bugün

entry'ler (909)

cronica de una muerte anunciada

gabriel garcia marquez'e 1982 yılında nobel edebiyat ödülünü kazandırmış kitaptır. hepi topu 107 sayfa olan bu roman o kadar akıcıdır ki elinizden bırakmak istemezsiniz. henüz okumayanlara şiddetle tavsiye edilir.

yazarların hollanda arjantin maç sonucu tahminleri

ikisi de finalde almanya nın karşısına çıkmak istemeyeceğinden 0-0 berabere biter. uzatmalarda gol olmaz. penaltıların tamamı dışarı atılır.

brezilya soyunma odasında devre arası konuşulanlar

aziz i çağıralım hakemlerin soyunma odasına dalsın.

ırkçı futbolcunun meloyla imtihanı

ırkçılıktan yargılanan şikeci bir takımın futbolcusu kızarınca melonun intikamı da böyle olacaktı. gayet doğal bir tepki.

ahmet suat özyazıcı

an itibariyle trabzon tıp fakültesi hastanesinde kalp krizi nedeniyle yoğun bakımda tutulmaktadır. kendisine anjiyo uygulanmış olup sağlık durumu iyidir. tüm trabzonsporlular adına kendisine acil şifalar dileriz.

burak yılmaz

trabzon'dan ayrılırken aldığı bedduaların şimdi etki etmeye başladığı futbolcudur. bu arada trabzon'da oynarken verdiği emek için kendisine teşekkürler.

kadir özcan

bugün cenazede şenol güneş'in deyimiyle 'defansımızın solu çöktü. Önce Dozer Cemil (Cemil Usta), sonra Kadir'i kaybettik. Ama bu efsane yıkılmaz.'

mekanı cennet olsun.

önce müslümanlık mı gelir türklük mü

öbür dünyada, hangi millettensin? diye sormayacaklar. bana iman ettin mi? diye soracaklar.

2010 2011 sezonu şampiyonu trabzonspor hoşgeldiniz

galatasaray taraftarının şikecilere verdiği en güzel derstir.

aziz yıldırım dan sonraki fenerbahçe başkanı

kemal kılıçdaroğlu olsun. şike sürecinde çok destek vermişti.

isviçre mahkemelerinde de şikenin tescil edilmesi

yaptıkları rezilliği en son orada tescil ettirerek gidecek mahkeme bırakmayacaklardır.

uefanın çatırdaması

gün itibariyle azizin deyimiyle uefa çatırdayacaktı. halen haber bekliyoruz.

sözlük yazarlarının yaşamak istediği yerler

inadına suriye inadına mısır ulan.

en büyük fenerbahçe

doğru önermedir. şikecilikte büyüklüğü hiç bir rakibine kaptırmamıştır.

tff vs cas

ne güzel tff de birileri kurtarmıştı bu şikeci takımı sen de nerden çıktın be cas. zamanı mıydı şimdi ne güzel cezadan da kurtulmuştun. şimdi işin yoksa trabzona kupa ver, puanın silinsin, şampiyonlar ligine gideme, başkanın istifa etsin, sonra hapse girsin, tarihe şikeci olarak kaydol. en iyisi kulübü kapatın da defolun gidin be.

aziz yıldırım

istifa etmekle de kurtulamayacak olan şahıstır. daha bu işin yargıtay süreci var, hapis cezası var. kupayı eliyle trabzona teslim etmesi var.

penaltı atmaya giden futbolcunun aklından geçenler

akşam olsa da eve gitsek.

islamı kötülemek için şeytandan çok mesai harcamak

bu başlık zaten şeytanın mesaide olduğu gerçeğini göstermektedir.

batının suriye ye saldırması ve olabilecekler

türkiye için en önemli sonucu kuzeyinde bir kürt devletinin kurulması olacaktır. sonrasında olacakları herhalde kimse düşünmek dahi istemez.

volkan şen

Trabzonspor taraftarı, en az beşiktaş, gs, fb, bursa taraftarı kadar oynamayan veya oynayamayan futbolcuya küfreder. milli takım maçında emre ye tüm türkiyenin tek bir ağızdan küfrettiği gibi. bu nedenle hiç kimse dallamalık yapıp bu olayı tüm trabzona mal etmesin. volkan küfür de yese maç bitmeden sahadan ayrılmamalıydı. 1 yılda kazandığın para normal bir insanın 20 yılda kazandığına denk ise ve tek yaptığın sahaya çıkıp futbol oynamaksa 90 dk. oynayacaksın kardeşim. ha derdin beni yollasınlar üstüne de tazminatımı versinler ise yaptığında haklısın. sen böyle devam et kardeşim.