bugün

entry'ler (5881)

alkol içmeyi mini etek giymeyi medeniyet saymak

arapça kiralık ilanını dua sayıp baş tacı yapmaktır medeniyet. beyninizi silkeyim.

geri çekme yöntemi

petrol ürünlerine gelen zamlardan sonra çiftlerin tercih ettiği yöntem. prezervatif 80 tl olur mu arkadaş.

rus erkeklerinin 20 tane fuckbuddysi olması

kaynak bulma konusunda avantajlı olsalar bile votkaya olan zaafları sebebi ile kadınların bir çoğunun isterik olmasına sebep olan tespit. diğer doğru tespit ise tabular ile doğaları arasında kalıp tabularını seçen kadınların var olduğu coğrafyadır türkiye. keşke birşeyler ile bir şeylerin yerleri değiştirilebilse.

abdullah gül ün atatürkçü olma ihtimali

isimlere takılıp kalmadan zihniyetin değişmesi gerçeğini fark etmemizi sağlayan zat. yoksa 100 yıldır olduğu gibi isim değişir zihniyet hep aynı kalır. bir de neden amk. koskoca türkiye cumhuriyeti coğrafi sınırları içerisinde hiç mi başka adam yok da pişirilip pişirilip öne konuluyor. şahsen o ismi aday koyan benden oy alamaz.

sokak köpekleri acilen itlaf edilmelidir

--spoiler--
yazıyorum siliyorum, yazıyorum siliyorum.
--spoiler--
söylesem dilim varmaz. sussam çare değil.

torpil yapan ve yaptıran müslüman mıdır

günümüzde ki islamiyet anlayışı ile her şey mübah arkadaşlar. yapıp edip bir sureyi bu işe devşiriyorsun oldu mu sana uygunluk sertifikası, ha ayet bulamadın mı? bunun fetvası var, hadisi var, var oğlu var. illa uyumluluk problemini bertaraf edebilirsin.

sözlükte 50 60 yaş arası yazar var mı sorunsalı

45-50 yaş arasında yazar aranması durumunda seve seve yardım edebileceğim konu. dahası için 2 sene beklemeniz gerekecek. hoş en güzel yaşımdayım o ayrı.

kadınların çalışması ne kadar doğru

canı gece gece linç çekmiş yazar düşüncesi. yahu sadece pipiniz var diye kadınların ekonomik özgürlüğünün olmammasını istemek ne kadar bağnaz bir düşünce. çalışsın arkadaşım kendi parasını kazansın ayaklarının üzerinde dursun. üstelik kadınlar emin olun iş dünyasında olmalılar.

on üçüncü nesil

eskiden burada her yer 6.nesil yazardı...

otel odasında ölü bulunmak

Tamamen bulanların problemi olan bulunma şekli. Ölmüşüm amk. Ondan sonrası ver elini sırat üzerinden cennet yada cehennem..

morria benimle çıkar mısın

Böylesine tamamen libido yükselmesi neticesinde arzu duyulan üreme iç güdüsünün kurbana "çıkar mısın?" Fiili ile yöneltilmesi ne kadar saçma. Sevgilim olur musun? Şakşuka yapalım mı? Sinemaya gidelim mi? Yemek yiyelim mi? Sevişelim mi? Gibi niyeti açıkça ifade etmek yerine "çıkmak" nedir? Yahu. Neyse kısmet bu işler.

Sözlükte kız var mı hakkaten?

çok para mı çok huzur mu

hayır ikisi birden neden olamıyor da illa bir seçim yapmak zorunda kalıyoruz? haaa pardon burası türkiye değil mi?

terfi almak için eşini patronla paylaşmak

okul sonrası libido fazlasıyla sözlüğe giren ergen fantezisi. yok oğlum öyle birşey. terfi almak istiyorsan seni öyle bir silkiyorlar ki, eşine sıra gelmiyor.

ankaralıların melih gökçeği arıyoruz demesi

evet geçen dönemlerin hesabını sormak adına arıyoruz, tamam belki hesap soramıyoruz ama en azından şöyle bir yüzüne tükürsek iyidir yahu.

sözlük teyzeleri

size göre teyze bana göre çıtır olan yazarlardır. lakin sözlükte kadın yazar olduğuna hala inandıramazsınız beni.

anıtkabir deki otomatların kaldırılması

--spoiler--
derdini silkeyim.
--spoiler--

derhal silik yemesi gereken yazarlar

üyelik yaşantım boyunca ilk kez adımı bir listede görmenin haklı gururunu yaşadığım sıralamadır. var olun. beni sizler var ettiniz. öperim yanaklarınızdan.

tarzanın tüğsüz kadın tercihi

--spoiler--
nasıl bir hayal dünyanız var amk...
--spoiler--

yazarlar cumhurbaşkanı seçilirse yapacakları

ankara ergeni olan kişiyi dinazorla ankapark'da evire çevire dövdürtürüm.

şahsınıza pelikancı denmesi

derler, bu devirde "pelikancı" da derler.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.