bugün

(bkz: antidepresanların getirdiği mutluluk sanrısı)
(bkz: xetanor)
(bkz: cymbalta)
popüler kültürde yerini başköşede almış, bir tür antidepresan. kullananların başlarda sersem sersem dolaştığı görülür. sonra düzelirler tabi.
Mutluluk hapı. Ablamı sürekli güldürüyor o mutlu ben de bu durumdan mutluyum. Artık geceleri''Yavaş nefes al the trooper uyuyamıyorum'' diyen biri yok etrafımda. Hepimiz hastalıklı bireyleriz.
Şişman bayanlarımız zayıflamak için kullanıyorlarmış şeker misali, şişman bayanlar yüzünden hap şeklinde sürülmüyor piyasaya. Yapmayın üzmeyin bizi o beyaz yeşil hapçıklarımızı geri verin.
insanın bedenini sinir sistemini alt üst eden ilaçtır.
doktor bana bu ilacı yazdı yazmaz olsaydı arakadaş. bir de şurubunu yazmış. bir hafta kullandım, ama ne kullanma. beni panik atağın zararlarından kurtaracağı yerde daha bir sinirli uykusuz ve iştahsız yaptı. bir hafta kullandım ama 3 yıldır bana verdiği etkiyi atamadım hala bir ölüm haberi dahi alsam boş boş bakıp hiç bir tepki vermiyorum. ruhsuz biri oldum. karşıma biri geçip seni seviyorum diye bağırsa bile anlamsız geliyor olanlar.
ruhsuzlaştırıyor.
süper ötesi faydalı ilaç. mis mis.
depresyon, anksiyetenin eşlik ettiği, bulimia nevrosa, premenstrüel disforik bozukluk ve obsessif- kompülsif bozukluk tedavisinde kullanılan anti depresandır.
(bkz: varlığı dert yokluğu yarA)
Lou Marinoff'un Felsefe Terapisi kitabında 'Prozac'ı Bırak Platon'a Takıl' altbaşlığında adı geçen antidepresan ilaçtır. Lou Marinoff'un yaşamımızın önemli sorunlarını çözmede tarih boyunca dünyanın dört bir tarafında yaşamış büyük filozofları ve felsefeleri yeğ tuttuğu bir nevi yasal uyuşturucudur. Uykusuz geçirdiğim günlerin sonunda gittiğim doktorun reçeteye karaladığı fakat satın alıp da kesinlikle kullanmadığım ilaçtır. Dövüş Kulübünde Edward Norton'un doktora yaz diye yalvardığı fakat doktorun 'Sana doğal uyku lazım' diyerek yazmaktan imtina ettiği meşhur ilaçtır.
yeryüzündeki tanrıdır.isimlerinin tecellileri her yerde görülebilir.okyanusun dibinde olsun, kanalizasyon kanallarında olsun;
önemli olan görmek istemek efendim.
batesmotelpronun tiye aldığı antidepresan.

http://www.youtube.com/watch?v=_om6aZKVFww

http://www.youtube.com/watch?v=pimpJLIPbZs&NR=1
bana etki etmeyendir. zaten ruhsuz bu bünye. bıraktım. benim ilacım aşkta, biliyorum ben asdsadasd.
köpeklerde çok güzel çalışan ilaç.
veteriner tavsiyesiyle olmak üzere kullanılabilir.
doktor tavsiyesiyle aldım ama içmeden önce internette bazı araştırmalar yaptım öyle şeyler yazıyorki içtim ilacı bekliyorum mal gibi bakalım ne olacak diye hadi hayırlısı.
Beni zombiden hayata döndüren. Esprili moduma dönüş yapmamı sağlayan, libidomu anlaşılır hale getiren, konsantre eden ve en önemlisi coşkulu olmamı geri kazandırmış seratonin salgılatan, yapımında ve dağıtımında emeği geçen herkese teşekkür etmeme sebep olmuş ilaç.
(bkz: we believe in prozac)
hani beni mutlu edecektin, hani takıntılarımdan kurtulup huzur bulacaktım 3 ay oldu neden herhangi bir değişiklik yok diye sormak istediğim antideprasancık.ama lustral öylemi mal gibi sırıtıyorsun sürekli sevimli görünüp iltifat alıyorsun en azından ya senin yaptığın hava popüleriten boş canım.
yerine bitkisel olarak sarı kantaron ve c-esta kullanılabilecek antidepresan ilaçtır.
lustral in tırnağı bile olamayan ilaç.
kilo aldıran antidepresan. abimi tosun gibi yapmıştı. bildiğin tosun.
bir yere kadar etki eder. Anti-depresanlara bağımlı olanlar için çok da etkili sayılmaz.
Ama iyidir, bir selectra kadar bayağı olamaz.
vakti zamanında çok güçlü olduğu düşünülen ancak zamanla kendisine karşı bağışıklık geliştiren bünyenin pek o kadar iplemediği anti depresan ilaç. (bkz: olsada yesek)
anti depresyon ilacıdır, sakinleştirme amacı ile kullanılır.
1 yıl önce reçeteme yazılan, bugün kullanmayı gerekli gördüğüm antidepresan.

etkiler:

-sinir.
-uyuşukluk.
-uyku hali.
-he, he deyip geçmek.
-mide bulantısı ve kusma.
-göz kapaklarımın yarıya çekilmesi.
-şefkat yoksunluğu, mallık.
-iştahsızlık.
-radikal kararlar.

beklentiler:
-mutluluk
-huzur
-sakinlik, siktiretmişlik.

işe yarayacak mı göreceğiz.
günlük 1 tane obsesif kompulsif bozuklukta kullanılır. hastalığın ve obsesyonun şiddetine göre sayı artırılabilir fakat artırıldığı taktirde kişide yaygın anksiyete durumu baş gösterir.