1. 1.
  citolapram etken maddesinin s izomeri olup ssrı grubu bir antidepresandır.Loudbeck ilaç firması tarafından pazarlanmaktadır.Depresyonda günde 1 defa kullanılan ilacın en büyük yan etkisi diş gıcırdatmadır.En iyi özelliği ise başka ilaçlarla kullanımda etkileşimi yoktur.Maolarla alınmaz.Uyku düzensizliklerinde trisiklik(unisom)bir antidepresanla berber kullanılır.
  5 ... sex pistols
 2. 2.
  insanın suratında aptal bi gülümseme yaratan mutluluk hapı.Duyguları hissizleştirdiği için neden sırıttığınıza anlam veremezsiniz.

  Edit: Anormal unutkanlık yapan ve içtikten yarım saat sonra insanı uykunun sıcak kollarına atan mide bulandırma hapı.
  6 -1 ... gamze
 3. 3.
  10-20 mg lık iki çeşidi mevcuttur. sağlam ve yeni nesil bir ilaçtır. ruhsat tarihi daha birkaç yıllıktır. diğer antidepresan ilaçların uyku özelliği varken cipralexin bu özelliği yoktur. o yüzden faydasız bir ilaç gibi gelebilir insana. ama onu alınca hayat daha bir pembedir. gülmeye yer ararsınız. maalesef çok büyük bir yan etkisi vardır ki o da dişlerinizi birbirine vurararak kırasınız gelebilir. diğer antidepresanlar enerjiyi düşürürken bu ilaç arttırır.

  not:3 haftadır kullanıyorum, dişlerimi kırmassam çok iyi olacak.
  10 -1 ... palta
 4. 4.
  cipram ın yan etkilerinden arındırılmış olarak üretilidiği iddia edilse de cipralex de feci şekilde mide bulantısı yapar.
  5 ... sudancikmisbalik
 5. 5.
  2 aydır kullanmakta olduğum anksitiye bozukluğu ve major depresyonun tedavisinde kullanınlan anti-depresan.yalnız kafein içeren gıdalarla kullandığınızda etkisini yitiren bir ilaçtır.
  2 -1 ... everyman
 6. 6.
  20 mg lığı kişide aşırı gerginlik ve sinir hali yapıyorsa 10 mg a düşürülebilir ilerleyen günlerde.
  2 ... palta
 7. 7.
  çene ağrısı ve uykusuzluk eşliğinde gelen, hayata tahammül hapı.mide de bulandırır.
  2 -1 ... no tengo lugar
 8. 8.
  dönem itibari ile piyasa antidepresanlarının en iyilerindendir. depresyon erken bitsin isteniyorsa 30 mg a kadar doktor tavsiyesi ile kullanılabilir. ilacın kullanım süresi uzundur. mide bulantısı dışında ciddi bir yan etkisi yoktur. ilk kullanılmaya başlandığında unutkanlık ve gözünün önünde bulanıklık yapabilir. bırakılması da kolaydır.
  2 ... maranda
 9. 9.
  bünyede aşırı esneme, mide bulantısı ve iştahsızlık yapıp kilo kaybetmeme neden olan antidepresan. bakalım etkisi ne zaman gösterecek kendini.
  4 ... haydee
 10. 10.
  orgazm düşmanı.
  11 -2 ... no tengo lugar