bugün

oyun o kadar boş ki tek amaç öldürmek grafik leş fizik leş optimizasyon leş herkes gtx 1080 kullanmak zorunda değil malesef şişirilmiş bir balondur ve bir balon 70 tl olamaz.
Bu kadar dandik grafik kalitesi olan oyun Nasıl üst bir sistem ister anlayamıyorum.

T: balon oyun.
dünyanın en çöp oyunu. Asla bir mario kadar olamaz. Oyuncu sayısı dünyada ne kadar zevksiz ve boş insan var gösteriyor.
Geçen gün yöneticimle oynarken adama pezevenk dedim, kovulmadım ve birazdan oyuna giricez.
ahahhaha. demin 4 saat oynadım. dün de oynarken takımdaki adam arkadaşına pezevenk dedi. adam lan deyince ay pardon ayol falan demeye başladı söyleyen. ilginç oyun.

şaka maka. eğer internet kafeden bağlanan türk varsa takımda çıkın serverdan.
pupgey
geyta beş
neyfese
löl
eyteyşe ikki.
pc de oynayacak varsa kırmızılatsın.
oynayacak olan varsa oynayalım buralarda yeniyim.
TrashleUnknown Çerçöplground bombok bi oyundur bütün battle royalelar gibi.
mobile oynayıp burada pubg'ye laf ednler var. şuan piyasada ki en realistik ve güzel oyun. kim ne derse desin. evet ufak tefek buglar, donmalar olabiliyor ama gerçekten güzel bir oyun. bu oyuna bok atanlar ne oynuyor anlamıyorum. benzeri daha iyi bir oyun mu var?
Şizoya nedne olan oyun.
görsel
Kendine güvenen takım ruhu yüksek arkadaşlar aradığım oyun.

Şimdi sövmek istemiyorum, kodumun oyunuma Araplar ile oynamak istemiyorum. Arapçam gelişti.
Gruptan bağımsız oynuyorum bazen çünkü araplarla oynamaktan bıktım. Bağımsız oynadığımda bazen oyunu efsane oynuyorum bazen ise indiğim an alnımdan vuruyorlar. Genel olarak güzel oynuyorum bence. Ama şu araplardan bıktım yav adam oyuna girerken allahu akbaar diye bağırıyor. Arapça bir şeyler zırvalıyorlar. Oyundaki tek türk ben olunca kapatıyorum seslerini. Yavaş konuşsalar anlayacağım dediklerini ama adamlar uzinin mermi atışından daha hızlı konuşuyor.
Cirkinkedi eqleyin.

N: Bir gün o uçak benim olacak.
Merhaba arkadaşlar,
Adım promer,
Araplara sövmek için geldim.
Ayrıca Türkler de as salak değil.
Niye biz konuşunca konuşmuyorsunuz.
Diyeceklerim bu kadar.
Normalde 2 gün giden telefonumun şarjını 3 saat oyun ile bitiren, bağımlılık yaptığını düşündüğüm Online oyun.

Yaklaşık olarak üç haftadır oynuyorum, elmas bir düzeyindeyim ve önümüzdeki hafta taç olarak oyuna devam edip as olunca oyunu bırakacağım diye düşünüyorum.

Vss ve akm-m416 favorilerimi aldıysam fenalık olurum hepten.
Cirkinkedi eqleyin. C büyük.

Mic olmadan oynayanlar eklemesin pls.
87 Türk lirası olduğunu görünce şok oldum .
iki gündür uyumak dışında tüm zamanımı ona harcıyorum. Deli divane sardı beni.
görsel

Yine mi şekiliz?
Üçüncü harita prof işidir.
yine bir ergen neslin heba olmasına neden olmuş olan oyun.
oyun oynamaktan pek haz etmem ama beni bile bağlayan oyun.
aaas

görsel
Hayatta kalan kazanır oyunu bana kalırsa insanların algısını parayla vahşileştirme deneyidir kontrol edebildikleri ortada kontrol etmek artık önceki aşama.
Hiç oynamadım ama eminim güncellemeden önce çok güzel oyundur ama güncellemeden sonra donmaya başlamıştır .