bugün

DOĞUŞ GRUBUNUN çıkaracağı dijital tv platformu. Şu anda beta sürümü yayında. bir sürü eski yeni dizi ve filmler mevcuttur.
https://puhutv.com/
Youtube'dan Behzat Ç.'nin kaldırılmasıyla küçük çaplı bir krize girmiştim ki, puhutv mobil versiyonu indirip izlemeye devam ediyorum nihayet.
Şu an için ücretsizdir ve 1080p kalitesinde Behzat Ç.'yi hiç öyle kaçak site falan aramadan izleyebilirsiniz.
doğuş dijital'in yeni fiyaskosu olacak. özel olarak içerde'yi youtube'da patlatıp sonra puhu tv'ye koymak üstün zekalı kişilerin eylemi olsa gerek.
doğuş dijital'i sipru zamanlarından beri takip ederim, herhalde batırmadığı proje yok gibi. cnm benim yhaa.
Tutması gerektiğini düşündüğüm tv platformu. Gerçekten güzel bir iş çıkarmışlar çünkü, birçok Türk dizisini vs. toplayarak.
Milletçe markalaşma kavramı ile ilgili sıkıntılarımız olduğunu kanıtlar nitelikte olan proje.
severek kullandığım dizi izleme platformu.
bedava olması çok iyi,film sayisi da zamanla artarsa tadından yenmez.
Yükleme ekranındaki baykuş yüzünden ikide bir gözümü açıp kapatmama sebep olan, Behzat ç. ile tanıştığım ve star tv'nin bölüm başı 15 tane reklam izletme eziyetinden beni kurtaran site gibi site. 6 ay içinde ücretli olması kuvvetle muhtemel.
içinde eski yeni bir sürü dizi var.
bunu çıkaranın geçmişini sikeyim. ulan mis gibi youtube dan izliyoduk istediğimiz diziyi bunlar telif hakkı atmış mecbur burdan izleyeceksiniz diye sunucuları bok gibi yurt interneti yüzünden izleyemiyoruz. sunucuları indirmeye de izin vermiyor. bele vazziyatın içine soxum.
Fi yi dizi yapan. Efso oyuncularla calisan bi yutup kanali. Kitabi okumak nasip olmamisti. Hep erteledim. Guzel gibi.. bakalim izliycez.
Kanalların resmi sitelerinde dizi izlerken her 10 dakikada bir reklam çıkıyor. Bu site çok güzel. 2 saatlik dizide sadece 1 tane reklam çıkıyor ve diziler tek parça halinde yayınlanıyor.

Ben çok beğendim.
suskunlar gibi efsane bir dizinin puhu tv de olmaması beni şaşırtmadı açıkçası.
fi dizisinin starda değil de burada yayınlanmasının amacının sansürden kaçma olduğunu düşünüyorum ama türkiyede tutmaz hocu. türkiyede dizi izleyen kesim tvde izler. netten izleyen de yabancı dizi izler.
para talep etmeyeceklerini söyleseler de pek inandırıcı gelmiyor. eğer piyasada tutunurlarsa kesin isteyeceklerdir. artık bu bir moda haline geldi. internette dizi yapmak daha az maliyetli ve sansür yok.
sanırım tıklama başına para kazanacaklarını düşünüyorlar. ama bakalım sonumuz hayrolsun ama tebrik etmek lazım güncel veya eski dizilerin yüksek çözünürlükte yayını veriyolarlar. müptelesıyız.
fi'yi izlemek için girdim leyla ile mecnun ve behzat ç'ye başladığım platform. görüntü kaliteside iyi. inşallah bozmaz.
küfür eder gibi ismi olan platform.
fi dizisi yayınını beceremeyen internet kanalı. ilk 3 bölümü verdiler, ardından 3 haftadır 4.bölümü yayınlayamayıp komik duruma düştüler, şimdi de 21 nisan günü 3 bölüm birden yayınlayacağız diyorlar. kepazelik başka bir şey değil, seyirciyi süründüren platform...
Fi dizisinin yayınlandığı tek kanal.
anDroid tvler için gayet iyi uygulama.
Bi kaç saat önce fi'yi izleyeyim dedim yok bi donuyo donuş o donuş. Acaba net hızımda bir sorun mu var diye bakayım dedim kontrol amaçlı açtım youtubeyi, dalmışım bir saat orda video izlemişim. Az önce yine açtım fi'yi yine donuyo. Yazık.
internet paketinin anasini ziken uygulama.

diziye bakayim dedim. neredeyse 1 gb yedi.

sakın indirmeyin.
ilk başlarda her ne kadar iyi olsa da sin zamanlar da aşırı uzun süreli reklamlara yer vermesiyle insanı çileden çıkaran doğuş grubu aplikasyonu.
bende katılıyorum sende blu, netflix gibi ücret al reklam derdinder kurtul dizi izliyorum hemen reklam geliyir ve dikkatim dağılıyor. kullanmayın kullandırtmayın.

edit:neden eksiliyorsunuz yanlış bişe söylemedim alsınlar 10-15 tl reklam derdi çekmeyelim
fi dizi için kurulmuş daha sonra bir çok türk dizisini de içinde barındıran bir tür dizi film sitesi. çok güzel bir arayüzü olmasının yanında yakında sorunlar olacak diyerek ve paraya dönecek diyerek korktuğum site.