bugün

(bkz: Bylock 2)
Yeni fişleme metodu.
MILLI AMA ADI MESSENGER!
milli klavye tambu'dan sonra milli mesajlaşma uygulaması. sırada ne var? milli chat uygulaması?
bu ciddi mi ? büyük konuşmayım da kullanmam ben bunu. mesaj gönderirken pul falan da yapıştırmak gerekiyor mu acaba ?

edit : deneme amaçlı indirmek istedim fakat siteye erişilemiyor.
Vestel marka telefonla girmeyi gerektirir. Çünkü PTT Messenger e vestelle girmek bir efsane dostum.
ben bu hükümete güvenmiyorum o nedenle watsappa devam.
hevesle beklediğimizdir. gel de kullanalım be. aynen.
devletin kontrolu altinda olmasi guzel. mesajlarda yasadisi kelimeler gecerse hemen gözaltı filan olur.
ilerde darbe girişimi olduğunda telefonuna bunu indirenler alınacak önce.
Reserve.
yazışmalar devlet kontrolünde olucaktır. kesinlikle.
galiba yüklemek için kpss puanı isteyen app.
burası çok kastı mahkemeye geçelim mi?
Yerli ve milli Whatsappımız.
Sayın bakanımız bekirimiz bozdağımız "bu platform gözetleme, dinleme yapmamaktadır" diyene kadar bu kadar huylanmıştım.
Kullanacak arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Lütfen kabul buyursunlar.
Yerli ama ingiliççe.
Whatsapp, facebook ve twitter yönetimi hiçbir şekilde mesajlaşma verilerini devletle paylaşmıyor. Bu yüzden hökümetimiz vatandaşı fişlemek için bu oltayı atıyor. Yüklemeyin yüklettirmeyin beyler. Whatsapp'a devam.
(bkz: Pttmessenger)
appsotre da olmayan yeni mesajlaşma uygulaması.
isimden kaybeden uygulama.

derhal geri kapatsınlar ülkeyi rezil etmeden.
vatikan'dan mesazlaşabiliyor muyuz acaba.
daha şimdiden vatan hainlerini kudurmuştur. evet.
bugün binali yıldırım tarafından reklamı yapılan uygulama. çözünürlüğü de gayet iyimiş.öyle dedi başbakan.
siyasal islamcı kafanın ahaliyi fişlemek için çıkarttığı ve yerli ve milli soslarıyla yutturmak istediği uygulama.

yaşam tarzına müdaheleci, tek tipçi, kadın düşmanı kafanın çıkaracağı messengerdan bir bok olmaz. kesinlikle kullanmayın.
kendi devletinin aldığı herhangi bir bilgiyle hayatını sikmesinden memnun olacak göt kıllarının ayıla bayıla kullanacağı uygulama.

elin amerikalısı alsın bir şey olmaz. ama bu devlete güven yok.
bylock yükleyen biri seni aradı diye aylarca hapis yatıyor adamlar, nasıl güveneceksin lan?
messenger'in milli bir sözcük olarak kabullenilmesi ile şaşkınlık yaratan icat. yerli ve milli yazılım var olanı kopyalamak mı yoksa yapılamayanı yapmak mı olmalı? tartışmasını akla getirir. kaldı ki Bip uygulaması gayet yerli ve milli bir uygulama olup canım türk operatör tarafından yönetilmektedir. öte yandan bilgilerin depolanması konusunda yaşanan paranoya'ya aslında kahkahalarla gülmem gerekirken bende bu paranoya'ya sahip biri olarak sadece kara kara düşünüyorum.
bir de ptt ne ayak arkadaş? posta işini bitirip, kargo olayına boyut kazandırdıkları yetmiyormuş gibi dijital mesajlaşmayı da mı bok edecekler?
whatsapp mesajlarını okuyamadılar herhalde ki, böyle bir ihtiyaç doğdu.

bir de "izlemek, dinlemek yok. korkunuz olmasın." diyor bakan.

hadi canım sende.

t: asla kullanmayacağım mesajlaşma uygulaması.
güncel Önemli Başlıklar