagram sayfalarına yorum olarak yazarsanız daha çok işe yarayabilir.
Zamanında fi dizisini izlerken birden ekranın durması ve farklı ülkeden bağlanmışım Edasıyla verdiği hatadan dolayı kendilerini aradığım doğuş grubu dizi şeysi.
Neyseki sorunu hemen çözdüler, modemi kapatıp 3 dk bekleyince her zaman olduğu gibi herşey geçiyormuş.
iNG BANK reklamı izleme sitesidir kendisi.
ay yapım ortağıymış.

https://dizisine.blogspot...utv-ve-blutv-oldu-mu.html
adam gibi bir komedi yapamadı. gerçi blutv de yapamadı.
Bedava olmasıyla 1 adım önde.
paralı olması yakındır.
yurtdisinda kullanilamayan lanet site.
reklam uygulamasını başarılı sürdüren site. 2 saatte 1 tane reklam çıkıyor. Onu da keyifle izliyorum.
Sansürsüz çukur yayınlamadığı için kalbimi kıran oluşum.
hiçbir sistemin tüketiciye ait özel alana kontrolsüz ses yayma yoluyla tecavüz etme hakkı yoktur. tüketici sistemi çalıştırdığında bulunduğu ortama uygun ses düzeyini kendisi seçer ve bu tüketicinin kendi tercihidir. belki çocuğu uyuyor, belki hastası var, belki sessiz bir ortamda bulunması gerekiyor, belki sinir hastası, belki kulaklık var kulağında ve kulağını patlatıyorsunuz... bu yapılan apaçi yöntemi çok tartışıldı zamanında ve yasal zemine oturmadığı için pek çok kurumsal sistem bundan vazgeçmek zorunda kaldı.
Anadolunun bağrından bağlanmamıza rağmen "yayın hakları hede hödesi" hatası veren platform. Üstelik vpn falan filan kullanmıyoruz.
Online tv ler arasında en dandiği.
yeni diziler yayınlaması gereken platform.
Smart tv ye yükledim.. Jet sosyete bölümlerini izliyorum kalite dışında kullanımı güzel.. Tavsiyedir..
Site sürekli hata veriyor. Behzat ç izliyordum yarıda kaldı.
şahsiyet dizisini izlemek dışında hiç kullanmadım ama şahsiyeti bitirene kadar memnundum.
dizi izlerken hemen hemen her 5 dakikada bir reklam veriyolar ve bu reklamlar minimum 20 saniye sürüyor. adblock kullanın gram reklam göstermez.
yeter be kardeşim ağız tadıyla iki reklam izleyecez araya dizi koyup duruyonuz..
daha önce şahsiyet dizisi için kullandım şimdi begzat ç. izlemek için başladım abartılacak kadsr reklam yok sorunsuz ilenebiliyor ben seviyorum yani ücretsiz bir film servisine göre iyi hizmet.
Doğuş grubunun sahibi olduğu dijital yayın platformu. Kısmen kaliteli sayılabilecek içeriklerle birlikte internet yayıncılığına yön vermektedir.
ücretsiz dizi ve film izlemeyi sağlayan güzel bir platform.
Yerli dizi izleme platformudur. Ücretsizdir.
Şahsiyet dizisi güzeldi. Onuda gereksiz sahnelerle uzatmislardi. Uzun zamandır güzel bir dizi program film yok.