bugün

Türk sanat müziği sanatçılarından güçlü bir sestir. Sesinin güçlü olmasının yanında soyadınında kudreti bir hayli yüksektir.
Akademik alanda da ustun basarıları olan guclu turk muzigi sanatcısı..
aşka susayan gönlümü sev yeter diyen türk sanat müziğinin kuvvetli sesidir.
"sana bir koyarsam bir de kamuran akkor." espri(!)lerine maruz kalmış sanatçı. (bkz: iğrenç espriler)
2007'de albüm çıkaracağını söyleyen sanatçı.
dinledikçe dinlendiren güzel insan..
tek kelime ile harika sesi olan ustad.
(bkz: gayrettepe korosu)
emule yüzünden bilgisayarımda arz ı endam eden şarkıcı teyze.
(bkz: ask eski bir yalan)
bir ateşe attın beni şarkısını arabesk sevmeyene dahi sevdiren, kendini dinlettiren yorumcu.
bir atese attin beni parçasının şu sıralar manyağı olduğum sanatçı. Harika bir şarkı gerçekten..
ata demirer ile yaptiklari duette ata demirer "allahim sana geliyorum" der , kamuran ablamiz da "gel gel" diye bagirir. tobe tobe.
eskidendi o şarkısını dinlemeden ölene acırım.
bir ateşe attın beni, sev yeter, eskidendi o şarkılarıyla gönlümü çalmış olan müthiş insan. onunla aynı dönemde genç olsam benimle evlenmesi için kapısında yatardım, o derece. hem kendi hem sesi güzel. kuracaksın masayı, o söyleyecek sen içeceksin, sen içeceksin o söyleyecek.
arabeskin kraliçesidir. şarkıları içki mezesidir.
(bkz: sen başkasın)
(bkz: beni kaybettin artık)
ortaokul servis şoförlerime selam olsun.
sev yeter demiş şarkısında ne güzelde söylemiş. beni benden alırdı yıllar önce bu şarkı. ama geçti şimdi.
sev yeter, üzülmedim ki, belalım( sezen aksu'nun şarkısı) şarkılarını müthiş yorumlamıştır.
anadan ayrı, babandan ayrı şarkısıyla gönüllerde taht kurmuş türk sanat müziği solisti.
üzülmedim ki şarkısı alkolle alınınca intihara sebebiyet verebilir.
(bkz: aşk eski bir yalan)
Bu şehir bir mezar oldu gönlümE
Bu şehir sebeptir süründüğüme
Bir sabah aşkımı katıp önüme
Umutlarımı Çalan, Hayallerimi Çalan,
Gençliğimi Çalan, Bu şehri mutlaka terkedeceğim

SEN BASTIN DiYEREK BU SOKAKLARA
TÜM KALDIRIMLARI ÇiĞNEYECEĞiM...

ÇOK BiLiNMEZ AMA FENA BiR ŞARKISI VARDIR.

http://www.youtube.com/watch?v=RGSVKKyD3lc
(bkz: ah bu şarkıların gözü kör olsun) adlı muhteşem eseri daha da muhteşem seslendiren sanatçı (diğer sanatçıları kötülemek değil amacımız ama bu kadın ruhunun derinliklerine kadar hissederek söylüyor şarkıyı).

Sizin için arar tarar link bulurdum ama ofiste çok yoğunum, bir zahmet sevenler arasın, bulsun, dinlesin, pişman olmayacaktır.
"bir ateşe attın beni" şarkısını dinlerken gözümde darmadağın bir hayale benzer bir ben canlanır.