bugün

entry'ler (494)

can sıkıntısından gelen mide bulantısı

tavuk mu yumurtadan , yumurta mı tavuktan çıkar sorusuna eş değer bir durumdur. can sıkıntısıdan mı mide bulanır, mide bulantısından mı can sıkılır bir türlü anlaşılamaz.

duymak istenen güzel sözler

Seni bir arkadaştan daha öte görüyorum..._belki_

artvin

Memleketimin kuytu köşelerinde kalmış , çoğu kimsenin bilmediği bir yer vardır ki birkaç seneye kalmaz sular altında kalacak olan... Çoruh'un sesi gidip bir an önce dinlenmelidir orada.Saflığı,temizliği,huzuru bulursun sesinde..Gece yattığında,herkes uyuduğunda,seninse hüzünlü bir anın ummadığın anda aklına düştüğünde , sadece Çoruh'un sesi dinler senin derdini, sen de onun huzur verici sesini... işte orası Yusufeli.

sözlük yazarlarının itirafları

Hani ben sana bi mesaj atıyorum uzun ve komik.Gül diye yazıyorum işte anla...Ve sonra sen geriye '' iyiymiş : ) '' yazıyorsun ya.işte o an senin gelmişinin geçmişinin ağzına yüzüne s.çasım geliyor kusura bakma canım.

yazarların ezbere bildiği dini dualar

süphaneke dinimiz amin.

sözlük yazarlarının ruh halleri

optimist hem de pesimist biraz...

cep telefonuna sevgili ismini kaydetme biçimleri

(bkz: küçüğüm) * * *

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Belki değil mutlak, hayatı paylaşırdık. Birdenbire girmeseydi ayrılıklar aramıza...

en yakın arkadaş

Her daim yanımda olduğunu bildiğim , hissettiğimdir.
'' Canım sıkkın boşver '' diye mesaj attığımda geriye sadece '' dayak? '' yazarak realistliğiyle beni güldüren sıpadır, candır, dosttur, ötedir...

11 nisan 2013 ss lazio fenerbahçe maçı

çok seyircisiz bir maçtır. Bu ne biçim maçtır.

harika bir eşe sahip olmak

(bkz: aman bize de nasip olur inşallah)

sözlük yazarlarının itirafları

onu hem sevesim hem öldüresim var.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/bizzatbusra

tişikkirlir sipirmin ihi.

üçlü denilince akla gelen şeyler

sadi celil cengiz

kis gunu kapri ile gezen tip

güneşi görünce heyecan yapmıştır allahın heyecanlısı...

ben bu yazıyı sana yazdım

Dostum iyi ki varsın. iyi ki' ben konuşamam, teselli edemem bu konuda başarılı değilim. Ama her zaman başını koyup ağlayabileceğin bir omuzum var. Yapabileceğim sadece bu' dedin bana bugün. Kardeşten öte diyebileceğimsin. Bir kardeş kazanmak bir aşkı kaybetmekten daha değerlidir benim için bilir misin? Bu yüzdendir şimdi tuttuğum gözyaşların içime akması. Bu dünya senin kadar iyi birini barındırıyorsa içinde inan başkası için ağlamak haksızlıktır, günahtır...

kıvırcık saçlı kızlar

Saçları bahar aylarında daha bi tatlımsı kıvırcık olan kızlardır. Ama kışın sevimsiz oluyor bu bukleler ona ne yapacağız?

seveni mi sevdiğini mi seçersin sorunsalı

''Hem sevdiğim hem de sevildiğim biri olsa onu seçerdim'' şeklinde ortadan kaldırılabilecek sorunsal.

seviyorsan git konuş mantığı

Etkili olmayan mantıktır. Bokuma götüme.

akşam ezanından sonra sokağa çıkan kızın amacı

işi vardır, okulu vardır, gezmeye ihtiyacı vardır vs. O zaman ikindide öğlende de çıkmayalım namaz vakti diye.Yani tabi ki kılıp da çıksa ne iyidir hoştur ama kılmamışsa da kime ne? Öyle değil mi?