1. 1.
  eski ve slow olarak yerli yabancı parçalar çalan, kafa dinlemek için birebir radyo. internet sitesindende tek tık'la dinleyebilirsiniz.
  http://www.powerxl.com.tr
  ... andromedian
 2. 2.
  bazen öyle şarkılar bulup çıkarırlar ki "len nerden buluyonuz bu abzürük şarkıları?" deyip telefona sarılmak gelir içinizden...
  kendinizi tutarsınız...

  edit: son zamanlarda kendine çeki düzen veren radyo kanalı...
  1 ... ferrole
 3. 3.
  biri değiştirsin şu şarkıları artık ya.ayıp be.ya da susturun kapatın su radyoyu dedirten radyodur.hergun aynı her gun aynı.
  -1 ... esteban
 4. 4.
  nostalji yapmak istiosanız slow müzik seviosanız kafa dinlemek için birebir olan radyo....
  ... rackula
 5. 5.
  uykudan önce ve uykuya dalarken dinlenilebilecek sakinleştirici ve güzel rüyalar görmenizi sağlayan radyo istasyonu
  ... enterezan
 6. 6.
  yerli ve yabancı güzel parçalar çalan radyo.
  1 ... gonulcelen
 7. 7.
  elvis presley, chris rea, tina turner, sting vs. gibi efsane isimlerin arkasından esmeray, alpay, levent yüksel, erol büyükburç vs. gibilerini dinleyebileceğiniz tek istasyon..
  ... shalamar
 8. 8.
  ara sıra kültür çatışmasının bokunu çıkartıp "saçmalamayın lan" dedirtse de genel çizgisiyle kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi yaratabilmiş frekans.bir kamuran akkor parçası üzerine bir rod steward girmiştir ve "uuuuiiiy" dedirtmiştir.
  ... riggo
 9. 9.
  istanbul'da 100.3'tedir.
  ... riggo
 10. 10.
  bir süredir hangi kanal olduğundan bihaber sadece 106,9 frekasına sahip bir radyo kanalı olarak dinlediğim, eski yaancı ve türkçe parçaar çalan özellikle türkçe parçaarıyla insana allahım ne de güzel çalıyorlar dedirten bir kanal.dj olmaması da çok iyidir bu arada.
  1 ... wake me up